שער לבלוב הנשמה וחיבור ליכולות בריאה מועצמות מתוך חיבור לצופני הבריאה

Posted by on מרץ 17, 2015 in מסרים ממסדר מרלין, תקשורים | 0 comments

שער לבלוב הנשמה וחיבור ליכולות בריאה מועצמות מתוך חיבור לצופני הבריאה

12/03/15

אהובים יקרים,

ברכות חמות על הגיעכם לתקופה מבורכת זו של “שער לבלוב הנשמה” אשר יפתח באותו יום השוויון ה-21/03/15, היום בו האור והחושך זהים הם ומהווים משלים אחד לשני (כמו היין והינג).

ברצוננו להביא לידיעתכם את העומד להתרחש מתאריך שער זה ואילך, אנרגיות מועצמות ביותר של בריאת מציאות עומדים להגיע למרחב אשר לכם וכל אותם אלו אשר הכשירו עצמם ופעלו במרץ לנקות ולזכך נשמותיהם, אותם נקיי הלב ונטולי האגו, יוכלו לחבור לעוצמות הבורא המועצם אשר בתוכם. אמא אדמה עומדת לפתוח בפניכם את אותם צפנים קדומים אשר שימשו את אבות אבותיכם ביצירת קסמים על פני ארץ. אותם “צופני הבריאה” או כפי שקוראים אתם להם לעיתים ע”ב שמות האלוהים, יפתחו בפניכם ברובד האנרגטי שלהם ויאפשרו לכם חיבור מופלא וקסום לרמת היצירה “יש מאין”. ותוכלו להתחיל ללמוד כיצד לפעול עם הרמות הגבוהות של יסוד האדמה אשר יוצר התעלות יחד איתכם.

אותה יצירת מציאות מועצמת מגובה ע”י התעוררות של צ’אקרה מתקדמת ועוצמתית, אותה צ’אקרת הפיווט אשר הזכרנו בעבר. זוהי צ’אקרה חדשה שמתכווננת בכם כעת, מיקומה כ-10 סמ מתחת לצ’אקרת הבסיס אשר לכם וממוקמת היא בין הרגליים. צ’אקרה זו אמונה על רמת יצירת המציאות מתוך אותם צופני האדמה ולמעשה מכילה בתוכה ידע קדום וחיבור עמוק ליכולות מועצמות שיאפשר לכם שימוש באדמה כחומר ביד היוצר.

אותם צופנים עתיקים הם אלו אשר שימשו את משה בעת יציאת מצרים ואיפשרו לו לחולל את אותם האותות והמופתים, אשר בעזרתם סייע לבני ישראל להשתחרר מהעבדות המצרית. ואכן מה אם לא כעת בפתחו של חג החירות של העבריים, האדמה פותחת את קרבה ומאפשרת חיבור מחודש לאותם הצופנים. כמובן חשוב להבין, שעל מנת שתוכלו להשתמש בצופנים אלו בבטחה ולא תגרמו עימם נזק, הם מוגנים בסדרה של הגנות שונות ורבות, אשר יאפשרו רק לאלו שאכן בשלים לדבר להתחיל להביאם לפועל, אז אל חשש יקרים אתם בטוחים ומוגנים מלבצע נזק.

אותו עידן ישן המסתיים לו, סיים עימו גם את שנות החושך על פני ארץ, את אותם שנים בהם התהלכתם כסומים על פני האדמה ושכחתם מי אתם באמת ואת האלוהות אשר בכם. בשלה השעה אהובים, להחזיר לכם יכולות הבורא שאתם ולהתחבר לעוצמות אשר עימם באתם. תקופות מבורכות אלו של בוא האביב על אזורכם, יאפשרו את אותו לבלוב פנימי מבורך, ויחלו לצוץ מחדש אותם יכולות ואיכויות אשר לא היו לכם גישה אליהם עד כה. צופני הבריאה, יאפשרו לכם להתחבר חזרה למהות האלוהית שבכם ולהתחיל ליצור על פני האדמה את אותו גן העדן המחודש.

האנושות סיימה את לימודיה בנושא, והטמיעה את השיעורים שהיו צריכים לעבור וכעת הזמן לעלות מדרגה נוספת בהתפתחות הקולקטיבית שלכם. כמובן שלא כל הנשמות אכן סיימו את הלמידה, ואכן האגו עדיין שולט ברבים ביד רמה ומבקש להמשיך לשלוט בהמונים. אולם ידו על התחתונה וככל שהמסה הקריטית של עובדי האור גוברת כך התדר הנמצא על פני ארץ עולה ומשפיע באופן ישיר על כל הנוכחים בו ויוצר בהם שינוי.

אכן לא כולם מצליחים לעמוד בנטל הנפשי/רגשי שיוצר הדבר, רבים חווים חיבור ליכולות מועצמים והבנות גבוהות ומכיוון שאותו האגו מנע מהם למידה בנושא, הם מגיעים לא בשלים לשלב זה. ואותו הפער יוצר פחדים רבים, חרדות, תחושה של שיגעון ולעיתים אף מוביל למצב של אובדן. אכן זו תקופה מאד מטלטלת וכל אלו אשר לא יצליחו להכניע את האגו במקומות אלו ולפנות לעזרה ותמך, יסיימו את מסלולם על פני ארץ. זהו סוג של תהליך טבעי של האבולוציה אשר יוצר את מבחני הסף לקבלה עבור רמות כדור הארץ המועצם. ייתכן כי תראו בדברינו מעט קרים וטכניים ומתנצלים אנו מראש על כך. אולם חשוב להבין יקרים, שזמנכם על פני האדמה רגעי הוא ורמות הנשמה נצחיות, ונשמות אשר אינם תואמות להמשיך להתהלך על פני ארץ נדרשות לסיים את מסלולם ולהמשיך הלאה למקומות תואמים להם יותר.

יודעים אנו כי לוקחים אתם מצבים אלו בקושי רגשי גדול ויכולים אנו להבין הדבר, אולם אם תנסו להתחבר להבנה הגבוהה שפועלת כרגע בעולמכם, על אותה אנושות חדשה שמתהווה לה, על אותו ניסוי חדשני אשר הסכמתם להשתתף בו, תבינו שאין סיבה לראות זאת מתוך המקום הרגשי אלא כחלק מהאבולוציה הטבעית של המין האנושי אשר עולה דרגה לתודעת על וזו הדרך לאפשר זאת כאן על פני ארץ.

חיבור לרמות המים והאדמה המועצמים
חיבור לתחושת הבטן

יקרים ברצוננו להביא לידיעתכם את השינויים המתרחשים בגופים אשר לכם מרמת האנרגיה והחווטים השונים. אותו מערך רגשי שנמצא בכם, שייך הוא לאותה חקירה ישנה שהסתיימה לה. אותו מערך חבול הוא ופגוע מעידן שלם של התנסויות מאד מאתגרות אשר חקרו היבטים שונים של אותו הרגש ואתן העוצמות אינן פשוטות היו עבורכם וגופי הרגש העדינים שלכם. לאורך תקופת התפר המתרחשת כעת פועלים אנו ברמות שונות ליצור ריפוי לעומק של אותם חסמים ופגיעות ואתם מצידכם לומדים לא לתת לו את חשיבות שנהגתם לפעול מתוכה בעבר, כשהדרמות והקורבנות שלטו בחייכם. כל אחד מכם עבר תהליכים שונים במהלך השנים האחרונות לסייע לאותה למידה מועצמת.

בתאריך שער זה עומדים אנו לבצע מעקף של אותו הגוף, לאותם אלו אשר אכן למדו השיעורים והפנימו הלמידות במידה מספקת. עומדים אנו לגלות בפניכם מערך משמעותי אשר תמיד היה נוכח בתוככם אולם לא ניתן לו תוקף מספק בתקופתכם ולכן היה הוא בתפקוד משני בלבד.

אותו מוח רגשי אשר לכם, הממוקם בבטן שלכם למעשה מכיל אותם רגשות וחיבור לאינטואיציה ברמה הגולמית שלהם, הטהורה שבהם. ברגע שהם עולים כלפי מעלה, מתחיל תהליך של ערבול עם תדרים נמוכים יותר – מעבר במקלעת השמש, מערבת את רמות האגו והפחדים, המשך העלייה לרמת הלב, מערבת את רמות הרגש הנמוך והחסימות, המשך עליה לרמת העין השלישית מערבת את רמות המחשב, האמונות והקיבעונות התוקעים. ואכן זו הייתה דרך ההתנהלות והחקירה בעידן ישן, כשכל המרכיבים האלו פעלו יחדיו לצורך למידה והתפתחות.

חיבור לבורא המועצם בכם

אהובים אנו עומדים בפני תקופה קסומה ומופלאה, עומדים אתם להתחיל להכשיר עצמכם לרמת בורא מועצם, היוצר “יש מאין כחומר ביד היוצר”. עומדים אתם להיפתח ליכולות המעבר הקיימים בכל אחד ואחד מכם ולהיזכר כיצד להפעילם מרמות הרגש הגבוהה והחיבור המועצם לתדרי האדמה הגבוהים.

כל מה שהכרתם עד היום ברמת הפעילות של העיבוד והעיכול של תהליכים עומדת לשנות את צורתה בהדרגה בתוככם ולמעשה לאפשר לכם לעבור את תהליך ההתמרה מתוך קלות ופשטות, שחרור שליטה והסכמה לפעול בתוך הלא ידוע.

אותו תהליך עיבוד ישן מתחיל לסיים את תפקידו ותהליך חדש מתחיל להתהוות לו בתוככם. הצ’קרות החדשות – צ’אקרת העיבוד והעיכול וצ’אקרת הפיווט, יסעו בעדכן לשנות את צורת ההתנהלות ולמעשה לפעול באופן ישיר עם הרגשות ברמה הגולמית שלהם, הנוצרות בבטן, או כפי שאתם מתייחסים אליהם “תחושות בטן”, אינטואיציה, ולאפשר עיבוד ועיכול ישיר עליהם ומשם מעבר למימוש וביצוע בחומר. אלו הם אותם מים גבוהים שהזכרנו לא פעם בעבר.

מטרתכם הנעלה יקרים היא להביא את הרוח לחומר, ליצור את מה שמכירים אתם ממעל בכאן ועכשיו ואכן משימה לא פשוטה היא לאחר אותו עידן חשוך ומנותק. אולם ברור לנו כי אלו אשר התנדבו למשימה, אותן נשמות מבורכות ווירטואוזיות אשר הסכימו לקחת חלק בניסוי מבורך זה על פני ארץ, יכולים לבצע זאת בקלות יתירה. ואכן אנו כבר רואים התפתחות מעל ומעבר לציפיות שלנו בזמן הליניארי של כדור ארץ.

אותו חיבור לצופני הבריאה, למעשה ייתכן לכם כלים נוספים ומשמעותיים לבריאה מועצמת על פני ארץ. חיבור זה יעשה בהדרגה ויאפשר לכם הסתגלות תואמת לצורת העבודה החדשה באופן שלא תיצור תופעות לוואי חזקות מדי. התכוונו כל העת שהתהליך יתבצע בהתאם לעוצמה התואמת לי ביותר.

ההבנות כיצד לפעול עם אותם צופנים יגיעו בהמשך וחלקכם ייזכר כיצד פעל איתם בעברכם הרחוק.

צופני הבריאה – ע”ב שמות

כל אחד מאלו שנמשכים למיידעים אלו ומרגישים את עוצמתם, פעל עם צפנים אלו או אחרים בתקופות קדומות יותר. אותם צופנים נקראים בעולמכם גם ע”ב שמות מתוך האזכורים שלהם בקבלה ואכן הם אלו שעימם ביצע משה את האותות והמופתים בעת יציאת מצרים. באותן התקופות כל אחד מכם התמחה ביסוד אחת מרכזי: אדמה, מים, אש או אויר והיצירה הייתה מתוך שיתוף פעולה עם אנשים אשר משלימים את ההתמחות שלו. כלומר פעלתם בקבוצות של ארבע ושילבתם את ההתמחות שלכם יחדיו ומתוך השיתוף התהוותה לה בריאה משותפת.

בשלב זה של הבריאה, הצופנים עומדים להיפתח אליכם בכל ארבעת היסודות יחדיו והפעם עומדים אתם ליצור שילובים אלו בתוככם. אמנם אותו יסוד דומיננטי אשר פעלתם בו בעבר יראה הכי מושך ומוכר, אולם נדרשים אתם לחקור ולהתנסות גם בשאר היסודות וללמוד את צירופי תתי היסודות.

מוזמנים אתם להתייעץ ולשתף את ההבנות שלכם, זו תהיה למידה משותפת ומיוחדת, כחלק מהחקירה שלכם על פני ארץ. ככל שיותר שיתופי פעולה יתבצעו כך הידע והגילוי יהיו מהירים יותר.

עליכם להבין שכל יצירת מציאות בעולמכם מורכבת משילובים של אותם היסודות ולכן בכדי לדייק את בריאתכם יש ליצור את אותם שילובים.

לדוגמא: בריאה של מקום עבודה

משלב חוויה של יצירה בפיזי עם צופני האדמה, כיצד המקום נראה ובאיזה אופן אנו חשים את סביבת העבודה, יצירה ברגש עם צופני המים, כיצד אנו חווים את מקום העבודה מבחינת אינטראקציה עם אנשים סביבנו, יצירה בתשוקה עם צופני האש, כיצד אנו חווים את הדף שלנו לפעול וההתרגשות ליצור, יצירה ברמות המחשבה עם צופני האויר, כיצד אנו תופסים את החוויה ומה רמת האתגר האינטלקטואלי שיש לנו במקום זה. זוהי דוגמא חלקית וכמובן ניתן לרדת לרובדים עמוקים יותר.

חשוב להבין שכשמשלבים אתם את רמת הרטט של הרגש הגבוהה שלכם בתהליך הבריאה, היצירה בחומר מהירה ועוצמתית יותר, כאילו יוצרים אתם תבנית ליצירה שלכם והיקום נוסך פנימה את נוזל הבריאה ומממש אותה בחומר. ככל שתלמדו ליצור עם אותם רגשות טהורים המצויים בבטן אשר לכם כך עוצמת היצירה תהיה חזקה יותר וללא מכשולים מיותרים.

יודעים אנו שעושים אנו לכם מהפך ברמות התפיסה שלכם על התהליכים בתוככם והורגלתם לתת משמעות רבה ללב אשר לכם בבריאה. אולם תפיסה זו אינה תואמת עידן חדש וכל אותם שיבושים שהלב ספג, עדיין אינם מאפשרים להשתמש בו בעוצמה האופטימאלית שיכול הוא לספק. לאחר תהליכי התמרה רבים, אשר כנראה ייקח להם שנים בעולמכם, ייתכן ותהיה האפשרות לחזור לפעול מאותו הלב.

חשוב כי תבינו אהובים כי הניסוי שאתם חלק ממנו הינו ניסוי פעיל, חי ונושם. מסקנות ותובנות מגיעות ללא הפסק ושינויים וכיוונינו נוצרים כל פעם מחדש על מנת למצוא את הדרך האופטימלית ליצירת אותו שינוי מופלא שבכם – להפוך אתכם למלאכי אנוש על פני ארץ. ולכם הכול גלוי בפניכם והרשות נתונה ואנו מדייקים ומשנים כל הזמן את הטכניקות וביצירתיות אין סופית, בשיתוף פעולה איתכם, מוצאים פתרונות ייחודיים חדשים לפתרון הקשיים שאתם חווים. לכן חשוב ביותר כי תבינו שהחיווי שלכם על התהליך ומתן הפידבקים אלינו חיוני הוא ליצירת דיוק בתהליך.

מתרגשים אנו עד מאד משלב מבורך זה ומצפים אנו בהתלהבות לבאות ולהמשך שיתוף הפעולה בינינו בחקירת אותה בריאה מועצמת על פני ארץ.

היו שלום יקירים ותהה דרככם סוגה בכוכבים

אנו מסדר מרלין ועומד בראשו
הועבר ע”י גלית בר-יוסף 
www.crystallight.co.il

קבוצה “קול הקריסטל” בפייסבוק

הקלטה של מפגש “שער האביב”

מוזמנים לרכוש את ההקלטה של המפגש המדהים שהיה
ולהתחבר יחד איתנו לשלב מבורך זה.

לחצו להורדת ההקלטה  (עלות 80 ש”ח )

מי שאינו רוצה לשלם בכרטיס אשראי שישלח סמס 050-2345347 עם הבקשה ונחזור אליו

מוזמנים להכין עצמכם לשלב הבא בהתעלות שלכם, חג החירות והשער הנפתח ביום זה, בו מליוני בני אדם מתחברים יחד עם כוונה טהורה של ניקיון פנימי והתעלות, מאפשר יצירת קפיצה קוונטית בהתפתחות. שער האביב שנפתח ב-21/03 ויישאר פתוח, איפשר לנו יצירת חיבור לצופני הבריאה (הע”ב שמות מהקבלה – שבזכותם משה ביצע את האותות והמופתים במצרים) ברמה של בריאה “יש מאין”. מסדר מרלין מעצים את החניכה ומאפשר חיבור לאנרגיות ומיידעים חדשים אשר מגיעים למרחב שלנו. החיבור לצ’קרות החדשות: העיבוד והעיכול וצ’אקרת הפיווט הם מאד משמעותיות להמשך התהליך שלנו ויאפשרו לנו לעבד את תהליכי החיים בקלות רבה יותר.

וחלק קטן מהעדויות על המפגש:

“גלית היה מדהים, חזרתי עם אנרגיות לא יכולתי לישון למרות שחצי כנראה נרדמתי אבל ערב היה מעצים ומרגש. תודה יקירה תבורכי “(ננה)

“תודה גלית על הערב העצמתי והמדהים,כרגע חזרתי הביתה וגיליתי שהתהליך שעברנו השפיע על הצמחים בכניסה לביתי הם היו לאחרונה קצת עייפים…

ופתאום עמדו זקופים פורחים מלאי אנרגיית חיים וכאילו הרגשתי את השדה האנרגטי שלהם חזק יותר, כמובן שדיברתי אליהם. חחח מלא תודה” (אליה)

“היה תהליך מדהים ועוצמתי. תודה רבה גלית ולשותפה המקסימה שליוותה את התהליך.” (אמיתי)

“היי גלית, הייתי נוכחת אתמול בהרצאה האיטרנטית ,של סדנת שער האביב. היה פשוווווווווווווט מדהים! אפילו שלא הייתי נוכחת פיזית בסדנה. זה עבר לי מצוין דרך האינטרנט. הרגשתי את העוצמות ,האנרגיות הגדולות,התרגשתי ,צחקתי ודמעתי… התענגתי על הצלילים שהושמעו במהלך הסדנה.. באמת שהתחושות האלה מלוות אותי במשך כל היום! זה הרגיש כמו לצאת לבילוי טוב בשביל הנשמה ממש כך! ממסטל. כשהלכתי לישון אותן אנרגיות,אותם תדרים חזקים נישארו איתי. הרגשתי איך אנרגיה זו נטמעת בתוכי במהלך השינה. ממש ככה! אפילו היו לי חלומות חזקים כאלה. ואת היית נהדרת ומקסימה.
אולי עוד יצא לנו להיפגש. את אלופה! באהבה לירון”

“מפעים! קיבלתי מתנת יומולדת מחברתי ציפי והודתי לה ולך על המפגש. עוד ניפגש! “(איריס)

תגובות

תגובות

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *