מדיטציות לאיחוד כוחות שליחי האור לתמוך במערכה

Posted by on אוג 3, 2014 in תהליכים ומדיטציות | סגור לתגובות על מדיטציות לאיחוד כוחות שליחי האור לתמוך במערכה

מדיטציות לאיחוד כוחות שליחי האור לתמוך במערכה

אני מזמנת את כוחות האור באשר הינם להצטרף אל המערכה, לשמור, להגן ולסייע לאור לנצח במערכה. זה הזמן לשיתוף של שמיים וארץ, איחוד כוחות מלא ועוצמתי, אשר יביא למיגור והתמרת החושך מהמרחב. תם עידן החושך במרחבינו ועכשיו זמו של האור להאיר.
האמינו כי הכול אפשרי!!!
אל תתנו לפחד לחלחל, אתם חזקים יותר מאי פעם והאמת יוצאת לאור בכל הרובדים. האחזו באמונה מלאה, בדרכי האור והשלום ורשת האחדות תאפשר ביצוע אלכימיה של אותם אנרגיות שליליות בסביבתכם והתמרתם לאנרגיות גבוהות יותר. זהו הזמן להביא את כל מה שלמדתם ולהוציאם לאור במלוא העוצמה. כל אחד ושליחותו הייחודית הנעלה. כל אחד והגוון הייחודי שלו. נשמו עמוק יקרים והאמינו שהנעשה מתבצע לטובה הגבוהה ביותר של המרחב כולו…

חיבור לרשת האחדות – מדיטציה המאחדת כוחות של שליחי האור לתמוך במצב

זוהי קריאה לשליחי האור לאחד כוחות וליצור רשת אחדות במדינת ישראל. זהו שיתוף פעולה ואיחוד כוחות מופלא של שמיים וארץ כל אחד תורם את הגוון הייחודי שלו ותומך ונתמך ברשת. על מנת ליצור אלכימיה אשר תפוגג את אותם אנרגיות קשות המנסות להחזיק בכוח במרחב ולגרור אותנו שוב לתדרי פחד וקושי. האור חזק מאי פעם ואנו ננצח. זוהי דרכם של שליחי האור לתרום למערכה ואנו קוראים לכל אחד ואחד מכם לתרום את חלקו.

בכל יום בשעה 11:00 בבוקר ובשעה 21:30 (כל עוד המצב בוער) עומדים אנו יחד אתכם להזרים אנרגיות של ריפוי והתעוררות על האיזור כולו. בהקלטה תוכלו להאזין לתקשור הנותן הבנות למתרחש בתקופתנו.
ברגע שהתחברנו לרשת, ניתן רק בעצם התכוונונות לכך להזרים את האנרגיה כל רגע שנרצה בכך.
להלן הקישור להורדת המדיטציה – חיבור לרשת האחדות http://crystallight.ravpage.co.il/UnityGridSign

מדיטציית חיזוק לחיילים בחזית

זה הזמן לחזק את חיילינו בעזה, מדיטציה אינטרנטית קצרה להגנה ושמירה על חיילינו בעזה במסגרת המייזם הנפלא של ניו אייג’ אקדמי. הצטרפו אלינו. אל תזלזלו בכוחכם ליצור ביחד איתנו מסה קריטית. כל אחד חשוב. קבוצות רבות ברחבי הארץ והעולם נערכות גם לשליחת אנרגיה לשיבת חיילנו בשלום הביתה אל האמהות, הנשים והילדים שמחכים להם. מוזמנים להצטרף ולחזק את התדר ולהעביר הלאה.

מדיטציית חיזוק לחיילים בחזית

להלן סרטון נפלא שמתחבר לתדר העוצמה של החיילים

שליחת חוסן נפשי רגשי לחיילים בחזית

מדיטציה בתקשור ישיר בשילוב תדרי קול מאת גלית בר-יוסף. במדיטציה נתחבר לרשת האחדות ומתוכה אנו נחזק את חיילינו והמשפחות שלהם וכל האנשים במרחב עצמו מהמקום של חוסן נפשי ריגשי. ניצור בתדר האלכימיה את האנרגיה התומכת לנושא ונזרים אותה לחיילים, למשפחות שלהם ולמרחב כולו.

שליחת חוסן נפשי רגשי לחיילים בחזית

מוזמנים לשמוע בסיום המדיטציה את השיר של אמיר דדון – אור גדול

חיבור לתקווה שבלב – אור גדול מפציעה

התקווה הינה אנרגיה של עוצמה אדירה אשר מניעה אנשים רבים לפעול לעיתים כשאנו מאבדים את התקווה בלב, אנו נופלים לפחד, לאובדן, לחרדה
בתקופות מאתגרות אלו כולנו צריכים לשמור ולחזק את התקווה שבלב ולהתחיל לבנות ולהתכוונן על השלב הבא באזורינו, איך יראו החיים אחרי שהלחימה תסתיים. איך אנו עומדים לבנות תשתית חדשה הבנויה על אמת, ערבות הדדית ועידן חדש.
לכל אחד מאיתנו יש תפקיד ביצירת העולם הזה, לכל אחד יש בו חלק שהוא אחראי עליו עכשיו הזמן להתחיל לגרום לאנרגיות להתכוון לתקווה של עידן חדש שמופיע.
הצטרפו נא אלי למדיטציה עוצמתית לחיבור לתקווה ובניית תשתית חדשה לאזורינו והעבירו הלאה לכמה שיותר שליחי אור, על מנת שנעגן את תדר התקווה ברשת וניצור שחר של יום חדש יחד.

לחצו כאן להורדת ההקלטה של המדיטציה (כוללת 30 דק’ הסבר על המצב + 30 דק’ מדיטציה בדמיון מודרך בשילוב תדרי קול)
הורידו את הקבצים למחשב, במידה ואתם נתקלים בבעיה צרו עימי קשר ואשלח לכם את זה בדרך אחרת.

מוזמנים להעביר הלאה לכמה שיותר שליחי אור…

מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה של קול הקריסטל ולקבל מדיטציית מתנה לניקוי והיטהרות

 

נקודה מאד חשובה להתייחסות בנושא: כשאנו שולחים אהבה אל אלו ששונאים אותנו והם ממשיכים לשנוא. ייתכן כי במקום שאנו לא שמים גבול לאנרגיה הזו, מבטלים על הזכות שלנו להיות ומקבלים התנהלות זו, נוצר תדר של חולשה מול הדבר. משהו במקום שאנו שולחים אהבה וחמלה אל השנאה צריך לבוא ממקום עוצמתי של הכרה בערך והשמת גבול ברור ולא משתמע לשני פנים שזה בא ממקום של עוצמה בנו. כמו ילד שתחבקי אותו כל פעם שהתנהג לא טוב, הוא יבין מזה שזה בסדר וזו הדרך שלו לקבל אהבה.
מרגישה שיש כאן בקשה לשנות לנו לחלוטין את התפיסה של שליחי האור שהייתה עד היום, שהתייחסה אליהם כתינוק חסר אונים ולא נתנה להם לגדול בתוך זה, לאחריות ולימוד ערכים התואמים למרחב המשתנה. אולי בגלל זה, לא היה שינוי משמעותי בעולם עד היום, כי כך אנו פועלים כל השנים.
הגיע הזמן לדייק את האנרגייה של מה שאנו שולחים ולשים לה גבולות של מיקוד והתכווננות להדדיות ולהרמוניה. נראה לי שנדרש מכולנו כעת לבדוק עמוק פנימה ולנסות ללמוד את השיעור האישי שלנו בהשמת גבולות בינינו לבין עצמנו ובינינו לבין הסביבה ולדייק את ההתייחסות. אנו נדרשים לעלות דרגה נוספת בלמידת הפצת האור והאהבה ולדייק את האנרגיה שאכן תצליח להשפיע על הצד האחר ממקום שיסכים לכבד את קיומינו.
ממוזמנים לשתף בהבנות שמקבלים אתם בנושא. זה נושא חשוב ביותר שכמה שיותר מאיתנו ישתתפו בדיון וידייקו את התפיסה שלנו בנושא, כך השינוי יתחיל להתהוות.

בזמנים המשוגעים שאנו נמצאים בהם, בכל אחד מאיתנו מתעוררים פחדים וחרדות והם בהחלט מוצדקות לאור המצב. הפחד הקיומי מתעורר ועימו הפחד המשתק מהלא נודע.  מה שלי באופן אישי מאד עוזר ברגעים אלו, זו האמונה שמה שצריך לקרות יקרה בכל מקרה ושאני שמורה ומוגנת. המנטרה “אהיה אשר אהיה” מאד עוזרת לי לפוגג את הפחד שעולה. ממש לחזור עליה שוב ושוב כשהפחד מגיח עד שהוא מתפוגג, זה כמו קסם. למילים יש כוח.
מצאתי גם שניתוק מהטלוויזיה, החדשות והדיווחים השוטפים גם מאד עוזרים. מה שאני צריכה לדעת מגיע אלי בעוד דרכים. התקשורת מזינה את הפחד, היא מתמקד בשלילי ומעצימה אותו ובסופו של דבר זה לא מסייע לנו כלל, חוץ מלהנמיך ולהקטין את הכוח שלנו.
זמנים אלו דורשים מאיתנו את מלוא העוצמה הפנימית לאחוז באור, לתמוך אחד בשני ולהתמקד בעתיד טוב יותר. מצרפת מאמר וסרטון שנכתב בזמנו שנראה לי יכול לסייע לנו לראות את הדברים באור מעט שונה. שיהיה לכולנו זמנים שקטים יותר ושנדע למצוא את השקט שבתוכינו.

לחץ על הקישור הבא לראות הסרטון ולקרוא המאמר.

תגובות

תגובות