אודותיי

אודותיי

שמי גלית בר-יוסף, מלוות תהליכי מודעות והתפתחות אישית, מפתחת שיטת “קול הקריסטל” לשינוי תודעתי, מנחת סדנאות להתפתחות ומודעות, מפגשי מדיטציה בתקשור בשילוב קול ומנחת מעגלי נשים. אני משלבת מגוון שיטות וכלים בין היתר שיטת המסע, דמיון מודרך, תטא הילנג, תקשור, ריפוי בקול וכלים אנרגטיים רבים נוספים בשילוב אנרגיית הקריסטל.

בעברי הייתי מתכנתת בחברת הייטק כעשור. בשנים האחרונות לעבודתי הרגשתי קושי בשילוב העבודה עם המשפחה, אבל לא ידעתי מה אני רוצה לשנות ואיך לעשות אחרת. החיים זימנו לי את ההזדמנות ובשנת 2002 עם התפוצצות בועת ההייטק פוטרתי. בהתחלה, זה היה שוק (כמובן) אבל תוך זמן קצר הבנתי שזה הדבר הכי טוב שקרה לי. גיליתי את תחום הטיפול האלטרנטיבי, למדתי ליווי התפתחותי לתינוקות והקמתי את מרכז “נעים לגדול”, מרכז פעילויות לאימהות ותינוקות, אשר כלל משחקייה, סדנאות וטיפולים פרטניים.

במקביל, לאורך כל השנים, המשכתי ללמוד ולהתפתח בתחום הרוחני. לפני חמש שנים הבנתי שיש לי מספיק כלים וידע, שהצטברו לאורך 13 שנה ואני יכולה להתחיל לטפל וזה פשוט קרה. אחרי זמן מאד קצר, ללא כל פרסום, השמועה עברה מפה לאוזן והיומן התמלא במהרה ומאז אני כאן.

תחומי הפעילות שלי כוללים נושאים רבים בהם האדם רוצה לעשות שינוי או ריפוי בחייו, בין אם מדובר ברובד הבריאותי, משפחתי, זוגי, כלכלי ועוד. אני מתמחה במתן מענה במצבים של חוסר איזון רגשי, כמו למשל דיכאון וחרדות. אני עוזרת בקושי להיכנס להריון, קשיים במציאת זוגיות, בעיות בזרימת השפע לחיים, מחלות וכאבים לא מוסברים, טראומות, הלם קרב, התמודדות עם מות ואובדן ועוד. תחום התמחות נוסף, עבודה עם אנשים המרגישים תקועים או חסרי מטרה בחיים ועימם אני עובדת על מציאת הייעוד שלהם.

תחומי העיסוק שלי הנם:

ליווי אישי – אני מתמחה במתן מענה במצבים של חוסר איזון רגשי, כמו למשל דיכאון וחרדות. אני עוזרת בקושי להיכנס להריון, קשיים במציאת זוגיות, בעיות בזרימת השפע לחיים, מחלות וכאבים לא מוסברים, טראומות, הלם קרב, התמודדות עם מות ואובדן ועוד. תחום התמחות נוסף, עבודה עם אנשים המרגישים תקועים או חסרי מטרה בחיים ועימם אני עובדת על מציאת הייעוד שלהם. שיטת ‘קול הקריסטל’ מאפשרת ריפוי עמוק של תקיעויות, אמונות מגבילות ודפוסים שונים. כך אנו יכולים לחזור להיות אותנטיים, ‘נקיים’ מהשפעות עבר מיותרות ולחיות את החיים מתוך חופש פנימי.

סדנאות מודעות והתפתחות אישית – בסדנאות אנו מקבלים כלים והבנות כיצד ניתן לשפר את חיינו ולהתחיל לחיות ממקום מודע יותר, רגוע ומאושר. הסדנאות הינן חווייתיות ומשלבות תהליכים שונים, בשילוב דמיון מודרך, שימוש בקול, תנועה ועוד. סדנאות שאני מעבירה: “יצירת מציאות חיינו” – כיצד לייצור מציאות רצויה בחיי, “סדנת “ריפוי מהלב” – ריפוי תודעתי מסרטן ועוד.

מדיטציות בדמיון מודרך – העברת מפגשי מדיטציה בדמיון מודרך ליצירת איזון והתפתחות אישית. מפגשי מדיטציה, סדרת “צופני האור” – מדיטציות מתוקשרות בשילוב קול, דיסק “איזון קריסטלי” – מדיטציות לניקוי, הטענה ואיזון לגופנו (מצוין  לבעיות דיכאון, עייפות וחוסר אנרגיה).

הרצאות ומפגשים בנושאי התפתחות ומודעות – ההרצאות הם בני שעה עד שעתיים ומלוות בתהליך חוויתי בדמיון מודרך. חלק מהנושאים עליהם אני מרצה: התמודדות במצבי לחץ , החיים כמשחק, יצירת מציאות חיינו , ריפו בכוח המחשבה, הילדים שמעבר לקשת – ילדי האינדיגו, הקריסטל והקשת, כוחה של מילה, דיכאון וחרדה – אפשר גם אחרת, חיבור אל השפע בחיינו, משמעות העידן החדש ועוד.

החזון שלי לעזור לכמה שיותר אנשים לגלות את עצמם מחדש ולפעול בעולם הזה ממקום רגוע ומאושר.

שלכם גלית בר-יוסף
050-2345347
gali.crystali@gmail.com

סיפור ההתעוררות שלי
http://www.youtube.com/watch?v=OJX6Yl-VZ1k

Mypaperwriter.com can help you if you are having trouble writing an academic paper. They offer editing or proofreading services in addition to writing. By https://www.devdiscourse.com/article/education/2048409-the-8-best-essay-writing-service-companies-for-college-students visiting their site where you can choose one of their writers and submit an order. Complete the form in order to give some information regarding the work you want to do. A writer will be assigned to you following a review of your request. Once you have reviewed your order then you will be able to select an expert on the basis of ability to communicate or the skills of a writer who you previously worked with.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.