קסם האלכימיה – שחרור קיבעונות החומר

Posted by on מאי 10, 2015 in מסרים ממסדר מרלין, תקשורים | 0 comments

קסם האלכימיה – שחרור קיבעונות החומר

04/05/15

השלום והברכה יקרים,

התכנסנו כאן היום על מנת להביא לידיעתכם את המשך המיידעים אודות “צופני הבריאה” אשר התחברתם אליהם בשער האחרון ועוצמתי שהיה ב-21/03. “צופני הבריאה” מתחילים לכייל אתכם לתדרים גבוהים ביותר וייתכן כי חשתם את התהליך מתהווה בגופים שלכם. השתדלנו שהתהליך יעשה בהדרגה מקסימאלית כדי שתחוו כמה שפחות תופעות לוואי.

גאיה אף היא עוברת את השדרוג המועצם ואותה רעידה שהורגשה בנפאל אכן הייתה חלק מתהליך ההתמרה שלה. אכן המראות קשים הם והסבל הוא רב, ועדיין יש לקבל בהבנה שנשמות מבורכות אלו, על חייהם הפשוטים והשלווים התנדבו להיות חלוצים ביצירת שינוי משמעותי בכדור ארץ. רבים מהם ביקשו להגיע לדרגות גבוהות יותר של תמיכה באנושות, כהדרכות וחלקם לא בוחר להמשיך לצעוד כאן על פני האדמה ויצר את המעבר למימדים אחרים. עליכם להבין שרבים לא חתמו להשתתף בתהליך מיוחד זה המתרחש והם מסיימים את זמנם על פני ארץ וממשיכים לדרכם.

ברצוננו להביא עבורכם הבנות לגבי שימוש באותם צופני הבריאה ולהתחיל להתנסות בכלים עוצמתיים אלו ברמות היום יום שלכם. אנו עומדים להעביר לכם חיבור ומיידעים נוספים בנושא ובתאריך השער ה-06/06 תועבר חניכה עוצמתית משולבת אשר תחבר אתכם לידע קדום מתקופת אטלנטיס אשר עבר שדרוגים והתאמות לתקופה נוכחית לשימוש מועצם בצופנים אלו.

כוהני אטלנטיס היקרים, בשלה השעה לעורר מחדש את יכולות המעבר ברמות יצירת המציאות. לפני שנה שחררתם את רמת האשמה מנפילתה של אטלנטיס (מפגש החיבור לקוסם) והתחברתם ליכולות הקסם שבכם. שנה שלמה איכויות אלו פועמים בכם וחלקכם אפילו הייתם עדים לקסמים משמעותיים שקרו בחייכם. לעיתים לא תשימו אליהם את ליבכם כי כה טבעי הדבר עבורכם. אולם התבוננו פנימה וחוו את עצמכם באמת, האם יכולים אתם להרגיש את רמת האמונה מתחזקת? את רמת הידיעה הפנימית מתעצמת?  חלק מאותם ניסים שנוצרים ומסייעים לכם להתחזק וליצור בסיס יציב ועוצמתי בתוככם.

תקופת אטלנטיס ברובה הייתה מלאת קסם וגילוי, חגגתם את הכוחות שלכם ולמדתם לשלב את היצירתיות הנפלאה עם החומר והתוצאות היו מרהיבות עין ברבגוניותם. ואכן בתקופות החשוכות יותר, כשהחל עידן האגו לפעפע אז החלו הדברים להשתבש וכפי שהזכרנו בעבר כך אמור היה הדבר לקרות והכול היה חלק מהניסוי הבריאתי. כעת בתקופות נפלאות אלו, שהצעיף מתחיל להיות מוסר ומתחילים אתם להיזכר במהותכם האמיתית ניתן ליצור המשכיות לאותה תקופה מבורכת, ממקום בשל ובוגר הרבה יותר. ידע רב נצבר בספריות האקאשיות של נשמותיכם וניסיון רב התקבל לגבי העבודה עם יסוד האדמה ושילוביו השונים. בתקופה מבורכת זו עומדים אתם לשלב את כל רובדי הידע יחדיו ובשילוב הגוון הייחודי שלכם וליצור יצירות חדשות ותואמות לתקופה נוכחית.

שילוב כוחות מתוך אחדות הוא חלק מהמשחק בשלב זה והסכמה לשיתוף מידע ותרגול משותף בהיזכרויות ייסעו לכם עד מאד לחבר עצמכם חזרה ליכולות המעבר ביתר קלות. המרחב תומך כעת באפשרויות אלו וככל שנכנסים אתם יותר לתקופת העידן החדש כך האנרגיות מסביבכם תומכות בדבר.

הגיע העת להיזכר ברמות הכהונה שטמונים בכם, חלקכם הוכשרתם להיות כוהנים בתקופות הקדומות ומתוך הכשרה זו רכשתם ידע והבנות רבות איך ליצור יש מאין ולתעל את רמות האנרגיה שלכם בצורה מדויקת וממוקדת ליצירת מציאות. בוראים אתם בגוף פיזי והגיע העת להיזכר בכך.

החיבור לתדרי הצבע והצלילים הינם חלק משמעותי לתהליך החיבור שלכם ליצירה ויש להסכים להיעזר בהם לצורך כך. יצירת המציאות מורכבת היא ממספר רבדים ואחד מהם הינו שחרור שליטה של המוכר והידוע, הסכמה לקבל שכל מה שלמדתם ומכירים אתם מעולם החומר הקיים אינו נכון הוא והכול אפשרי. זהו שלב קריטי בתהליך והוא המכשול המרכזי שעדיין מונע מכם ליצור. אותם קיבעונות ותבניות שסיגלתם לעצמכם לאורך העידן טבועים היטב ברמות הדנ”א שלכם ויש קושי רב להתעלות מעליהן. מבקשים אנו כעת ליצור תהליך שחרור של אותם התבניות ולאפשר לרמות גמישות מחשבתית משודרגים להכנס למערכי המחשב שלכם.

תהליך שחרור קיבעונות החומר:

 • דמיינו עצמכם בתוך פירמידה שקודקודה כלפני מטה.
 • זמנו למרחב הפירמידה אנרגיות של טרנספירציה והתעלות אשר יגיעו חלקם מלמטה – חיבור של שורשים קריסטליים שנכנסים מהפירמידה לאדמה וחלקם ממעל – כמו חיבורים של חוטי אור לבסיס הפירמידה ממעל.
 • נשמו עמוק אנרגיות אלו ותנו הם להיטמע בתוככם.
 • הפעילו את תהליך הכניסה למעבה האדמה, ראו כיצד הפירמידה כמו מקדח, מתחילה לפלס את דרכה פנימה, דרך השכבות, עד שתביא אתכם למעבה האדמה – עולם מופלא וקסום של חיבור לתדרים גבוהים.
 • ראו כיצד פאות הפירמידה נפתחות והופכות למשטח חלק מתחתיכם.
 • זמנו את ההדרכות הגבוהות התואמות לתהליך מבורך זה.
 • הביעו כוונה שדורשים אתם לשחרר מעליכם את כל הקיבעונות/דפוסים/אמונות/זיכרונות/ אשר מגבילות את רמת החיבור לחומר מהרובדים הגבוהים ומבקשים אתם לפוגג אותם מבלי אפשרות לחזור.(חשוב לציין כי הידע על נושאים אלו ברמה התיאורטית ישאר אולם כל המונע התפתחות בתוך זה ישתחרר).
 • ראו כיצד צ’אקרת העיבוד והעיכול (מיקומה מול הבטן על ההילה) מתחילה לפעול נגד כיוון השעון כמו מאוורר גדול ולשאוב את כל הדורש ניקוי מכל רובדי הגופים אשר לכם.
 • תוך כדי הניקוי ראו כיצד צופני הבריאה בכל היסודות הנמצאים סביבכם, מתחילים לשדר בצורה של צבעים וקולות תדרים אל התאים שלכם, אשר יפעילו את המידע התואם לחיבור הגבוהה החדש, המלמד אתכם את אותה גמישות וחוקיות חדשה המתנהלת סביבכם.
 • סיימו את התהליך בספירלה צבעונית שתפעל סביבכם ותטמיע את התדרים.
 • סגרו מחדש את הפירמידה ותנו לה הוראה לחזור לכאן ועכשיו מתוך ידיעה ברורה שהתהליך ימשיך לפעול אוטומטית וליצור את השינויים הדרושים מתוך קלות ופשטות.
 • נשימות עמוקות ואנו חוזרים לכאן ועכשיו מהמקום התואם לנו ביותר.

 

התהליך יפעל בכל הרובדים ובעיקר ברמות המחשב שבכם ויאפשר שדרוג והתקנה של תוכנה חדשה שתאפשר לכם להתחיל להבין ולהפנים מהיא יצירה “יש מאין”. הסכימו להתבונן בעולם ממקום שמטיל ספק בכל מה שנאמר לכם גם ברמת חוקי הטבע והפיזיקה. כשהחיבור המועצם מופעל, הרמה של החומר יכולה להתגמש ולהתעצב כפי רצונכם. אלו הם חלקיקים אשר מוחזקים להם יחדיו ברמות של שדה מגנטי שלמעשה אתם יצרתם את התבנית שלו והעברתם אותה מדור לדור. מרגע שתתחילו לראות את המעבר, את רמות חלקיקי החומר המרכיבים כל דבר על פני ארץ, ניתן ליצור פריצות דרך משמעותיות בהתייחסות לדבר ובאופן שבו ניתן ליצור בו שינוי.

חשוב כי תבינו שניסויים וגישושים אלו נוצרים בתנאי מעבדה ומתנסים אתם בסביבה מוגנת ומותאמת, גם אם לא רואים אתם זאת. נזק לא יכול להיגרם ברמת לימוד זו והרשו לעצמכם לתרגל ולשחק עם האפשרויות.

בוראים יקרים, זה הזמן לשחק במגרש המשחקים הנפלא של כוכב ארץ ולאפשר לכם להתחבר שוב ליכולות הבריאה שבכם, הסכימו להעיז לשחק…

אנו מסדר מרלין אמונים על הכשרה זו מצהירים בזאת שזמן המשחק החל! מוזמנים לחגוג את התהליך.

היו שלום בוראים יקרים ונתראה על מגרש המשחקים

אנו מסדר מרלין והעומד בראשו
הועבר ע”י גלית בר-יוסף 
www.crystallight.co.il
 
קבוצה “קול הקריסטל” בפייסבוק

מדיטציית מתנה – מגרש משחקים קוסמי

העידן החדש מביא עמו שינויים מרחיקי לכת בתודעה שלנו, אשר דורשים מאיתנו ליצור שינויים תפיסתיים ומודעותיים. יציאה מהתבניות המוכרות והידועות, מתדרי הנוחות ומהמוכר והידוע. שכלול הגמישות המחשבתית והיצירתיות הווירטואוזית ובעיקר שחרור שליטה ופעולה מתוך אמונה מלאה בדרך.
אם נמאס לכם לפעול מתוך סבל וקושי בחייכם, ומוכנים אתם ללמוד איך לשחרר שליטה, מדיטציה זו עבורכם. מוזמנים למלא הפרטים בטופס המצורף וקבלו הקלטה של המדיטציה. מסדר מרלין מעביר אותנו תהליך הכנה לקראת השער אשר יתקיים ב-06/06. התהליך מועבר ע”י גלית בר-יוסף בתקשור ישיר בשילוב תדרי קול מועצמים. פרטים על המפגש שייתקים ב-06/06 לקבלת השער יינתנו בהמשך.
http://crystallight.co.il/SignCosmicPlaygraoundMed

תגובות

תגובות

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *