שער המאסטרים 12-12 חיבור לעצמי המועצם

Posted by on דצמ 8, 2014 in מסרים ממסדר מרלין, תקשורים | 0 comments

שער המאסטרים 12-12 חיבור לעצמי המועצם

08/12/14

 יקרים אהובים,

מביאים אנו לכם היום את המשמעות של התהליכים המתרחשים במרחב אשר לכם. בתקופות מבורכות אלו, בסיומה של שנה ותחילתה של שנה נוספת, עוצמות תהליך ההתעלות אשר לכם מתחזקות. כל אחד ואחד מכם נמצא בשלבים שונים של התהליך בחייו, כל אחד מכם עבר דרך משמעותית ועשה עבודות לניתוק אותם ההיבטים שבכם אשר חסמו ומנעו מכם להתחבר אל העצמי המועצם שבכם.

בתקופה מבורכת זו של עידן חדש, מתרחש על פני ארץ תהליך קסום ומופלא שלא נראה כמותו ברחבי הבריאה כולה. תהליך של מעבר עידן בגופכם הפיזי, תהליך אשר מחייב אתכם ליצור שינוי בכול רובדי האנוש אשר לכם, בכדי להתאימם למצב החדש הקיים ולשדרוג והעצמת החוויה. העידן החדש אשר בא עלינו לטובה, למעשה מייצג חקירה של היבטי היסודות אש והאוויר, כלומר שילוב של הכוח המניע שבכם עם רמות המחשב שלכם.

משמעות העידן הישן והשפעת האגו

אותו עידן ישן שסיים את תפקידו במרחב שלכם, למעשה סיים חקירה ארוכת שנים כשבמרכז החקירה עמדו היסודות אדמה ומים, החומר והרגש. זו הייתה חקירה מייגעת ומתישה, אף אותנו יש לציין. בדקנו בכל דרך אפשרית שניתן היה להתייחס אליה, את הפוטנציאל של הכנסת האור לחומר, למרחב הדחוס. התוצאה יקרים, אשר התקבלה בצורה ברורה וחד משמעית –שלא ניתן לבצע זאת ! כלומר, אותם ניסיונות כה רבים שלכם יקרים, אותם שליחי אור אשר ניסו בצורות יצירתיות עד אין קץ ליצור מצב בו אותו אור, אותה אנרגיה של אהבה, תוכל להיכנס ללבבות ולאפשר להם לפעום מתוכה, לא אפשרית הייתה, ברמות הדחיסות אשר נוצרו במרחבכם. אחד הסיבות המרכזיות לכך, יצר אותו אגו אשר לכם, אשר הפליא להעצים ולהאדיר עצמו ויצר מצבים בלתי נסבלים של שליטה באחרים וכוח עצום אשר מתוך אנרגיות של פחד ואימה שלט בהמונים.

אותו אגו ניזון מאותם רמות רגש נמוך, אשר שלטו במרחב ולמעשה יצרו מצב בלתי אפשרי של שחרור הנשמות מנטל עבדות החומר. הדבר ניתן היה להשגה רק מתוך התבודדות וסגפנות ובאופן אינדיבידואלי. על כן, מכריזים אנו בזאת בצורה חד משמעית, שלא ניתן במסגרת התנאים אשר נוצרו במרחבכם, באותו שילוב בעייתי של רמות דחיסות החומר וסמיכות הרגש, להשיג את המטרה ובזאת הסתיימה החקירה!

כלומר, כל אותם גלגולים טראומטיים, אשר נושאים אתם בחובכם, כל אותם חריצות רגש כואבות אשר נוצרו ברמות נשמותיכם, הגיע זמנם להסתיים ולהשאיר אותם  מאחור עם אותה חקירה שהסתיימה לה.

השפעת השינויים על העידן החדש וניפוץ ביצת האשליה

בעידן החדש, נוצרו תנאים מתאימים ותואמים להתפתחות האור, השילוב החדש של היסודות והקלשת רמת הדחיסות של המרחב, מאפשרים סוף סוף, לכם יקרים להביא את יכולותיכם המועצמות לידי ביטוי בחומר. האור בעידן זה ידו על העליונה והוא רק ילך ויתחזק. תמו ימי החושך המשתקים והדחוסים – עכשיו הזמן שלנו, האור מנצח כעת ותופס מחדש את מקומו במרחב.

אמנם חווים אתם כעת התפרצויות משמעותיות של רוע ברחבי הפלנטה, ברמה קיצונית יחסית לעבר. ואכן, אלו הם פרפורי הגסיסה של אותה אנרגיה ישנה שסיימה את תפקידה ומנסה להיאחז בציפורניה במוכר ובידוע ולהחזיר את שליטתה על המרחב. חשוב ביותר כי לא תתנו לפחד לשלוט בלבבכם, עוצמת הפחד היא להוריד אתכם מכוחכם ולהפיל אתכם לביצת האשליה. נשמו עמוק, היעזרו בכל הטכניקות אשר למדתם על מנת למנוע מהפחד לשלוט וזכרו תמיד שהכול חלק מהמשחק. האשליה לא תוכל להישאר שם לזמן ארוך, מכיוון שהתנאים הבשילו והעת הגיע לאנרגיות עידן חדש למלא את החלל. אנרגיות אשר מאפשרות טרנספורמציות והתמרות עוצמתיות מאי פעם.

חיבור מועצם לעצמכם

אותם אנרגיות למעשה מאפשרות לכם יקרים, להשיג את מה שחכתם לו עידן שלם – חיבור מועצם לעצמכם! הגיע העת אהובים, בשלה השעה להתחבר למלוא עוצמתכם המבורכת. להשיל לחלוטין את כל אותם זיכרונות העבר החשוכים, את כל אותם טראומות קיום אשר חוויתם ולהיזכר במהותכם המוארת. עומדים אתם להתמיר עצמכם בהדרגה ובנחישות, עד שתביאו עצמכם להיות מלאכי אנוש על פני ארץ.  ובמקום הזה, תוכלו לתת מזור ותמך לנמצאים במרחב אשר אינם נמצאים במקום אשר הגעתם אליו.

העצמת העצמי הינו המטרה הנעלה שבוערת בקרבכם, חיבור עמוק ומשמעותי למהות הפנימית שבכם, מי אתם באמת ולשם מה באתם על פני ארץ? אותה הקורבנות ורמות ההישרדות אשר ניהלו אתכם באותו עידן ישן ונמצאות הם עדיין ברובדי הגופים, הרגשיים והנפשיים אשר לכם, ניתן לדמותם כנגעים סרטניים בגופכם הרגשי, אשר נאחזים בכל כוחם וממשיכים להזין אתכם. בכדי לאפשר לנגעים אלו להשתחרר לחלוטין מתוככם, יש לבצע תהליכי חיבור לאנרגיות בריאה גבוהות, אשר ישטפו אתכם שוב ושוב עד אשר ימוססו מעליכם את אותם הנגעים. הביעו כוונה עמוקה בתוככם, שדורשים אתם לשחרר עצמכם מאותם הנגעים ומבקשים ליצור את אותם השטיפות בזמן השינה אשר לכם.

עבודת האלכימיה להתמרת החסמים ותכנות מחודש

אנו, מסדר מרלין ומרלין בראשו, הינם נציגי הבריאה האמונים על תהליך ראשוני זה של הכנתכם למרחב המתהווה לו. אנו מביאים עבורכם כלים בריאתיים מועצמים לחיזוק וניקוי יסודי של אותם נגעים, ברמות האלכימיה, מתוך שילוב טכנולוגיות מאטלנטיס ואף מתקדמות יותר. יש לציין שאותם הניקויים מאתגרים הם עד מאד ומצריכים הם וירטואוזיות רבה מצד ההדרכות ויצירתיות מופלאה ברמות הרקיחות המתרחשות.

חשוב לציין כי זקוקים אנו לכם אהובים, על כי תתנו לנו חיווי ומענה אשר ידייק את עבודתנו, תנו לנו פידבק על התחושות, התהליכים, והעוצמות של המתרחש ואנו ניצור התאמות וכיונונים באופן ישיר יחד איתכם. זוהי תקופה של אחדות של שיתוף פעולה, לא רק בנכם אלא גם עימנו. שיתוף פעולה של שמיים וארץ נדרש בתקופות אלו על מנת ליצור את אותה טרנספורמציה במלוא עוצמתה.

שחרורו השליטה אהובים, האמינו וסמכו עלינו שאנו מובילים אתכם בצורה הטובה ביותר בתהליך זה. ככל שמנסים אתם לשלוט בתהליך, להתאים אותו למקום המוכר והידוע שרגילים אתם אליו, לקבע אותו בתבניות והגדרות ישנות, כך רמות החיכוך יהיו עוצמתים יותר והסבל והקושי יהיה נחלתכם.

תנו לנו להוביל אתכם בדרך, היו נוכחים, היו פעילים, היו קשובים ויחד נצליח ליצור כדור ארץ מועצם, קסום ותואם לאותו מימד חמש אליו צועדים אתם.

עבודה רבה אף נדרשת ברמות המחשב אשר לכם, אשר שם נמצאים התבניות והאמונות המקבעות שהושרשו בכם לאורך העידן והועברו בירושה מדור לדור. אותם רמות מחשב, מצריכת תכנות מחודש והתאמות לגרסאות מתפתחות יותר התואמות את אותם השינויים. עליכם להבין שהחוקיות של המרחב אשר לכם משתנה, הכללים מתגמשים והמוכר והידוע משנה את צורתו. הקושי לתפוס את הדבר רב הוא ועדיין עובדים אנו על הטכנולוגיות המדויקות אשר יאפשרו לכם לשנות את התפיסה בצורה קלה וזורמת.

חשוב כי תזכרו שמסכים רבים מוסתים ומורדים מהמרחב שלכם ובהתאם גם בתוככם, הוילון מוסר והנסתר הופך לגלוי אם תסכימו לראות אותו.

שער 12-12 שלב נוסף בחיבור המועצם לחושים הפנימיים ולרמות העיבוד

אותו השער המתהווה לו בתאריך 12/12 מייצג פתיחה נוספת של הסרת הלוט, שלב נוסף ביכולת הראיה שלכם בתוככם ומסביבכם. הסכימו לאפשר לאותם אנרגיות מופלאות של אותו שער מועצם להיכנס אליכם ולצור תכנות מחודש של רמות הקליטה שבכם. כלומר כל אותם חושים פנימיים ייצרו שדרוג והיכולות של המעבר שבכם יתעצמו ויהפכו ברורים יותר עבורכם. החושים הפנימיים עומדים לעבור התמרה משמעותית ולהסיר מעצמם סננים אשר שמתם עליהם, בכדי שיעמעמו את עוצמתם. בעת הסרת אותם סננים, אותם נתוני קליטה אשר חושים אלו יקלטו, יתעצמו בעשרות מונים ותוכלי ברגע אחד להתחבר למידע רב ומופלא אשר ייתן לכם מימדים עמוקים יותר וחדשים למרחב אשר לכם.

גם רמות העיבוד שבכם יעברו שדרוג ויותאמו לרמות הקליטה המשוכללות ויאפשרו לכם עיבוד נתונים מועצם אשר יוכל ליצור הקשרים ודיוקים גבוהים יותר מאי פעם. יודעים אנו כי מידע זה מדבר מעט גבוהה, אולם אין ביכולתנו לתת לכם הסברים ברורים, איך יתבטא הדבר או איך ירגיש הוא, כי שילובים אלו עדיין לא נוסו על  בני האנוש. זוהי התחלתו של שלב משמעותי חדש בחיבור לעוצמתכם ובשדרוג היכולות אשר לכם וכולנו התפעמות וסקרנות כיצד הדבר יתבטא בפועל.

התמרת מימד הזמן וחשיבות הצחוק

מימד הזמן אף הוא משתדרג לו, האם שמתם ליבכם על העומס הנוצר בכם בתקופה אחרונה? אכן אותו העומס מייצג אותו שינוי הנוצר במימד הזמן אשר לכם. גם הזמן הלינארי אשר מכירים אתם מואץ הוא וגם רמת היכולת הקוונטית שבכם מתעוררת לתפקוד. ניתן לדמות זאת שהמחוגים זזים מהר יותר ומה שהייתם מספיקים בעבר בזמן מסוים, מרגיש כאילו כבר לא מצליחים לעשות את הדבר באותו פרק זמן. מצב זה מצריך מכם התאמות בכל הרמות, שדרוגים ושכלול היכולות שבכם. חלקכם ירגיש מאוים משלב זה או שיעדיף לקפוא ולשקוט על שמריו עד יעבור זעם. אולם מצב זה יקרים, אינו הולך להשתנות, אלא רק להתעצם ולהתחזק במרחב אשר לכם. ככל שתיצרו התאמות מדויקות יותר כך יקל הדבר על חייכם. לימדו לפעול ברמה הקוונטית ושחררו את רמת הלינאריות. תם ונשלם מימד הזמן כפי שמכירים אתם אותו במרחב אשר לכם והשינויים ימשיכו בהדרגה להרגיל אתכם למצב החדש.

כולכם מכירים מצב זה של התמרת הזמן והאצתו מעידנים קדומים יותר וידעתם לפעול בו בצורה נפלאה. לצורך אותו עידן דחוס, נוצר האטה של המן והפיכתו ללינארי, על מנת להתאים את המרחב לאותה חקירה דחוסה. אולם כעת, כשחקירה זו הסתיימה לה, יש צורך להחזיר את מימד הזמן לקצב התואם לו בתדר החדש. הסכימו להיות שם ולאפשר לגופים אשר לכם לעבור את אותו תהליך של כיול והתאמה מחודשת למצב. נסו לא להילחץ מהמצב ובמקום לומר “אין לי זמן” אמרו “הזמן גמיש ומאפשר התרחבות בתוכו”. זהו תהליך מופלא ומדהים שכוכב ארץ עובר עם כל הנמצאים בתוכו. גם רמות החי והצומח עוברים שדרוגים והתאמות לשינוי.

הסכימו ליהנות מהתהליך יקרים, חלוצים אתם ויכולים אתם לבחור ליהנות מתהליך ייחודי זה, אם לא תקחו הדברים קשה מדי. זכרו לצחוק הרבה, איכות הצחוק בגופים אשר לכם משחררת ויוצרת מצב של התאמה לנעשה בקלות ובפשטות מתוך שחרור שליטה והנאה.

אנו עמכם קרובים ושותפים למסע מופלא זה.

היו שלום ותהה דרככם סוגה בכוכבים

אנו מסדר מרלין והעומד בראשו מרלים הקוסם
הועבר ע”י גלית בר יוסף
נייד:  050-2345347
אתר: www.crystallight.co.il

תגובות

תגובות

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *