תהליכי התפתחות אישיים

תהליכי התפתחות אישיים

ליווי אישי מאפשר לנו לצאת למסע משותף, בסדרת מפגשים פרטניים, אל עבר האמת הפנימית שבנו. התהליך משלב התייחסות לנושא המודעות ותהליכי עומק בדמיון מודרך אל נבכי תת המודע שלנו. אני פועלת בשיטת “קול הקריסטל” המשלבת מגוון שיטות וכלים בין היתר: מודעות עצמית, שיטת המסע, דמיון מודרך, תטא הילנג, תקשור, ריפוי בקול, שחזור גלגולים וכלים אנרגטיים רבים נוספים בשילוב אנרגיית הקריסטל.

תחומי הפעילות שלי כוללים נושאים רבים בהם האדם רוצה לעשות שינוי או ריפוי בחייו, בין אם מדובר ברובד הבריאותי, משפחתי, זוגי, כלכלי ועוד. אני מתמחה במתן מענה במצבים של חוסר איזון רגשי, כמו למשל דיכאון וחרדות. אני עוזרת בקושי להיכנס להריון, קשיים במציאת זוגיות, ריפוי לאחר פרידה כואבת, בעיות בזרימת השפע לחיים, מחלות וכאבים לא מוסברים, טראומות, הלם קרב, התמודדות עם מות ואובדן ועוד. תחום התמחות נוסף, עבודה עם אנשים המרגישים תקועים או חסרי מטרה בחיים ועימם אני עובדת על מציאת הייעוד שלהם.

שיטת ‘קול הקריסטל’  הנה שילוב של טכניקות שונות אשר יוצרות שינוי עמוק ומהותי במטופל. התאוריה טוענת שלכל תא בגוף האנושי יש זיכרון רגשי, המשפיע עלינו, גם שנים אחרי שהתרחש ותופעה זאת גובה מאתנו, מחיר יקר וכואב. למעשה, מאחורי כל בעיה פיזית יש מקור ריגשי שרוצה התייחסות וריפוי. כשאנו נותנים את המענה התודעתי ומרפאים את פצעי העבר, הסימפטום הפיזי יכול להשתחרר מגופינו.
התהליך מאפשר ריפוי עמוק של תקיעויות, אמונות מגבילות ודפוסים שונים. ובצורה זו אנו יכולים לחזור להיות אותנטיים, ‘נקיים’ מהשפעות עבר מיותרות ולחיות את החיים מתוך חופש פנימי (לחצו בכדי לקרוא פירוט על הטכניקות השונות שאני משתמשת).

כיצד מתבצע טיפול בשיטת “קול הקריסטל”?
בכדי להתחיל תהליך טיפולי, המטופל חייב להביע כוונה אמתית לרצונו בשינוי ונכונות להתמיד בו. נכון שכבר אחרי מפגש אחד יש הקלה אבל זה תהליך רציני, שלוקח זמן. אנו נפגשים בתחילה למפגש היכרות, שבו אנו מציפים את הנושאים השונים ומכירים אחד את השני. כבר במפגש זה המטופל מקבל כלים והבנות רבות.
במידה ואכן נוצר חיבור של אמון, המחויבות של המטופל הנה לארבעה מפגשים, בשלב ראשון. הטיפול מורכב משני שלבים, השלב הראשון עובד על נושא המודעות. יש חשיבות רבה להבין איך הדברים מתממשים בחיים ‘כאן ועכשיו’. המטופל מקבל כלים ותרגילים כדי ליישם ולממש את המטרות. בעזרת הטיפול המטופל יכול להתבונן  בסיפור חייו, לשחרר את ה’דרמה’ ולרפא את המקומות הקשים שחוזרים ונשנים שוב ושוב, לשחרר את הקארמה, הכאב, הצער ותפיסת קורבנות. ללמוד לצאת מהלופ האוטומטי על ידי התבוננות מודעת בדפוסים שמנהלים את חייו וכתיבת תסריט חדש שמתואם למהות האמתית שלו ומשרת אותו…

השלב השני של הטיפול, הנו תהליך עומק. הכוונה תהליך בדמיון מודרך, המכוון את המטופל להיכנס לתוך האזורים הלא מודעים ולעלות משם את המקור והשורש לנושאים, המפריעים לו ובכך לטפל בבעיה באופן יסודי שלא תחזור. למשל: אני יכולה להרגיש כעס וללמד את עצמי לספור עד עשר ולנשום, החוכמה היא לעשות כך שהכעס לא יעלה יותר… תהליכי העומק משלבים את כל השיטות שלמדתי לאורך השנים והתקשור מוביל אותי בצורה מדויקת למקומות הדורשים ריפוי, כל אחד על פי הייחודיות שלו.

הסבר על טכניקת הטיפול של “קול הקריסטל”

החזון שלי לעזור לכמה שיותר אנשים לגלות את עצמם ולפעול בעולם הזה ממקום רגוע ומאושר.

 

לחץ לקריאת עדויות של מטופלים

שלכם גלית בר-יוסף
נייד: 050-2345347
מייל: gali.crystali@gmail.com