ניקיון כפיים

Posted by on יול 24, 2014 in תקשורים, תקשורים מאת איחוד האור | סגור לתגובות על ניקיון כפיים

01/09/09

השלום והברכה יקירים,

תקופות עוצמתיות עד מאד קרבות ובאות, הרבה מעבר למה שחוויתם עד הלום. בני אנוש אשר היו מורגלים לאנרגיות אלו, יחוו אותם בקלות יחסית ויזרמו על כנפיהם בקלילות. אולם כל מי שעדיין לא התחיל להרגיל את גופו והמערכות השונות בו לתדרים הגבוהים, יחוו קושי רב ותהליך ההסתגלות לא יהיה פשוט. אלו זמנים שכולכם נקראים להגביר את התדרים הסובבים אתכם, גם באופן כללי של האזור בוא אתם גרים. הצורה הטובה ביותר לבצע זאת הינה בקבוצות עבודה משותפות אשר יאפשרו לכם להתמיר כמות גדולה מאד של אנרגיה ולהקרינה על אזורים נרחבים. כגודל הקבוצה כך רדיוס ההשפעה יהיה גדול יותר. גם אז יתכנו מעט אי נוחות לאלו שאינם מורגלים, כגון: כאבי ראש, סחרחורות, כאבי בטן, שלשולים, תחושות נמלול ועוד. אל לכם לחשוש מכך אלא לשמוח, כי גופכם מכין עצמו לימים המופלאים הבאים. ימים אלו יתחילו עם תחילתם של החגים אשר לכם, אשר בתקופתם יפתחו שערים משמעותיים ביותר, אשר בהם ניתן להשלים פערים בצורה מהירה יותר מאי פעם, תוך כדי קבלת העזרה הגדולה ביותר ממעל. זוהי הזדמנות פז שאל לכם להפסידה!

“ניקיון הכפיים” של כל אחד ואחת מכם יסייע בעדכם לעבור תקופה זו. בני אנוש אשר היושרה נטועה בהם והינם פועלים ע”פ צו האור והאמת, לבבם טהור הוא ומעברי הקריסטל אשר להם פתוחים הם לרווחה להטענת התדרים החדשים. אולם נשמות אשר עדיין עסוקות הם בתככים, במניפולציות, בשקרים וההטעיות – מצויים הם עדיין עמוק בתוך עולם האשליה. עמוק בתוך המשחק ואינם יכולים להאיר את מעברי הקריסטל אשר להם. נשמות רבות אלו, יושפעו מעבודת האור המשותפת ולפתע ירגישו צורך עז להציג את האמת, לפעול מתוך אמת ויתקלו ברגשות אשם פנימיות בכל עת שיחזרו לצורת ההתנהלות הקודמת אשר להם. התדרים אשר יורדים כבר ויגברו עם כניסת חגי תשרי, יביאו לעולם את תדר היושרה וניקיון הכפיים. מתוך היזכרות עמוקה במהות הבסיסית של נשמתם, אנשים בכל מקום יתחילו לראות את האור הפנימי שלהם ולשנות התנהגותם. זהו יהיה תהליך הדרגתי, אולם עוצמתי ומסיבי.

נשמות אשר רוצות להקל על עצמם את התהליך ולסייע לו להתרחש בעוצמתו המלאה, מוזמנת להתחבר אל צינורות הקריסטל ולהבריק את חיבוריהן.

תהליך “חיבור לאמת הפנימית”

בכל אחד ואחת מכם מצוי מפתח היהלום/קריסטל האישי. בכל אחד ואחת מקומו שונה הוא ורק נשמתו הגבוה יודעת את מקום הימצאו – בהתאם לנושא המרכזי אותו בא לחוות בשליחותו. בכדי לאפשר ניקיון הצינורות הקריסטליים, עלינו ראשית לזהות את מיקום המפתח.

היכנסו כל אחד לתוך קריסטל אישי. התחברו לחוכמת הלב הפנימי אשר לכם, ראו אותו פועם באור בוהק ומופלא, מפיץ את השפעתו לכל עבר. תנו הוראה לאני הגבוה שלכם להאיר עבורכם את המפתח ולגרום לו לפעום. חוכמת הלב תדע להוביל אתכם על פי הפעימות אל מיקומו של המפתח.

אולם קיים מכשול אחד משמעותי, אם אותו אדם מורגל הוא למניפולציות ולמנגנוני הסתרה, האשליה תפעל גם במקרה זה והמיקום יפעל כאשליה בלבד. על כן יש חשיבות רבה כי מי שאכן רוצה ומוכן לבצע התהליך, עליו לזהות בעצמו את נושאים אלו ומתוך מודעות מלאה להפחיתם עד כדי היעלמות. רק אז ניתן יהיה להגיע למפתח בצורה הישירה. זהו מנגנון הגנה אשר נבנה, בכדי למנוע שימוש לרעה ביכולות מופלאים אלו.

לאחר זיהוי המפתח, נזרים אליו קרן של אור בצבע מג’נטה המשולבת בתחושת “חמלה” מתוך צ’קרת הלב אשר לנו. השילוב יאפשר למפתח לבצע את ייעודו – פתיחת צופני האור הפנימי. ראו כיצד המפתח מתחיל להסתובב סביב צירו עם כיוון השעון ולעבור מעל אזורים שונים בגופכם. במקומות שונים צבעו יתחלף ויהפוך בוהק יותר, ותובחן תנועה של קדיחה. כלומר שבמקום זה מצוי צינור של אור, הנפתח לשימושכם. בכל אחד ואחת מיקום הצינורות יהיה שונה במעט. הצינורות יצאו מתוך גופכם ויתחברו כאלומה לקודקוד הקריסטל העליון.

התבוננו בצינור, מה היא צורתו? מה צבעו? מה הוא מרקמו? צינורות אשר צבעם עכור ומרקמם מחוספס, יש צורך ליצור בהם “ניקיון”. כל צינוק כזה מחובר לנושא תודעתי אשר יש עליו עדיין עבודה מצידכם ובכדי שנוכל למרק (לנקות) את הצינוק יש לזהות את הקושי. ראו עצמכם נכנסים לאותו צינור וחשים/רואים/יודעים מהו הנושא עליו יש לפעול באותו נושא. ברגע שהנושא עלה לרמה מודעותית, ניתן להתייחס אליו וליצור שינוי אם זה ע”י הבנה/סליחה/השלמה/התמודדות ועוד. לאחר שהנושא טופל, תוכלו להבחין כיצד מרקמו וצבעו של הצינור התעדנו ובכך יאפשר לאור שיעבור דרכו, את מלוא ההכלה הנכונה ביותר.

לאחר טיפול בצינור, יש לראות קרן בצבע הדומה לצבע הצינור יוצאת מתוך גופכם בנקודת החיבור לצינור כלפי חוץ ומתחברת לאלומת הצינורות בקודקוד הקריסטל האישי.

לאחר הזרמת האור בכל הצינורות אשר לכם, תיווצר אלומה משותפת אשר תכיל את כל הצבעים בצורה אחידה ותמלא את הקריסטל אשר אתם מצויים בו ותקיף את גופכם כולו. תאי הגוף יספגו צבעים אלו על התדרים אשר בהם ויתחיל להיווצר שינוי ברמת התא אשר בהם. ראו עצמכם אף שואפים פנימה אור זה דרך העין השלישית אשר לכם ומפיצים אותו בכל חלקי גופכם הפנימיים.

חושו את הויברציות, הרגישו את השינוי המתהווה ברמת התאים. חושו את האמת הפנימית שלכם, התחברו למהות הטהורה שלשמה הגעתם עד הלום. אל תתנו לאשליה לבלבל אתכם, התחושות יהיו חזקות ביותר ולא יותירו כל ספק.

יקירים, תקופות אלו הינם, ניתן לומר, הזדמנות אחרונה “לתפוס את הרכבת” ולהצטרף לשינוי המתחולל בעולמכם ולהקל עליכם ועל בני משפחותיכם את מעבר העידנים. כל בן אנוש אשר יתחיל להטמיע תדרים אלו ישמש כמגדלור להפצתם לסביבתו והדבר יסייע גם להם להתחבר ולקבל על דרך הקלות את השינויים.

ימים טובים באים עלינו, ימים של אור ואהבה, טוהר ויושרה, אמת וניקיון כפיים.

היו קשובים לשינויים, חושו מה נכון לכם ביותר ותפעלו ע”פ הלב אשר לכם.

היו ברוכים יקירים, 

אנו איחוד האור
הועבר ע”י גלית בר-יוסף
נייד 050-2345347

תגובות

תגובות