חיבור אל הקוסם הפנימי – תדר האלכימיה מגיע על פני ארץ והתעוררות בני אטלנטיס

Posted by on יול 27, 2014 in מסרים ממסדר מרלין, תקשורים | סגור לתגובות על חיבור אל הקוסם הפנימי – תדר האלכימיה מגיע על פני ארץ והתעוררות בני אטלנטיס

חיבור אל הקוסם הפנימי – תדר האלכימיה מגיע על פני ארץ והתעוררות בני אטלנטיס

26/05/14יקירים אהובים,

שמחים אנו עד מאד על שעתנו מבורכת זו אשר הגיע על פני ארץ, הזמן בו הבשילו התנאים לאפשר לתדר האלכימיה להראות עצמו ולהתחיל להוריד את מיידעיו אל מרחב ארץ. מסדר מרלין נבחר כנציגי הבריאה להביא לעולמכם את התחלותיו של תדר זה, אשר יצור את הבסיס בתוככם לאמור לבוא. אנו חיכינו עידנים רבים בכדי להחזיר מיידעים אלו על פני ארץ וההתרגשות בקרבנו רבה, על כך שהשלמתם את שלב הכנת הגופים אשר לכם ותהליך ההתעלות שבכם מאפשר כעת התמרה נוספת וחיבור לקוסם המצוי בתוך כל אחד ואחד מכם.

חשוב להבין יקרים, שאין אנו מדברים על אחיזת עיניים כפי שהדבר מתבצע בעולכם, אלא על יצירת “יש מעין” מתוך החומר באופן מוחשי ואמיתי. אמנם בכדי להגיע לרמות יצירה אלו עדיין רחוק הזמן, אולם הכשרתכם לכך החלה ויש שלבים שונים שעליכם לעבור בדרך טרם שלב מפותח זה.

אנו שייכים לקבוצת אור ראשונה אשר קיבלה את הרשות להעברת המיידעים אשר שימשו את בני אטלנטיס המבורכים. עליכם להבין יקרים, שעד כה התרבויות הקדומות שהילכו על פני ארץ והתעלו למימדים הגבוהים מכם, חיכו בשקט לאות שבו יוכלו הם להצטרף אל המערכה, לסייע לכדור ארץ וליושביו להתעלות אל עבר מימד חמישי. בני למוריה, היו החלוצים אשר החלו להכין הקרקע ולהביא אתכם לרמת תדר תואמת ברמות החיבור ללב ואל מהות החיבור לאדמה וחשוב לנו לציין כי העבודה נעשית באופן נפלא ומעורר השראה. למדנו רבות מאופן פעולתם בשטח בשנים האחרונות ואנו באים לתת חיבורים נוספים והמשכיים, כחלק משילוב הכוחות אשר משתף פעולה עבור יושבי ארץ.

איחוד כוחות אשר תרם נחווה על פני הבריאה, משתף פעולה בתוכנית בריאתית מופלאה שנרקמה במיוחד עבורכם בתקופות ברוכות אלו. לכל אחד תפקידיו ולכל אחד ההשפעות וההתמרות שבא לסייע לכם וכולם שלובים יחד כמארג נפלא ומרנין של התעלות מבורכת.

בני אטלנטיס רוצים להביא את ידיעותיהם וחיבוריהם אל האלכימיה, אל תורות הקריסטלים ותדרי הקול המבורכים, אל הטכנולוגיות המפותחות שהתקיימו בתרבות מבורכת זו ואל הסקת המסקנות והלקחים אשר התקבלו מתוך השיבושים שנוצרו כשהאגו נכנס לפעולה ביישויות ברוכות אלו.

כחלק מאותם מסקנות, נוצרו מנגנוני הגנה רבים אשר הושמו עליכם מבעוד מועד בתוך מערכי הדנ”א שלכם ומערכות המחשב שלכם, בכי למנוע שימוש לרעה או באופן בלתי הולם בכוחות ויכולות המעבר. עוברים אתם הכשרות של חיבור אל הענווה מתוך תהליכי מודעות והכנעת אותו אגו שופט ומבקר ובנוסף חיבור לתדרי האחדות והשיתוף. כל אותם תהליכים למעשה יוצרים בכם תכנות מחודש של מערכים שלמים בתוככם אשר משפיעים על מערכות התגובה והפעולה שבכם ואתם יכולים לחוות זאת כמצבים של רגיעה, שלווה וידיעת העומד לבוא.

אמנם, מערך גוף הרגש שבכם הינו עוצמתי יותר ממה שהוערך במקור והשפעותיו על הטלטלות שבכם אכן מחבל בתהליך ההתעלות ויוצר מצבי קושי וסבל. וזאת בזמן שהאנרגיה הישנה, הדפוסים והקיבעונות של עידן שלם מנסים עדיין לאחוז בכם ולהמשיך לשעבד אתכם למגבלות ולקיבעונות העולם הישן. אולם, המסה הקריטית הושגה והתהליך החל לפעול ואין דרך חזרה יקירים. אנו כאן בממלכות העליונות פועלים ללא הפסק לסייע בעדכן ולהוריד כלים וטכנולוגיות מפותחות אשר יסייעו לכם במקומות אלו וישחררו אתכם לחופשי מתודעת עידן ישן. שלב מבורך זה העומד להיכנס, הינו שלב משמעותי ועוצמתי ביותר ש”נתפר”, המיוחד עבורכם ועבור המגבלות והקשיים שחווים אתם.

כוהני אלנטיס המבורכים, עומדים להתחיל להנחית אל המרחב שבכם את אותה אנרגיה עוצמתית של אלכימיה ולהכשיר את אלו המוכנים לכך להפעילה בחייהם ולסייע לרבים סביבם להקל על התהליך.

שואלים אתם כיצד יודעים אתם שמוכנים אתם?

ובכן יקרים, חשוב להבין שמי שאינו מוכן, אותם הכלים לא יפעלו עבורו, בשל אותם מערכי הגנה אשר שמנו הפעם, בכדי למנוע זילות של השימוש ביכולות קסומים אלו. למעשה כל אחד מכם, אשר חש את הקריאה בעצמותיו, אשר מרגיש את ההתרגשות בדמו ומתחבר אל מרלין ומסדרו ו אל בני אטלטיס הוא חלק מהמבורכים שנועדו להתחבר לכך. כמובן מכל אחד מכם נדרש להכין עצמם לשלב מבורך זה, ולעיתים חופש הבחירה במרחב ארץ שיבש והסית אתכם מהבחירות המדויקות, לכן אלו שעדיין לא סיימו את הכשרתם, אנו נתמוך ונאפשר להם הכשרה מואצת עם הדרכה אישית יותר, בכדי לגשר את הפער. מעין בית אחווה אשר יאפשר לכם, בזמן השינה שלכם לעבור תהליכי הכשרה והתפתחת מואצים, בכדי לגשר על הפער. כל מה שיש לעשות מבחינתכם הינו להביע כוונה עמוקה מכל ליבכם, לפני השינה להגיע להיכלי ההתמרה של אטלנטיס ומסדר מרלין לצורך התמרה. והתהליך יתבצע ברמות תת המודע שלכם ולעיתים אפילו יתאפשר לכם לזכור חלק מהחוייה כאילו הייתה היא חלום בעולמכם.

כהכנות נוספות, מומלץ לבצע תהליכים אלו:
1. עבודה על רמות האגו והתמרתו.
2. עבודה על שחרור דפוסי הקורבנות מתוככם.
3. עבודה על שחרור טראומות קיום מהותיות.
4. עבודה על נושא שחרור השליטה.

אלו הם הנושאים המרכזיים אשר תוקעים את התפתחותכם ואינם מאפשרים פריצות דרך בתהליך ההתעלות. מבחנים רבים יופיעו בדרך, שבהתאם ליכולות המשחק אשר לכם כך תוכלו לעבור אותם מתוך הקלות והפשטות. וכן יקרים, שומעים אנו את קולכם אשר מאס בהזדמנויות אלו בדרככם אשר באות לקדם אתכם בסולם ההתעלות, אולם שוכחים אתם את מקומכם. אתם בחרתם לרדת לעולם החלום, אתם נמצאים בתוך המעבדה האנושית ובחרתם להיות חלק מניסוי נפלא ועוצמתי זה. אתם בתוך המשחק!!! ואין כרגע דרך לשנות את הבחירות. כל מי שמתווכח עם נושא זה, יחווה קושי וסבל בדרכו. קבלו העובדות והשלימו עימם, ושחקו את המשחק במיטבכם. החיים הללו הם רק להרף עין ויש לכם עוד נצח לנוח. הסכימו ליהנות מהרפתקה קוסמית זו שאתם בה שחקנים ראשיים ותיהנו מהמעמד.

בני אטלנטיס היקרים, הגיעה שעתכם המבורכת, קודי התעוררות יופעלו בתוככם באותו שער מופלא של ה- 06/06/14 (6+6+1+4=17 1+7=8) אשר מייצג את אותו האינסוף, אותה השמינייה, אותו התזמון אשר הוחלט מבעוד מועד ע”י התוכנית הבריאתית. זמנכם על פני ארץ הגיע וזה הזמן להיזכר ולהתעורר!

תקופות מרגשות אלו, מרטיטות את ליבינו ואנו מתמלאים באהבה והוקרה אל יושבי ארץ המבורכים.

אנו עימכם תמיד, לאורך כל הדרך

אנו “איחוד האור” הועבר ע”י גלית בר-יוסף
נייד : 050-2345347
קבוצת “קול הקריסטל” בפייסבוק
gali.crystli@gmail.com

תגובות

תגובות