חיבור אל הקוסם שבתוכי שער 06-06

Posted by on אוג 3, 2014 in הקלטות מאירועים | סגור לתגובות על חיבור אל הקוסם שבתוכי שער 06-06

חיבור אל הקוסם שבתוכי שער 06-06

מפגש הקוסם שהיה ב-06/06 היה פשוט עוצמתי מעין כמוהו, 100 איש רטטו ובכו ויחד שיחררנו את טראומת הנפילה של אטלנטיס והבנו כמה האשמה בנושא עדיין משפיעה על חיינו גם היום ולא מאפשרת לנו להתחבר לעוצמות שבתוכנו. תהליך הסליחה לרקע קולות הדולפינים והלויתנים היה מרטיט והחיבור לתדר הקוסם עם מרלין והמסדר, גרם לכולנו לעוף. ניתן לרכוש את ההקלטה ולהתחבר אלינו לקסמים שנוצרים.
העדויות על הקסמים ממשיכים לזרום ואתם יכולים לקרוא אותם בדף האירוע למטה, פשוט מרגש. דוגמא קטנה “אני מרגישה כמו בתוך מינהרת קסם. דברים עוברים לידי ואני צופה בהם ולא מתרגשת. אני פשוט בהלם מאיך שהחיים זורמים לי.”

מסדר מרלין קיבל את אישור המועצות העליונות ועומד להעביר, למי שבשל לכך, את סודות החיבור לקוסם שבתוכינו. רק אלו אשר סיימו את תהליכי ההתעלות הדרושים יוכלו להצטרף למפגש ולעבור את תהליך החניכה והכיול העוצמתי אשר יעורר בכל אחד מהנוכחים את החיבור ליכולותיו המועצמים.

“מסדר מרלין המבורך, יוצא מבעד לצעיף ומביא את סודותיו אל אלו המוכנים והבשלים לקבלם. מסדר מרלין הינו אחד מהמסדרים הותיקים והעתיקים ביותר על פני ארץ, אגדות רבות נוצרו בצילו של מסדר זה ורובן יש בהם מן האמת. המיידעים שמסדר זה מכיל בתוכו הינם מופלאים וקסומים ובשלה השעה לאפשר ליושבי ארץ גישה לחומרים אלו ולעורר בתוכם את החיבור לקוסם שבהם.” (ראו המשך התקשור בקישור הבא).

לפרטים נוספים ולרכישת ההקלטה מוזמנים להיכנס לדף הבא בדף הבא.

מדיטציית הכנה לקראת המפגש ב-06/06 
מתנה ממני לקראת המפגש “חיבור אל הקוסם שבתוכי” מוזמנים להירשם ולקבל מדיטציה של חצי שעה אשר עומדת להנחית עליכם אנרגיות אשר יכינו אתכם לקראת האירוע המרגש, אנרגיה של קסם והאלכימיה, ישירות ממסדר מרלין.

לאחר שהורדתי מדיטציה זו חוויתי במשך 24 שעות עייפות מאד גדולה וכאבי שרירים כחלק מההתמרה של הגוף שלי לתהליך. יתכן כי לאחר המדיטציה תחווה גם אתם כמה ימים של עייפות גדולה, כאבי שרירים או תופעות שונות אשר יחושו כמו שפעת. קבלו זאת באהבה, קחו זאת כחלק מתהליך ההתעלות אשר לכם והתכוונו לקבל את האנרגיות בעוצמה המקסימלית שיכולים אתם להכיל.  יש חשיבות רבה לשתות הרבה מים ולנוח כמה שיותר.

המפגש מועבר ע”י גלית בר-יוסף ומשלב מדיטציה המועברת בתקשור ישיר מאת “מסדר מרלין” בשילוב תדרי קול

עלות מדיטציה בודדת 70₪
כל מי שמתחבר למדיטציות מבצע אותם בזמן קוסמי יחד עם הקבוצה

לביצוע התשלום
למעוניינים לשלם לא בכרטיס אשראי קבלו הפרטים בקישור הבא
לאחר התשלום שלחו לי מייל נפרד על מה שילמת

תגובות

תגובות