לקוחות משתפים

תודה על תהליך מרגש ועמוק שעברנו יחד, לקח לי 4 חודשים לבחור להגיע אליך … והיה שווה לחכות ….
הגעתי אליך כדי לפרוץ דרך בביטוי העצמי שלי בזוגיות ובקריירה. כמאמנת הוליסטית, הרגשתי שאני מביאה לידי ביטוי רק חלק ממי שאני ומהיכולות שלי,
מיד עלית על המקום שלא מספיק סומך על עצמו , נצמד לתבניות, בשליטה ועל המקור שלהם…
מן הסתם עשיתי כבר עבודה על האישויים האלה, יחד עם זאת איתך הצלחתי להגיע ב- 4 טיפולים לרבדים עמוקים שאליהם לא הגעתי עד היום,
בזכות הניווט העדין של ההדרכה הצמודה שלך, הסבלנות, החמלה וארגז הכלים האינסופי שיש לך שממנו ידעת לשלוף בכל פעם את הכלי המתאים לי באופן מדויק.
עשית איתי עבודת ניקיון יסודית ומדהימה , שהשתקפה במציאות באופן מיידי,
ברמת החופש שלי לבטא את עצמי באופן אותנטי בכל מערכות היחסים בחיי, בפידבקים שאני מקבלת מהסביבה , בהתרחבות של העשייה שלי.
ואולי הכי חשוב ביכולת שלי לנקות את עצמי בעצמי כשרגש נמוך עולה.
קיבלתי ממך המון כלים שמעשירים אותי גם בתהליכים שאני מעבירה,
תודה על ההשראה שאת עבורי …
ואחרונה חביבה , תודה לשאקירה האסיסטנטית הצמודה…. (ריקי)

line_long

ביום הראשון שישבתי על הספה החומה והחמימה של גלית שאליה הגעתי ממקום שבור וריקני, זה היה היום שבו הבנתי כי המציאות שלי התחלפה מנגד עיניי וכהרף עין, הכל הסתחרר סביבי, הבילבול היה עצום, וכל אותן תחושות עלו בי בעיקר בתום מערכת יחסים, קצרה יחסית, אך בזמנו נראתה בעיניי רבת משמעות, זו היתה פרידה שכאבתי מאוד, לא הצלחתי להשתחרר משם, באמת האמנתי שפספסתי את אהבת חיי.

לשמחתי הרבה, לאחר ביקור אחד בלבד בחדרי ליבי, במדיטציה המדהימה שהביאה לנו גלית בר יוסף “להבת האיזמרגד” הגעתי להבנה המוחלטת מהי אהבת אמת!!!  ואיך זה באמת מרגיש, ואיך זה צריך להיות !

 גיליתי שלא באמת אהבתי שם,  התאהבתי ברעיון של להיות בזוגיות, נהנתי מחוויית “המשתמש”  נקרא לזאת כך,  כי באותה מדיטציה מטריפה הרגשתי זאת היטב בגוף,  הרגשתי זאת בלב,  ההתרגשות גאתה בי ומילאה אותי עד תום, גופי רטט, קפץ, הצטמרר, פרצתי בבכי גדול, כי הבנתי שאני יודעת אהבת אמת מהי…

אהבה ללא תנאים, אהבה שמגיעה מקבלה אמיתי ומלאה של האחר, כולם דיברו על זה, אמרו לי את זה, לא הבנתי על מה הם מדברים עד לאותו רגע קסום ומופלא, הרגע שבו פגשתי אותו שם, בחדר האדום שבלב שלי, את האיש שלי, הוא בא להראות לי שהאהבה שלי, אותה אני מבקשת כאן, והיא בדרך, והיא מאוד מאוד קרובה, שלמעשה היא כבר שלי. אני מודה לו לאיש היקר שיושב אצלי בלב, כי הוא גילה לי שלא פספסתי דבר, ושהיום אני יכולה לבחור את בן הזוג שלי ממקום שלם ואמיתי, ואיתו ארגיש את אותה תחושה רוטטת…

וזוהי המציאות החדשה של חיי, אהבת אמת, מעתה ועד עולם. אני רוצה לומר תודה לאותו בן זוג עבר, הוא עזר לי לראות כל זאת, אילולא אותה מערכת יחסים לא הייתי מגיעה לאותה ספה חמימה ולאותה תובנה בעלת ערך רב ומשמעות עצומה עבורי.

תודה לך ותודה לגלית המדהימה! (נעמה)

 line_long

אני מטופלת של גלית בשנתיים האחרונות ובעזרתה התנקיתי מכדורים אנטי דיכאוניים, עברתי בשלום הפלה בחודש חמישי ואני ממשיכה להיתמך בה בתקופה לא קלה גם עכשיו – עם תינוק בן חצי שנה ובעל שגילו אצלו סרטן.בלעדיה לא יודעת אם הייתי מצליחה לשרוד ככה. גלית מסורה, מקצועית ועוצמתית ביותר. היא חלק מאד מאד משמעותי בחיי. (אילה)

 line_long

אני התחלתי טיפול אצל גלית לפני כשנתיים, וכשאני מסתכלת לאחור, לפעמים קשה לי להאמין שעברתי יחד איתה דרך כה ארוכה. התחברתי במיוחד לדרך הטיפול שלה:

שיחה אישית ישירה המציבה לי מראה ואמיתות שאי אפשר להתכחש להן.

מסע שעם הזמן הופך עוצמתי יותר ומשוכלל יותר בשל הכלים הרבים שרוכשת כל הזמן.

זמינות – תמיד כשהייתי זקוקה לה היא היתה שם, ונתנה לי תמיכה מעל ומעבר (כולל להציע ולהגיע אלי הביתה תוך דקות אם היא חשה שזה מה שצריך). אני בטוחה שאין הרבה מטפלים שעושים את זה!

ולגבי אישית – בזכות הליווי הצמוד והמעצים שלה, הצלחתי להכנס להריון (אחרי שנים של ניסיון), לשמור על ההריון, ואחרי הלידה – לשמור על עצמי. הצלחתי להבין מה אני רוצה בעבודה ולהגיע לשם, כולל לעזוב באומץ מקום שלא התאים לי יותר ולהגיע למקום שהוא פשוט חגיגה בשבילי. ובזוגיות, אולי אחד ה”שיעורים” המורכבים מכל – דרך הליווי שלה אני כל הזמן לומדת איך לעבוד הכי נכון שאני יכולה.

חשוב לציין שמלבד הטיפול היחידני, אני שותפה במעגל הנשים שגלית מנחה מזה כארבע שנים. תרומתו של מעגל זה לי אישית אולי שווה בערכו לזה של הטיפול היחידני. במעגל התקבצנו גרעין קשה של מספר נשים, כשכל אחת משתפת בחוויותיה ובנושאים המטרידים אותה, והשאר מגיבות לה ונותנות לה זוויות ראיה שונות וכן מעבירות מידע מתוקשר ומסרים מלמעלה.  זה סיפוק אדיר לראות את קפיצות המדרגה  של הבנות שבחרו ‘לעשות עבודה’ על עצמן ולצאת כל אחת מתסביכיה ומקבעונותיהן (זאת בשילוב עם הטיפולים של גלתי).

הבנות האחרות יעידו על עצמן, אבל אני יכולה לספר שאני  כך נפתחתי לתקשור, וכן קיבלתי במה ו’קן-חם’ להעביר את המסרים דרכי ולבנות את הביטחון העצמי שלי בהקשר הזה.

 ולסיכום, גלית לא הייתה המטפלת הראשונה שהגעתי אליה, ובוודאי גם לא האחרונה, אבל מבחינתי היא דוגמא ומופת לאיך מטפל צריך לעבוד- להיות שם בשביל המטופלים שלו, ללמוד מהם ולהיעזר בהם בתורו, ולדעת מתי נכון להרפות ולתת למטופל לעבוד בעצמו. (=זמינות, שוויון ועצמאות).מי שצריך להגיע אליה, יעשה טוב לעצמו אם יגיע ויממש את מסע חייו. (ארנה)

 line_long

הגעתי לגלית כשאני מרוסקת לחתיכות מבחינה נפשית.כבר מהפגישה הראשונה היה לי חיבור איתה ,הרגשתי הקלה והבנתי שאני ממשיכה איתה הלאה.

גלית עזרה לי להבין איך במקום להיות ולהרגיש קורבן- לראות את הסיטואציה ממבט אחר , לא ממבט של הקורבן אלא לראות את השיעור שאני צריכה ללמוד מהסיטואציה.

כבר אחרי שתי פגישות חשתי שיפור משמעותי, חזרתי לחיות. בנוסף קיבלתי ממנה גם תמיכה טלפונית שכל כך עזרה לי.עשיתי והקשבתי לדיסק עם המדיטציה/איזון ומשתדלת לעשות גם עכשיו.

מאז שנפגשתי עם גלית בפעם הראשונה, עשיתי הרבה שינויים משמעותיים בחיים שלי – השכרתי דירה לבד, עזבתי את מקום העבודה שלא אהבתי, שינויים מדהימים בזוגיות , אוהבת את עצמי יותר ומממשת את עצמי ומתחילה להרגיש את הייעוד שלי .

ממליצה בחום ומכל הלב 🙂 (טליה)

 line_long

הגעתי לגלית לאחר שנה של טיפול פסיכולוגי מעמיק בו חיפשתי אהבה -זוגיות (הייתי גרושה כבר 6 שנים) במהלך הטיפולהצלחתי לזמן לחיי זוגיות וכביכול הייתי אמורה להיות המאושרת באדם, אבל הלב שלי כל הזמן היה רועש, לא שקט, לא מרוצה מכלום למרות שעל פניו חיי התנהלו כנסיכה מהאגדות.

הגעתי לגלית מהמלצה של חברה טובה, היא ספרה לי שגלית עובדת לפי שיטת המסע.אני הייתי סקפטית מהעובדה שפגשתי הרבה מטפלים חכמים וטובים ואף אחד לא הצליח לגעת לי בנשמה.

אז כיצד  אמחיש את הנפלאות שקוראים בחדר הטיפולים של הקוסמת הדגולה: תחשבו על ארוחה עם המון מנות איכותיות קטנטנות בכלי חרסינה צבעוניים יפיפיים, המון טעמים, ריחות נפלאים, קינוחים קסומים שבסופה הסועד מרגיש מסופק, בריא ושמח.

•  לגלית יש חמלה וחוסר ביקורתיות שלא מהעולם הזה.
•  יש לה סבלנות עד אין קץ עד שהתהליך “יתלבש” על המטופל  גם אם זה לוקח לו שעות.
•  היא מלאת אהבה ובעלת המון, המון רצון שהמטופל יפרום את חוטי הגולם ויתעופף לו בחדר כפרפר יפיפה.
•  תמיד רעננה, תמיד מחייכת, תמיד אני מרגישה איתה שההתפתחות שלי  היא  הדבר הכי חשוב בעולם.
•  היא לא נתנה לי לעולם לוותר ולהמשיך להלחם בתבניות הישנות עד שהעלמנו ושרפנו אותם קליל.
•  המון פעמים במהלך הטיפול שיכול היה להיות ארוך ומייגע, תמיד גלית עם כל הכוחות להמשיך ולנצח, אף פעם לא ויתרה.
•  “החברים” שלה מלמעלה הולכים איתי הביתה ותמיד נוכחים וגורמים לתהליך לרקום עור וגידים.

היום אני מרגישה כמו פרח – פקעת שנפתחה לעולם ומרשה לעצמה לפרוח ולהדהד במלא יופייה ותבונתה.אני יודעת שכל דבר, כל יכולת שארצה להתמיר ולאמץ לחיי- גלית תמיד תהייה שם לדחוף, לעודד ולוודא שהדבר אכן יקרה.

אני מרפאה הוליסטית  מאושרת המתפתחת כל יום עוד ומגלה דברים בנפשי שלא חלמתי לעולם שקיימים בי ובעיקר – אני אוהבת אותי בלי תנאים, בלי שום קשר למראה, מצב פיננסי או משוב מאדם המחייך למולי. (עדי)

line_long

גלי יקרה,

רציתי להודות לך על התהליך המדהים שאני עברתי ועדיין עוברת אצלך. השינויים שאני מרגישה שחלים אצלי בחיים הם מהותיים ולפעמיים אני מופתעת מעצמי ומעוצמת התהליך, מדרך ההתנהגות החדשה שנבנתה אצלי באישיות, מהביטחון שמוקרן מתוכי במצבים שבעבר לא הייתי חולמת להגיב ולהיות כמו שאני היום.

עשיתי מהלכים שפחדתי לעשות בעבר כשסוף סוף עזבתי את בית הורי בגילי המופלג (45) והתחלתי לנהל חיים עצמאיים משלי עם כל הקושי שבמצבי הכלכלי בכלל הקושי הנפשי, שיניתי הרגלים לא טובים,  אך לא הייתי מוותרת על השמחה והאושר שבעצמאות שרכשתי לעצמי. בפיתוח היכולות שלי וראייה נכונה וצלולה של מה המהות והמשמעות של החיים שלי.

נתת לי כלים להתמודד ולהבין איך להתגבר על הקשיים ועמדת לצידי בכל רגע ורגע.

היום, אני יודעת מה אני רוצה מעצמי בביטחון מלא והולכת לקראת זה במלוא העוצמה והשמחה וכל זה בתמיכתך ועידודך והידע שלך שהנחלת בי. היום אני אישה עצמאית שבונה את החיים שלי. דבר שלא יכולתי להגיד על עצמי בעבר.

אני מרגישה שאני סוף סוף  מחוברת לעצמי ואני מתקרבת בצעדיי ענק למקום שבו אני מייחלת לעצמי להגיע שנים רבות. אני מתקלפת ומגיעה אל הגרעין של האני הצלול ביותר שלי.

הנועם והאכפתיות שאת מפגינה מדהימים אותי כאשר את מצליחה להגיע אלי כמעט בכל מצב ואני מעריכה את זה מאוד.

אני מאושרת שהתמזל מזלי שפגשתי בך, תודה על הכל. (אורלי)

 line_long

אחת התכונות הבולטות אצל גלית היא נחת, יציבות וידע .גלית יודעת.

אל גלית נזרקתי מתוך סופת הוריקן, עירומה (במלוא מובן המילה בלי בית ,עבודה וכסף ורכב מרוסק) חבוטה ובעיוורון מוחלט. גלית ידעה שאגיע אליה וקבלה אותי בסובלנות רבה.דיברה איתי בגובה העיניים, חיזקה אותי, נתנה לי כלים והנחתה אותי. היא הסבירה לי  שעלי לבצע את ההנחיות ושהאחריות שלי בלבד, תוך שהיא תומכת באהבה ואמונה ללא תנאי .

התחלתי טיפול עם גלית, היא פרטה לי את הסיטואציה. המעידות שלי היו מעגליות, עליות  ונפילות וככל שלא ראיתי  מה לתקן הנפילות היו קשות ומרות יותר.

מאז השיחה הראשונה שלנו ועד היום עברו חודשיים. במשך חודשיים אלו חטפתי עוד כמה טלטלות משמעותיות אבל מול אלו(כמה שהיו קשות) ידעתי איך להתמודד איתן כשגלית תומכת , וכך מצאתי עבודה שמתאימה לי ביותר.

כעת יש  לי פרוספקטיבה לחיים ואני רואה את האור בקצה המנהרה. עם מטרה ברורה ושלבים מדויקים בדרך.זה נותן לי הרגשת בהירות ונחת. וגם שיש זעזועים אני יציבה מול הטלטלות ללא פחד תוך ידיעה ברורה שאני בדרך הנכונה.

בשנים האחרונות קראתי המון בנושא הגשמה עצמית ופניתי אל מספר מטפלים. אל גלית נחשפתי דרך האינטרנט בהמלצת אחיינית שלי (ומאחר שהיו לי ספקות לא מעטות)קראתי מאמריםותקשוריםשלה וכן ראיתי והקשבתי לסרטונים בYou tube. גוון הקול שלה שמקרין ידע עומק אמיתה גרמו לי לפנות אליה . וכך הבנתי שסוף סוף הגעתי למורה הנכון ובאיכויות גבוהות שתואמות לי. (עדנה)

 line_long

בחיים קיים חלק בלתי נפרד אשר מפגיש אותך עם אנשים אשר תורמים רבות להמשך מסע בחייך.לגלית בר יוסף ישנו חלק עצום אשר תרם רבות ללמידה בהתנהלותי בחיי, בהתבוננות על עצמי ולא על אחרים. הרגעים הגדולים אשר חוויתי אצל גלית הם הגשמת רצונותיי באמון מלא ושינוי תודעתי.כאשר הייתי יוצאת מהטיפול ומעבדת את כל מה שנאמר, לאחר יום יומיים הייתי מרגישה שהשתנתי, היישום בחיים האמתיים הוא החשוב ביותר כיוון שאז אנו יכולים לראות באופן מוחשי את מה שגלית מלמדת בשיעורים ע”י התמדה,הקטנת אגו ויישום ממשי ופעולה על פי רצונות שלך ולא של הסובבים.

גלית, נוגעת בעבר בהווה ובעתיד ברבדים שונים אשר עוזרים להבין את המורכבות שבך, לקבל את עצמך ואת האחרים. מדהים הפלאים שקראו לי ופריצות על אשר הובילו אותי לדרך חיי כיום. בהווה הנוכחי הנני לומדת לעצב את עצמי מיום ליום עם תמיכתה של גלית. מודה לה עד מאוד. (ליאן)

 line_long

את לידת בני הראשון חוויתי לפני 7 וחצי שנים. החוויה הייתה מאוד מטלטלת – הריון קשה, לידה ארוכה ומתישה, דיכאון אחרי לידה, אמהות טוטאלית, המלווה בעודף נתינה וביטול עצמי וכמובן הייתה לכך השפעה על המערכת הזוגית והמשפחתית.

מאז חששתי להיכנס למסע הזה שוב ודחיתי את הבאת הילד השני.לפני כשלוש שנים רציתי להיכנס להיריון ולמרות שלא נצפו קשיים מבחינה רפואית, לא הצלחתי להיקלט.

פניתי לטיפול אצל גלית עקב התקף טחורים אקוטי שנמשך כחודש. בעקבות הרצון לשינוי והתפתחות, קיבלתי הבנה שהקושי שלי להיכנס שוב להיריוןנובע מטראומות מההתנסות הקודמת שלא עובדו ונפתרו מן השורש.

בעקבות ליווי צמוד והדרכה שכללה זיהוי אמונות מעכבות והחלפתן באמונות מקדמות, שחרור דפוסי מחשבה והתנהגות מזיקים וכל זאת בשילוב טכניקות:

המסע, תטא הילינג, שחזור גלגולים, תקשור, ריפוי בקול ועוד… חוויתי ריפוי ספונטאני ובעיית הטחורים נעלמה לחלוטין.

לאחר כחודש, הצלחתי להיכנס להיריון. החוויה הייתה עדיין מאתגרת אבל מתוך פרספקטיבה אחרת. קיבלתי כלים לאיזון עצמי וחשיבה חיובית שסייעו בידיי להתמודד עם הקשיים ולעבור את התקופה יחסית בקלות.

גלית נכחה בלידה ובזכותה חווינו כולנו לידה רוחנית ופיזית מאוד מעצימה. הפעם חוויתי דיכאון קל בלבד ותוך מספר חודשים הצלחתי להתחבר לעוצמות שלי ולהסתגל לשינויים מהר יחסית.מאז, אני ממשיכה בתהליך ההתפתחות, כשהפעם הוא מתוך מקום של בחירה ולא מתוך אילוץ.

היום ביתי כבר בת שנה ולמרבה הפלא אני עדיין איתה בבית ומצליחה לחלק את תשומת הלב והאנרגיה בין הילדים, בן זוגי ועצמי.אני שומרת על איזון ומצליחה להתפנות להגשמת ייעודי כמטפלת הוליסטית ומלווה תהליכי התפתחות וריפוי.

אני רואה בתפקיד זה שליחות גדולה  – להאיר את דרכם של אחרים כפי שהאירו את דרכי עבורי, כשנזקקתי לכך.

אז גלית, תודה מכל הלב שעזרת לי להתחבר לשליחותי…..(אילנית)

line_long

If you’re required to write an essay, contact the essay writing services. They provide professional help and turnaround times of three minutes or less. A majority of these providers provide essay writer site a fair cost for their services. Additionally, they provide support for customers that is available 24 hours every day. They also provide blog postings.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.