21-12-12 הרפתקה קוסמית עידן חדש הגיע

Posted by on יול 24, 2014 in תקשורים, תקשורים מאת איחוד האור | סגור לתגובות על 21-12-12 הרפתקה קוסמית עידן חדש הגיע

21-12-12 הרפתקה קוסמית עידן חדש הגיע

02/12/12

השלום והברכה אהובים,

ימי האור הברוכים מגיעים כעת לעולמכם, ימים אשר מכילים הם טרנספורמציה תמידית בכל דקה ודקה. האנרגיות המונחתות על מרחבכם, מתעצמות בכל רגע ויוצרות הם תהליכי ניקוי עמוקים של היבטים אשר סיימו את תפקידם בכם. היבטים של אגו, אשר אינם משרתים אתכם יותר, היבטי רגש של מים נמוכים (רגשות נמוכים: עצב, עלבון, כעס ועוד), דפוסים וקיבעונות חוסמים, היבטי נפש נמוכים ועוד. שלב חשוב זה אשר האנושות עוברת כעת, הינו שלב משמעותי ביותר בהתפתחות התודעתית על פני הפלנטה. היא מלווה בטלטלות וקשיים, מכיוון שאין אתם שולטים בדבר והתהליכים מתבצעים מבלי שתתכוננו לכך.

אכן, השליטה בעולמכם הייתה הגורם המוביל לאורך כל העידן המסתיים לו. “אני צריך לדעת”, “אני רוצה להבין”, “למה הדבר נחוץ”, “מה המטרה” ועוד. השכל, ההיגיון אשר לכם היה מורגל לעבוד באופן לינארי של סיבה ותוצאה, של מטרה ברורה, של שכר ועונש. ובכן יקירים, עוברים אתם כעת לסביבת עבודה חדשה, לצורת הסתכלות שונה ומופלאה על המתרחש בעולם, על “מבט על”. האנשים אשר התעקשו להיאחז בשליטה – הקושי ילך ויגבר בחייהם. הסיבות אשר הניעו אתכם בעבר משתנות – במקום להיות מובלים ע”י צורכי הישרדות, מהיבטי האגו, ומהרצון להוכיח עצמכם לחיצון, כל אלה ישתנו והמניעים שלכם יהיו שונים. המניעים לתנועה, יחלו להיות ממקומות עמוקים יותר מתוככם – מתוך “ידיעת הלב”. מתוך הדחף הפנימי של נשמתכם אשר מובילה אתכם להשגת מטרות הנשמה אשר לכם. דחפים אשר על פי רוב לא יסתדרו עם השכל וההיגיון אשר לכם, דחפים אשר יצריכו אתכם לשנות את התבניות הרגילות אשר עד היום התנהלתם לפיהן, דחפים אשר יאפשרו לכם להתחבר אל המהות הקוסמית אשר לכם – אם תסכימו לשתף איתם פעולה.

ימים ברוכים אלו אשר בחרתם לחיות בהם, הם ימים היסטוריים ברחבי הגלקסיה כולה, מאפשרים לכם חיבור שלא היה כמותו אי פעם על פני ארץ – חיבור של שמים וארץ, חיבור של שיתוף פעולה משולב של כל החלקים אשר עד היום פעלו בצורה נסתרת מכם וכעת מתחילים הם ליצור את שיתוף הפעולה בצורה גלויה. מתייחסים אנו למדריכים אשר לכם, למלאכים, להיבטים של החלקים העליונים של נשמותיכם. זהו חלק מניסוי רב משמעות לבריאה כולה שלא היה כדוגמתו בגלקסיה כולה. כמות האנרגיה המושקעת בניסוי זה חסרת תקדים בכל המובנים והתמיכה שמקבלים אתם היא אדירה. אתם חלוצים, יקירים. כל אחד ואחד מכם, התנדב למשימה ונבחר לבצעה. עכשיו הזמן אהובים להשתמש בכל אשר רכשתם לאורך השנים, להיזכר ביכולות אשר הבאתם, להיעזר בעוגנים אשר הכנתם מבעוד מועד ולהתקדם אל עבר זיכוך נשמתכם.

כל למידה שמתבצעת כעת, כל התפתחות, כל הבנה, מועצמת בעשרות מונים. הזמנים הללו מאפשרים לכם לעשות קפיצות קוונטיות בהתפתחות תודעתכם בזמנים קצרים ביותר. לעיתים התופעות בעת יצירת הקפיצה אינן קלות: תחושות של דיכאון, קורבנות, עצב גדול – כל אלו הן תופעות של הגוף הנפשי שמתאבל על שחרור הישן ומנסה עדיין להיאחז בו. עידנים שלמים מורגלים אתם להתפתח מתוך הקושי, מתוך הסבל, מתוך שליטה… לא עוד!

תחושות פיזיות חזקות יתעוררו בתקופה זו, בזמן שהגוף הפיזי עובר את תהליך הכיול וההתאמה לאנרגיות: סחרחורות, בחילות, הקאות, כאבי ראש, דלקות למיניהן… הכל חלק מהשינויים והניקויים אשר עוברים אתם בגופים השונים. עליכם להבין יקירים שהמערך האנרגטי של כדור הארץ כולו, כולל המגנטי עובר טרנספורמציה והגוף שלכם מגיב לכך וחייב להתאים עצמו. בכדי להקל עליכם לעבור תהליך זה בדרך הקלות, מומלץ לבצע הדברים הבאים:

• לפנות זמן לצורך התהליך, כלומר – לא לנסות לתפקד רגיל, כי זה רק יאריך את הקושי.

• לשתות מים רבים, המים מסייעים ליצור מוליכות גדולה יותר בגופים שלכם ולכן זרימת האנרגיה תהיה קלה יותר.

• להביע כוונה ודרישה פנימית “לעבור את תהליך הכיול בעוצמה המקסימלית שיכול אני להכיל”, “בוחר אני לעבור זאת בדרך הקלות לטובה הגבוהה ביותר”.

• להביע כוונה להתחבר אל “הרשת המגנטית”, אכן זו שקריון אמון עליה, ולתת פקודה ליצירת כיול והתאמה.

• כשחווים אתם תחושות של רגש נמוך – דיכאון, עצב, בכי, תסכול – אפשרו להם להיות, אל תעצרו אותם, אלא אפשרו להם להיות ולהשתחרר מהמערכת, במקביל להיבט נוסף שלכם, אשר מתבונן מהצד על הנעשה ואינו מזדהה ונשאר בערות ש”זהו חלק מתהליך שחרור הישן שעובר אני”. אכן יכולים אתם לעשות זאת במקביל – גם לתת להיבטי הנפש והרגש מקום ובמקביל להיות במבט על, הזוכר ומתכוונן לשחרר זאת מתוכי ולהכניס במקום את השמחה, הקלילות, האמונה…זוהי רמה גבוהה ביותר של מודעות שחלקכם כבר בשל להיות בה. מי שמרגיש שאינו מצליח לבצע זאת, שייעזר בעוגנים סביבו, שיזכירו לו זאת.

ובכן יקירים, רגע האמת הגיע! הרגע לו חיכיתם זמן כה רב, רגע לו הכנתם עצמכם ופעלתם במרץ שנים לקראתו. הציפייה בשיאה, ההתרגשות רבה ואכן עיני הגלקסיה כולה נשואות אל עבר כדור ארץ, לראות כיצד יצליח להכיל הנחתת אור ישיר בעוצמה כה גדולה. כיצד תוכלו להתמודד עם השינויים שיתחוללו במרחב, איזה פתרונות תביאו בווירטואוזיות והיצירתיות הנפלאה אשר לכם. בוודאי תוהים אתם, מדוע לא קיים מידע רב על השלב שאחרי? מדוע לא מכוונים אתם אותנו ואומרים לנו כיצד לפעול? התשובה פשוטה היא, אין אנו יודעים!

אכן גם אנו לא יודעים כיצד ישפיע הדבר עליכם, יכולים אנו רק לשער בדיוק כמוכם. אכן מוזר הוא הדבר בעינכם, ראיתם אותנו תמיד כיודעי כל. ובכן אהובים, בניסוי נוכחי זה, אין אנו יכולים לצפות את הנעשה, כי לעולם לא נעשה דבר כזה ואין לנו מידע להסתמך עליו. הכשרנו אתכם בצורה הטובה ביותר שניתן להתמודד עם הדברים, חיבורים ליכולות קדומות התעוררו וימשיכו להתעורר, ידע אשר הבאתם אתכם מבעוד מועד טמון בכם ויתעורר בעת הצורך.

עליכם להבין יקירים, יוצאים אנו יחד אתכם להרפתקה נפלאה קוסמית. הרפתקה שאתם הם הכותבים את מהלך העלילה. מהנקודה שנקבעה מבעוד מועד לפני עידנים 21/12/12 הכול אפשרי !!!! המסכים יורדו בהדרגה, ההגבלות של המרחב יוסרו, היכולות יוחזרו והזיכרונות יתעוררו ואתם הם אלו שתחליטו כיצד לפעול במקום זה.

יהיו כאלו אשר עדיין יישארו שרויים באשליית העידן הישן, מקובעים בתבניות ובדפוסים המוכרים והידועים, ולכן לא יחוו שום שינוי וימשיכו להתנהל כאילו לא קרה דבר. אולם אט אט הקשיים בצורת ההתנהלות הישנה יתחילו לגבור ויכריחו אותם ליצור שינויים בחייהם. לא ניתן יהיה להישאר במרחב ארץ ללא יצירת התאמות. תהליך זה ימשך מספר עשורים יקירים.

יכולים אנו לדמות אתכם בתקופת המעבר כפינוקיו. אכן, אותה דמות, בובה מעץ אשר הייתה מורגלת להיות מופעלת ע”י החוטים המחברים אותה, המניעים אותה, במסגרת הגבולות שהיא מורגלת לפעול, בטווח התנועה האפשרי לה, ממקום שאינו מסוגל לנוע מבלי שיפעילו אותו. ולפתע אותו הפינוקיו, הופך ליצור אנוש וכל הכללים משתנים. בשלב ראשון הוא אינו מכיר את גופו וכיצד יכול הוא להניע אותו במצב החדש, להתאים אותו לתנאים החדשים, לגמישות, לתנועה לחוסר הגבולות, ואז מתחיל הוא לחקור את יכולותיו, ללמוד את האפשרויות החדשות הקיימות בו כעת.

אכן יקירים, מסירים אנו את החוטים ומאפשרים לכם להתחיל ליצור את המציאות אשר לכם. מניסיון העבר, רק אלו אשר הכשירו עצמם ותרגלו את האפשרות, יוכלו לבצע זאת בצורה גורפת. והם אלו אשר יעוררו את הרצון והסקרנות ביתר ללמוד אפשרות זאת ולהפעילה בחייהם. אתם החלוצים אשר תוכלו להראות ליתר איך הדברים עובדים, איך לפעול מחוץ לחוקיות המרחב הישן ולאפשר לניסים להתרחש. איך לאפשר לכם לפעול מתוך תשוקה והנאה ולבצע את שליחותכם המקודשת, מתוך וירטואוזיות ויצירתיות מופלאה.

מבקשים אנו מכם אהובים, שבנקודת הזמן אשר הוגדרה 21-12-12 התחברו לכם יחדיו בתדר האחדות, שלבו כוחות והבנות. איחוד זה הוא אשר יאפשר לכם ליצור את השינויים בכם ביתר קלות ויכולת הכלת התדר תהיה פשוטה יותר ועוצמתית. שילוב הכוחות יהיה גם עמנו. הביעו דרישה לשתף עמנו פעולה, התכוונו להתחבר ביתר עוצמה לחלק הגבוה של נשמתכם ויחדיו בעוצמה מופלאה של אחדות נקבל את הלא נודע.

מתרגשים אנו עד מאד, הכנות נמרצות מתבצעות בתקופות אלו להשלים כל מה שניתן, אפשרו לעצמכם לנוח ולעבור התהליכים בקלות המרבית. תקופות ברוכות ביותר אהובים, היו שלום אנו קרובים מאי פעם – תהה דרככם סוגה בשושנים.

אנו איחוד האור
הועבר ע”י גלית בר-יוסף
050-2345347
קבוצת “קול הקריסטל” בפייסבוק

 לחצו על הקישור לקבלת פרטים על הקלטה של מפגש בנושא – מדיטציית “הפעלת צפני קשת הקריסטל” – שער 21/12/12

 

תגובות

תגובות