שחרור הפרפר הפנימי

Posted by on יול 24, 2014 in תקשורים, תקשורים מאת איחוד האור | סגור לתגובות על שחרור הפרפר הפנימי

שחרור הפרפר הפנימי

15/07/09

השלום והברכה,

ימים ברוכים באים עלינו, ימים של שמחה וצהלה. אנרגיות חדשות עומדות להגיע לכדור הארץ אשר ימשיכו את תהליך ההתמרה שהינכם עוברים בתקופה זו. צורת ההתמרה תהיה מתוך מקום של שלמות והבנה, ידיעה עמוקה שאכן מה שאמור לקרות קורה והפרפר את מעופו מסיים. תהליך הפרפר כולל מספר שלבים קריטיים שאותו חלקכם עוברים שמצבים שונים. 

שלב הזחל – שלב זה מייצג את ההתנהלות שלכם לפני ההתעוררות, שלב הישרדותי בלבד. אכילה והוצאת צרכים. זהו שלב ראשוני עוד לפני שהפוטנציאלים הופכים למודע, שלב של תמימות מלאה וחוסר יכולת להתחבר לאפשרויות המעוף.

שלב הגולם – זהו השלב בו עדיין הכול בפוטנציאל שלו, האפשרויות הגלומות בכם עדיין רדומות והכול בתרדמה עדיין. בתוך שלב זה קיימים תתי שלבים, שבהם הגולם הופך עורו ומתחיל להיווצר הקסם הפנימי, השינוי ומימוש הפוטנציאל, אך עדיין בתוך המעטפת החיצונית, עדיין נחבא אל הכלים, עדיין סגור ובלתי נראה. התהליך המתחולל בפנים הינו מופלא וקסום, הפיכת הזחל לפרפר, הינה אחת מיצירות המופת של הטבע.

שלב היציאה לעולם – ואז ברגע קסום אחד, תהליך הבשלות הסתיים והגיע הזמן לצאת לעולם בכסותכם החדשה, המופלאה והנוצצת. התהליך אינו מיידי, הפרפר החדש אט אט מפלס את דרכו לעולם ומנקר את הגולם באיטיות עד שמצליח לפצחו לחלוטין. זהו תהליך איטי וארוך אשר לוקח זמן רב ובמהלכו הפרפר מבשיל עצמו ליציאה החוצה, כל המערכות מתחזקות ומבשילות באופן מלא ואז מגיע היום המופלא – היציאה לחופשי.

שלב היציאה לחופשי – זהו שלב מדהים ביופו, הרגע בו הפרפר פורש כנפיו ברגע הראשון מול קרני השמש הנוצצות ומראה את מלוא הדרו לעולם – ” אני כאן”. מוכן להתעופף לו לחופשי להציג את יופיו בכל מקום ולהקרין מאורו הגדול על כל פרח. הוא עובר מפרח לפרח ומעביר מהידע שיש לו ומקבל ידע נוסף בצורת אבקנים אותם הוא ממשיך ומפזר ומפרה בפרחים נוספים. זהו שלב החופש המוחלט ללא כל עכבות, ללא מעצורים, רק להיות ולהפיץ את האור.

שלב בניית הגולם – ואז יום אחד הוא סיים את תפקידו, הפיץ את הידע שהיה אמור להפיץ ואורג לו גולם חדש, עם כל הידע שאסף וכל ההתנסויות שהיו לו, הוא מכניס בתוך הקורים. ואז יום אחד ללא התראה הוא מטיל את ביציו בתוך הקן המופלא שיצר ועוזב את העולם הזה וממשיך בדרכו המופלאה.

דור חדש נולד, דור מתפתח יותר, דור המכיר את התנסויות העבר ולומד מטעויות העבר.

תהליך הפרפר הינו מקביל לדרך התפתחותכם בעולם זה. רובכם נמצאים עכשיו בשלב היציאה מהגולם. ומתחילים להעביר את אורכם לסובבים אותם. זהו תהליך משמח ומופלא ורובכם עושים אותו בשמחה מרובה. אולם חלק מכם נתקעים התהליך היציאה ואינם מצליחים לפצח את הקליפה של הגולם, מכיוון שעדיין לא הבשילו לחלוטין. עדיין קיימים חששות רבים מפני היציאה המתוכננת ופחד מפני אי עמידה בציפיות. שלב העברת האור הלאה הינו חלק נכבד ביותר משליחותיכם בעולם זה ולצערנו התנסויות העבר אשר נתקלו לעיתים במכשולים רבים והתנגדויות מצד הסביבה השאירו את חותמם על הגולם, ואינם מאפשרים יציאה מלאה וטוטלית. אנו רוצים לסייע לכם לצאת לחופשי ולמלא את ייעודכם המקודש במלוא הפוטנציאל.

להלן תהליך אנרגטי היכול לסייע עמכם להצליח להתגבר על פחדי הגולם ולפרוץ החוצה במלוא אונכם:

תהליך הפרפר החופשי

שיכבו בנוחות התחילו לנשום בקצב של שמונה – הוצאת אויר מהפה והכנסת אויר מהאף.

ראו בדמיונכם אתכם בתוך קריסטל זוהר, מרהיב ביופיו, מנצנץ באור יקרות, סובב סבב צירו עם כיוון השעון. זהו הגולם אשר אתם בתוכו ועדיין לא הצלחתם לצאת ממנו לחלוטין.

ראו כיצד בקצהו התחתון של הקריסטל מספר פאות התחילו להיפתח והם בשלבי פתיחה שונים, זהו השלב בו אתם מצויים בתהליך הפתיחה. על כל פאה שנפתחה או שעדיין לא, מצויים כתמים שונים, חלקם בהירים חלקם כהים, חלקם גדולים וחלקם קטנים. סה”כ יש 8 פאות לקריסטל. תנו הוראה לקרן אדומה לצאת מקודקוד הקריסטל העליון, להיכנס בחלק הקדמי של צ’קרת הבסיס, לעבור דרך הצ’קרה ולאזן אותה ולצאת מצידו האחורי של הגב ומשם להפנות אותה לעבר הפאה הראשונה, אל הכתמים המצויים עליה ולשטוף ולמרק אותה. ממש לראות כיצד הקרן העוברת דרככם שוטפת ומנקה את הכתמים.

היו בשלב זה מספר שניות ואז עיצרו. הביטו על האזור, האם נותרו כתמים? מה הוא צבעם? מה הוא גודלם? ראו בהדמיה אתכם ניגשים לכתם הגדול ביותר באזור זה ושמים עליו ידיים. מה התחושה העולה מתוך כתם זה? מה הוא הרגש? מתי הרגשתם כך לאחרונה? ייתכן כי יעלה זיכרון ישן מגלגול הנוכחי או זיכרון עתיק מגלגול נושן. ברגע שהזיכרון עולה על פני השטח הקרינו אותו על מסך מואר מתחילתו ועד סופו. בקשו את עזרת ההדרכה אשר לכם להתממש לצידכם בדמות מדריך מנחה. ואז בקשו מהמדריך אשר לכם לסייע לכם בתהליך יצירת התיקון. שימעו את אשר יש לו להציע לכם – ייתכן כי השינוי יהיה שינוי מחשבתי לגבי המתחולל במסך, יתכן כי זה יהיה שליחת אור ואהבה, יתכן כי הידע אשר לכם היום יכול לסייע לראייה שונה של הסיטואציה, יתכן כי תיזמו שיחה עם אחד הדמויות. אל תחששו לרגע, רק תהליכים אשר יש באפשרותכם לפתור יפתחו מולכם. במידה והכתם מייצג נושא אשר הידע אשר לכם עדיין אינו מספק, הזיכרון לא יעלה אלא הכוונה לתהליך או מטפל אשר יכול לסייע לכם לבצע את הפעולה. 

אולם דעו כי רוב הידע כבר אגור בתוככם ויש ביכולתכם להתגבר על כמעט 75% מהכתמים שלכם. וככל שהידע שנשמתכם אגרה גדול ורב הוא האפשרות הולכת וגדלה.

לאחר ביצוע התיקון, הקרינו שוב הסיטואציה המתוקנת על המסך והבחינו בשינוי המתחולל. מלאו את כל המשתתפים באור ופוגגו התמונה. כעת הביטו שוב בכתם וראו את מצבו, ייתכן כי נעלם לחלוטין, יתכן כי הבהיר ויעלם בעוד זמן קצר וייתכן שיש שם עוד עבודה לעשות.

המשיכו בתהליך עד שכל הכתמים בפאה זו של הקריסטל ייעלמו לחלוטין וראו שהיא מצליחה להיפתח בצורה מלאה כלפי חוץ.

יש להמשיך את התהליך לאורך כל הצ’קרות בהתאמה:
o צ’קרת בסיס – אדום
o צ’קרת מין – כתום
o צ’קרת מקלעת השמש – צהוב
o צ’קרת הלב – ורוד וירוק בהיר
o צ’קרת הגרון – כחול
o צ’קרת העין השלישית – סגול
o צ’קרת הכתר – לבן
o צ’קרת הלוטוס – זהוב

לאחר סיום כל התהליך, פתח הקריסטל יהיה פתוח לרווחה, מואר וזוהר באור יקרות ורק אז תוכלו לצאת מתוכו בגאווה רבה, לפרוס את הכנפיים המופלאות שלכם ולהתחיל להפיץ את האור בסביבתכם.

פרפרים המנסים לצאת לפני שהתהליך יסתיים במלואו, אינם יכולים לבצע את הפצת האור בצורה מלאה מכיוון שעדיין הגולם שלהם עוצר בעדם והכתמים עליו אינם מאפשרים שקיפות מלאה. חלקכם אכן פועלים באופן זה ולכן חווים קשיים בהקמת קבוצות, בהגעת מטופלים, בתוצאות שאינם רצויות ועוד. אם כך הוא הדבר אצלכם, אנא השקיעו את הזמן הנדרש ופתרו הכתמים העקשנים אחת ולתמיד. אין לכם עוד צורך בהם. בעבר הם שימשו מעין מגן עבורכם להתנהלות בעולם. אולם כעת העולם הינו שונה ומשימכם מחייבת זאת!

לחלקיכם יהיו פאות בקריסטל נקיות לחלוטין ובכך התהליך יהיה מהיר יותר וייתכן שבפאות אחרות הכתמים יהיו עיקשים במיוחד – אל ייאוש, לכם יש את הכוח לניקוי הכתמים גם אם הדבר מחייב אתכם להסתייע במטפל חיצוני.

חגגו את הזמנים הבאים עלינו, הצליחו לצאת מהגולם ולפרוש את כנפיכם במלוא יופיים. התחילו להפיץ את האור בצורתו הטהורה ביותר וממשו את מלוא הפוטנציאל שלכם.

אנו עימכם תמיד, היו שלום אהובים ותהה דרככם סוגה בשושנים

אנו איחוד האור.
הועבר בעזרתה האדיבה של גלית בר-יוסף

מוזמנים לקבל עוד פרטים על מפגש נפלא המתרחש בבריכה בנושא

תגובות

תגובות