שיטת קול הקריסטל

שיטת קול הקריסטל

שיטת “קול הקריסטל” הינה שילוב של טכניקות שונות אשר יוצרות שינוי עמוק ומהותי במטופל. התאוריה טוענת שלכל תא בגוף האנושי יש זיכרון רגשי, המשפיע עלינו, גם שנים אחרי שהתרחש ותופעה זאת גובה מאתנו, מחיר יקר וכואב.
למעשה, מאחורי כל בעיה פיזית יש מקור רגשי שרוצה התייחסות וריפוי. כשאנו נותנים את המענה התודעתי ומרפאים את פצעי העבר, הסימפטום הפיזי יכול להשתחרר מגופינו.

תחומי הפעילות שלי כוללים נושאים רבים בהם האדם רוצה לעשות שינוי או ריפוי בחייו, בין אם מדובר ברובד הבריאותי, משפחתי, זוגי, כלכלי ועוד. אני מתמחה במתן מענה במצבים של חוסר איזון רגשי, כמו למשל דיכאון וחרדות. אני עוזרת בקושי להיכנס להריון, קשיים במציאת זוגיות, בעיות בזרימת השפע לחיים, מחלות וכאבים לא מוסברים, טראומות, הלם קרב, התמודדות עם מות ואובדן ועוד. תחום התמחות נוסף, עבודה עם אנשים המרגישים תקועים או חסרי מטרה בחיים ועימם אני עובדת על מציאת הייעוד שלהם.

מה ההיגיון מאחורי שיטת ‘קול הקריסטל’?
שילוב הטכניקות השונות של קול עם דמיון מודרך, תהליכים אנרגטיים והבנות ברמת מודעות, יוצרות שינוי עמוק ומהותי במטופל. התאוריה טוענת שלכל תא בגוף האנושי יש זיכרון רגשי, המשפיע עלינו, גם לאחר שנים אחרי שהתרחשו באמת ותופעה זאת גובה מאתנו, לעתים קרובות, מחיר יקר וכואב. למשל, אם בגיל צעיר עשו עלינו חרם, הזיכרון הזה יכול לצוץ בעוצמה, כל פעם שיקרה לנו משהו שמזכיר זאת וינהל אותנו. העבודה בשיטת ‘קול הקריסטל’ מיועדת להגיע בדיוק למקורן של חסמים ומחסומים מסוג כזה ולשלוף אותם מהשורש. כך אנו יכולים לחזור להיות אותנטיים, ‘נקיים’ מהשפעות עבר מיותרות ולחיות את החיים מתוך חופש פנימי”.

האם השיטה הזאת יעילה גם לבעיות פיסיות או רק לתחום הרגש?
הכול משולב אחד בשני. מאחורי כל בעיה פיזית יש מקור רגשי שרוצה התייחסות וריפוי. כשאנו נותנים את המענה התודעתי ומרפאים את פצעי העבר, הסימפטום הפיזי יכול להשתחרר מגופנו. באמצעות שיטת ‘קול הקריסטל’ ניתן להשתחרר לגמרי מתגובתיות יתר שכזאת, תוך ריפוי עמוק של תקיעויות, אמונות מגבילות ודפוסים שונים. ברגע שנקודת המבט על אירוע מסוים בעבר משתנה ומתרחשות תובנות מעמיקות על החיים, לרוב יש ריפוי.

כיצד מתבצע טיפול בשיטת “קול הקריסטל”?
בכדי להתחיל תהליך טיפולי, המטופל חייב להביע כוונה אמתית לרצונו בשינוי ונכונות להתמיד בו. נכון שכבר אחרי מפגש אחד יש הקלה אבל זה תהליך רציני, שלוקח זמן. אנו נפגשים בתחילה למפגש היכרות, שבו אנו מציפים את הנושאים השונים ומכירים אחד את השני. כבר במפגש זה המטופל מקבל כלים והבנות רבות.
במידה ואכן נוצר חיבור של אמון, המחויבות של המטופל הנה לארבעה מפגשים, בשלב ראשון. הטיפול מורכב משני שלבים, השלב הראשון עובד על נושא המודעות. יש חשיבות רבה להבין איך הדברים מתממשים בחיים ‘כאן ועכשיו’. המטופל מקבל כלים ותרגילים כדי ליישם ולממש את המטרות. בעזרת הטיפול המטופל יכול להתבונן  בסיפור חייו, לשחרר את ה’דרמה’ ולרפא את המקומות הקשים שחוזרים ונשנים שוב ושוב, לשחרר את הקארמה, הכאב, הצער ותפיסת קורבנות. ללמוד לצאת מהלופ האוטומטי על ידי התבוננות מודעת בדפוסים שמנהלים את חייו וכתיבת תסריט חדש שמתואם למהות האמתית שלו ומשרת אותו…

השלב השני של הטיפול, הנו תהליך עומק. הכוונה תהליך בדמיון מודרך, המכוון את המטופל להיכנס לתוך האזורים הלא מודעים ולעלות משם את המקור והשורש לדברים, המפריעים לו ובכך לטפל בבעיה באופן יסודי שלא תחזור. למשל: אני יכולה להרגיש כעס וללמד את עצמי לספור עד עשר ולנשום, החוכמה היא לעשות כך שהכעס לא יעלה יותר… תהליכי העומק משלבים את כל השיטות שלמדתי לאורך השנים והתקשור מוביל אותי בצורה מדויקת למקומות הדורשים ריפוי, כל אחד על פי הייחודיות שלו.

הסבר על טכניקת הטיפול של “קול הקריסטל”

השיטה משלבת מגוון שיטות וכלים בניהם:

תקשור
כלי התקשור משמש אותי על מנת לדייק ולכוון את המטופל אל המקומות המדוייקים בו. אני משלבת את התקשור בתהליכי האישיים וכך אני יכולה לתת מענה מדויק לאדם העומד מולי.
התחלתי לתקשר בשנת 2005, עם הדרכה שמכנה את עצמה ‘איחוד האור’. מידע החל לזרום אלי והתחלתי לכתוב מאמרים בנושאים שלא ידעתי עליהם קודם לכן. תקשור הוא תהליך המחייב אחריות גדולה מצד המטפל ואני עובדת כל הזמן על שמירה ואיזון פנימי – אישי על מנת להיות ‘צינור נקי’, שמעביר ידע ללא שיפוטיות וללא פרשנות. התקשור מגיע במספר רבדים: תמונות, מילים וקול. הדברים תמיד מתחברים למה שהמטופלים עוברים בתקופה זאת, בה הגיעו אלי וכל המידע רלוונטי בצורה מדויקת עבורם.

שיטת המסע
שיטת “המסע” הנה אחת השיטות העוצמתיות ביותר לריפוי הגוף הרגשי/נפשי של האדם. השיטה פותחה ע”י ברנדון בייס והיא מאפשרת שחרור מדפוסים וקיבעונות, קבלת פרספקטיבה חדשה על מצבים ואף ריפוי ממחלות ותופעות פיזיולוגיות.
טכניקה זו מתבססת על ההנחה כי על מנת לרפא את עצמנו, עלינו להגיע אל המקור והשורש הרגשי של הבעיה. השיטה טוענת שלכל תא ותא בגופינו יש זיכרון תאי, שבו מאוחסנים אירועים וחוויות טראומטיות מחיינו. זיכרונות אלו הופכים למטען רגשי גנטי אשר ממשיך לעבור בתורשה מדור תאים אחד למשנהו.
תהליך זה מסביר מדוע, על אף ההתחדשות הטבעית של התאים, הפגם ממשיך ואנחנו עדין סובלים ממחלות כרוניות ובעיות פיזיות שונות, שקשה לנו להחלים מהם. מגיע זמן מסוים שאותו זיכרון דורש את ההתייחסות שלנו ואת הריפוי לנושא. ברגע שיצרנו ריפוי, הזיכרון משתחרר והתאים מתחדשים ממקום נקי.

התהליך מתבצע על ידי טכניקת דמיון מודרך, שבה המטפל מנחה את המטופל בנבכי תת המודע באופן אינטואיטיבי לחלוטין. החוכמה הפנימית שבתוכנו, עוזרת לנו לגלות את המקור לבעיה שלנו – כלומר, היא מעלה עבורנו את אותם זיכרונות רגשיים המאוחסנים בתוך תאי הגוף, ומאפשרת לנו להשלים את הסיפור ולעבור תהליך עמוק של סליחה, שחרור וריפוי. (גם מי שלא מכיר את נושא הדמיון מודרך יכול להתחבר לטכניקה).
בעקבות תהליך “המסע”, אנו הופכים להיות מודעים לדפוסי המחשבה וההתנהגות הבעייתיים שניהלו את חיינו, אשר מקורם באותם זיכרונות רגשיים ששחררנו. בעקבות כך, אנו מבינים שדפוסים אלו כבר אינם משרתים אותנו ושאיננו זקוקים להם יותר ובמשך הזמן אנו משחררים גם אותם.

חשוב להקשיב לאמת הפנימית ועל ידי הגעה למקור ניתן להשיג את החירות האמיתית ברמות העמוקות ביותר של הנשמה.

שיטת התטא הילנג
שיטת טיפול אנרגטית שפותחה ע”י ויאנה סטיבל. זוהי טכניקה פשוטה וקלה ליישום אשר מאפשרת לנו לזהות ולשנות תפיסות ואמונות לא מודעות שמעכבות את היכולת שלנו להשיג את מטרתנו המודעת כמו רצון לשינוי או רצון לריפוי רגשי ופיסי.

ריפוי בקול
מסתבר שלקול האנושי יש את היכולת הגבוהה ביותר לרפא את הגוף האנושי, לפתוח חסימות ולעורר זיכרונות וצפנים חבויים. הקול חודר דרך כל השכבות ויוצר ריפוי עמוק ומשמעותי. הקולות מגיעים דרך תקשור ועוברים דרכי, מותאמים לאדם העומד מולי באופן המדוייק ביותר.
התחברתי אל טכניקת הריפוי בקול, במהלך מסע רוחני במצרים בשנת 2008. ולמעשה “נזכרתי” בצורת ריפוי עתיקה שבה ריפאתי אנשים ע”י תדר הקול. כיום אני משלבת את הקולות והתדרים במהלך הטיפול וכמו כן במסגרת מדיטציות ומפגשים.

ובנוסף אני משלבת כלים אנרגטיים רבים נוספים בשילוב אנרגיית הקריסטל.

החזון שלי לעזור לכמה שיותר אנשים לגלות את עצמם ולפעול בעולם הזה ממקום רגוע ומאושר.

 

לחץ לקריאת עדויות של מטופלים

 

שלכם גלית בר-יוסף
נייד: 050-2345347
מייל: gali.crystali@gmail.com