אחוות הלב

Posted by on יול 24, 2014 in תקשורים, תקשורים מאת איחוד האור | סגור לתגובות על אחוות הלב

אחוות הלב

28/10/2012

השלום והברכה יקירים אהובים,

ההתרגשות באוויר, האם חשים אתם בה? עומדים אנו בפתח שלב חשוב מעין כמוהו לאנושות כולה – שלב ההתעלות. זהו שלב בו אתם פועלים במרץ כבר זמן רב ונקודת הפתיחה המשמעותית הייתה ב-11/11/11. כעת שלב חדש עומד להופיע והוא יאפשר לכל אחד ואחד אשר יביע כוונה, קפיצות דרך משמעותיות מתוך חיבורי האנרגיות הייחודיות הנוחתות על המרחב. נקודת פריצה זו תופעל בתאריך הייחודי 10-11-12. זהו תאריך המקודד ע”י הבריאה כנקודת פריצה משמעותית של אנרגיות אשר בשיתוף פעולה מלא עם יושבי ארץ, אשר התעוררו לשליחותם ולאורם, יונחתו על המרחב וישפיעו על כל יושביו.

אהובים, העבודה המאומצת אשר עושים אתם, כל אחד בדרכו וביחודיותו, מורגשת היטב כאן למעלה. רואים אנו את אורכם גדל מרגע לרגע בקפיצות משמעותיות ברמה קוונטית. אינכם אפילו מבינים את משמעות הדבר ועוצמתו. פעם ראשונה בבריאה כולה שדבר מעין זה מתרחש לו וכולנו נפעמים משיתוף הפעולה המרנין. אכן חווים אתם קשיים לא פשוטים והטלטלות עדיין חלק מחווייתכם, אולם החיבור העמוק לשליחות, הידיעה הפנימית המפעמת בתוך נימי נשמתכם, מאפשרת לכם לשמור על דרככם הגבוהה, לא ליפול לאשליה, למוכר ולידוע ולהתחיל לזהות את נפתלי האגו המשוכללים.

צ’קרת הלב אשר לכם עוברת טרנספורמציה עוצמתית בתקופות אלו. צ’קרה זו מתרחבת וגדלה באופן משמעותי, בכדי לאפשר גישה לאנרגיות הלב הגבוהות להיכנס ולהתמיר אתכם לשלב ההתעלות הבא. יתכן כי רבים מכם יתחילו לחוות רגשות אשר בעבר היו בעוצמות נמוכות יותר ופתאום הן מגיעות ביתר שאת. למשל תחושת התאהבות, רבים מתחילים למצוא את הלהבות התאומות אשר להם בתקופות אלו וליצור קשרים מחודשים עם אנשים אותם הכרתם בעבר הרחוק ופתאום נכנסים הם שוב לחייכם ממקומות חדשים הפעם. הכול חלק מאותה תוכנית על, אותו מארג קוסמי מופלא, אשר ארגנתם לכם מראש – ומטרתו ללמד אתכם להרגיש. לרבים יש פחד לעשות זאת ויתכן שממש תחוו זאת ככאב פיזי באזור הלב. לפעמים עד כדי כך, כי תתבלבלו ותחששו כי חווים אתם התקף לב! אכן, עד כדי כך העוצמות גדולות בתקופה זו. לרוב זה יתגלה כהתקפי חרדה, מתוך המקום האנושי, הארצי שנבהל ומנסה לתת הסברים הגיוניים לתחושות שעוברות עליכם.

ובכן אהובים, ההיגיון לא קיים בתחושות אלו. וכל ניסיון לשייך אותם לתבנית מוכרת או הגדרה בעולם שהכרתם, רק יגרום לכאב וקושי נוסף. כניסת העידן החדש מחייבת אתכם להתאים עצמכם לצאת מהמסגרות/הגדרות/תבניות מוכרות שיצרתם לכם לאורך העידן המסתיים ולהיפתח למרחב חדש ובלתי מוכר. מרחב המאפשר חוויה ממקום אחר, מתוך חיבור נשמתי גבוה, מתוך שבירת המסגרות הישנות, התפיסות המגבילות וחיבור להוויה חווה – כאן ועכשיו ! זהו שלב אשר מחייב שחרור שליטה ואמון מלא בדרך, בהדרכה, בעצמכם, כי מובילים אתם את עצמכם חזרה למהות הגבוהה אשר לכם – מתוך חיבור פנימי היודע בדיוק לאן פניו מועדות, המכיר את הדרך בצורה מדויקת, הבא לחוות ולהיות כאן ע”פ ארץ מתוך מטרת התפתחות וגדילה מודעת. ואכן יכולים אתם לבחור לעשות זאת מתוך הנאה. כן, כן, עד כמה שאולי לחלקכם יתפס הדבר כמוזר, מותר לכם ליהנות מהדרך, מומלץ לכם ליהנות מהדרך…פעמים כה רבות, בחרתם להתפתח מתוך קושי וסבל ואכן זו הייתה הדרך הידועה בעידן הישן ויש לציין, כי הצטיינתם בדרך זו. אבל אהובים, ניתן גם אחרת, ניתן לשחרר מעליכם אמונות אלו ופשוט לבחור “דורש אני לממש את שליחותי וללמוד את שיעורי מתוך הקלות והנאות העולם הזה”. אכן דורש הדבר שינוי תפיסה מגבילה הקיימת ברובכם, אולם אפשרי הדבר.

יכולת ההתפעמות בעולמכם, הינה משמעותי ביותר לשלב זה. ההתפעמות הינה חלק מאותם רגשות גבוהים אשר מחברים אתכם למימד החמישי הבא עלינו לטובה, ומאפשרים לכם לחוות תחושה של התעלות הנפש מעלה. ההתפעמות הינה רגש נעלה, אשר יכול להופיע מכל דבר הנקרה בדרככם, אם רק תתנו על כך את דעתכם. זה יכול להיות ענן נפלא, קרן שמש מלטפת, חיוך של ילד, טיפת טל על פרח נפלא, ריח של ארוחת הצהרים, מגע הדשא הרטוב בכפות רגליכם ועוד. התפעמות מורגשת כשמתחברים אתם לילד/ה הנמצאים בתוככם, כשמרשים אתם לעצמכם לחוות מתוך מקום נקי וחדש, ללא שיפוט עצמי וביקורת, מתוך מקום טהור שמרשה לעצמו לחוות את נפלאות כדור ארץ.

יודעים אתם, אנו כאן למעלה, אין לנו היכולת להרגיש, לחוש, לחוות. ואלו הן מתנות נפלאות הקיימות במרחב שלכם שלוקחים אתם אותן בקלות ראש כמובן מאליו. אם רק תשימו לבכם לסביבה אשר לכם מתוך מודעות, תוכלו להתחבר אל ההתפעמות הטהורה. מתוך החיבור העוצמתי לאיכות זו, תוכלו להדהד לסביבה אשר לכם את התדרים היחודיים המצויים בכל אחד ואחד מכם ומחכים לצאת. כל שליח אור (כל מי שמתחבר לחומרים אלו וקורא אותם כרגע, מחשיבים אנו אותו שליח אור), הביא עימו, תדרים יחודיים מהמימד ממנו בא, אותם אמור הוא להפיץ לסביבה אשר לו. אותם התדרים הינם חלק מהמערך הכולל של השינוי המתחולל כעת, המהווה חלק מקפיצת התודעה שהאנושות כולה מבצעת בתקופה זו. אתם חלק מהמארג האנרגטי שמשתף פעולה עם הבריאה כולה – אתם הנציגים כאן בכדור ארץ.

חשים אנו כי יש צורך בהתייחסות נוספת לנושא תחושות ההתאהבות שהזכרנו קודם לכן. כשליבכם מתחיל להיפתח ומתחברים אתם ללב הגבוה, המחובר לרגש הגבוה – אהבה ללא תנאי, חמלה, התפעמות, אושר עילאי… אותן תחושות אשר חווים אתם אותם כאן למעלה “בבית”. תחושות אלו כה מוכרות, כה אהובות, כה כמהים אתם לחוש אותם שוב, עד כי ההתרגשות בכם עצומה. יש לציין שעדיין נמצאים אתם בשלב נסיוני, אשר בודק כיצד תתקבלנה תחושות אלו במרחב אשר לכם, המורגל למגבלות, התניות, שליטה, מניפולציות ועוד. ולעיתים מתבלבלים אתם ולא יודעים אפילו כיצד להכיל את אותן התחושות. העוצמות כה גדולות עד כי חוששים אתם כי אינכם מסוגלים אתם להכיל אותן. חשוב לדעת כי כל עוד עובדים אתם בשיתוף פעולה עם למעלה – עם ההדרכה, עם האני הגבוה, ומתכווננים כל העת לטובה הגבוהה ביותר, אתם בשלים להכיל את כל מה שמופיע בדרככם. יש לציין כי ממבט מלמעלה, אכן קשה לנו להבין זאת, כי תחושות אלו הן – הן המהות האמיתית שלכם, של החיבור המקורי שכה כמהים אתם ומשתוקקים לשוב אליו. והנה היא ניתנת לכם שוב, כאן קרוב אליכם כל כך, אבל הפחדים והחששות שכה מורגלים אתם לפעול מתוכם, חוסמים אפשרות זאת ולא מאפשרים לרבים מכם להתחבר אל תחושות אלו.

ובכן אהובים, זהו בדיוק תהליך ההתעלות אשר חווים אתם כעת. העצמת עצמכם והיזכרות במהותכם הקוסמית – עליכם לנקות את כל אותן שאריות פחדים, שליטה, אגו, תפיסות מגבילות, אמונות כובלות ועוד. ככל שמזככים אתם יותר ויותר את עצמכם, תסכימו לעמוד שם, במקום שלא יודע, במקום שמשחרר שליטה ומוכן לחוות באומץ את ליבו. הלב אשר לכם יודע לפעום כאב ולזככו, יודע להתמיר עצב ולשחררו אם רק תתנו לו. זה חלק מהתהליך. לשחרר את ההגנות החזקות אשר שמתם על ליבכם, אשר אכן בעבר שמרו עליכם, אולם כעת מונעות הן מכם להתחבר לרטט הלב החדש, המוביל אתכם לעידן ההתעלות המופלא. רק דמיינו איך זה ירגיש, לחיות את חייכם מבלי לחשוש להרגיש, מבלי לתת לפחד לשתק ומנוע מכם ליישם את מאווי נשמתכם הגבוהה. מתוך חיבור לטוהר ולמאור פנים אשר מוביל אתכם לזיכוך עצמי ולהגדלת כלי האור אשר לכם, כדי שיוכל להכיל יותר ויותר חלקים גבוהים של נשמתכם הנעלה.

שואלים אתם כיצד? איך ניתן לעשות זאת? 

ובכן יקירים, התחילו בלדרוש זאת, להביע כוונה עמוקה ועוצמתית בתוככם “דורש אני ללמוד להרגיש עם כל עוצמת הלב שיכול אני להכיל”, “דורש אני לשחרר מתוכי את כל היבטי הנפש והאגו אשר אינם משרתים אותי יותר”, “דורש אני לאפשר לי לקבל הבנות גבוהות וידע לחיבור גבוה, ללב הגבוה, לטובה הגבוהה ביותר שלי”. דרישות מסוג זה, יוצרות הבעת כוונה, אשר מאפשרת לנו כאן למעלה לזהות את החוסר אשר מביעים אתם ולתת לכם מענה. הבינו יקירים, כל עוד לא דורשים אתם את עזרתנו, לא יכולים אנו לתת לכם אותה! התשובות יגיעו בדרכים שונות ומגוונות, כגון: חלומות, מסרים שונים מחברים, מהרשת הנפלאה אשר יצרתם – פייסבוק, מודעה לסדנא מסוימת ועוד…

נדרשת גם עבודת עומק לשחרור עמוק של דפוסים ואמונות ומומלץ להיעזר בכך באנשים נוספים, אשר יאפשרו לכם לראות את אותם מקומות חשוכים שאין לכם גישה אליהם. 

בנוסף, יכולים אתם לזמן אליכם את קרן הריפוי של הלב הגבוה – קרן בצבע המג’נטה (ורוד פוקסיה – צבע הבזוקה). לדמיין איך מכניסים אתם קרן נפלאה זו אשר יורדת ממעל ישירות אל הלב אשר לכם, בכדי למוסס ולפוגג הגנות שסיימו את תפקידן ופחדים שאינם משרתים אתכם יותר. ממש דמיינו את הקרן מתפשטת בחזה אשר לכם וממוססת את כל מה שאינו תואם תדר יותר והגיע זמנו להשתחרר.

תרגלו את תרגיל ההתפעמות, על כל דבר שנקרה בדרככם. התחברו לילד/ה בתוככם ופשוט התבוננו סביבכם והתפעמו מנפלאות הטבע והבריאה על יצירותיה המופלאות. הרשו לעצמכם לאהוב, עם כל הלב והנשמה, אם מרגישים אתם זאת, פשוט תחוו זאת. מוסכמות, מגבלות, הגדרות – כולן משתנות כעת ואתם מגדירים את החוקים החדשים. הגיע הזמן יקירים להרשות לעצמכם להיות מאושרים! פעלו בחייכם כשזהו הדבר המוביל אתכם. זכרו – כשאתם לא מאושרים ובתוככם יש מירמור,כאב ועצב, גם הסובבים אתכם חווים זאת. אז אפילו אם מנסים אתם בכח לשמר את המוכר והידוע, כדי לא לפגוע באנשים סביבכם. דעו, שעצם זה שהתחושות הללו בתוככם, כבר הפגיעה נעשית והיא קשה יותר, מתחת לפני השטח, ברמת תחושה בלבד. והקושי להתמודד עמה גדול יותר. תקופות אלו לא מאפשרות לשקר להתקיים, ובעיקר לשקר הפנימי שרגילים אתם לחיות בו. כל מי שמוותר על עצמו ולא מרשה לעצמו לחיות את האמת שלו, בסופו של דבר הדברים יתפוצצו בפניכם. לא ניתן להתעלם מכך יותר ולטאטא דברים מתחת לשטיח, כפי שאומרים אתם. יש להתייחס לנעשה באומץ, לפתור את הבעיות, לדבר פתוח, לבכות אותן, לבטא את הקושי ולפעול במלוא המרץ למטרה העיקרית – להיות מאושרים, מחוברים לאמת שלכם ולפעול מתוכה בכל רגע ורגע מתוך תשוקה והנאה.

דרך נוספת שיכולים אתם לפעול מתוכה, היא להזכיר לעצמכם את הרגעיות שלכם בעולם זה. בכל רגע נתון – יתכן כי בחרתם לסיים את מסעכם כאן על כדור ארץ. מה אם מחר אתם מתים? שאלו את עצמכם, אם היה לי עוד יום אחד לחיות, מה הייתי רוצה לעשות? על מה הייתי מתחרט? מה עוד לא הספקתי לומר, לממש, להעז? והעזו יקרים, הכול כל כך רגעי, זהו רק משחק ואתם משחקים את משחק החיים שלכם, אל תיקחו אותו קשה מדי, תיהנו ממנו, תשתובבו, תחגגו אותו.

בתקופות ברוכות אלו, האנושות כולה מגובה באנרגיות בריאה מועצמות אשר יאפשרו לתהליכים אלו להיות מהירים יותר מאי פעם. זהו הזמן המואץ אשר יאפשר תהליכי התעלות ושינוי מתקדמים כהרף עין, אם רק תביעו כוונה ותסכימו להיות בתהליך באומץ, הפירות אשר תקבלו יהיו עסיסיים מאי פעם, גן העדן מחכה אהובים שתבראו אותו עבור עצמכם. כל אחד ואחד בצורה התואמת לו ביותר. אם רק תסכימו לשחרר את הישן והידוע, את תדר הנוחות המשמר את התקיעות במוכר ובידוע ותסכימו להיכנס ללא נודע…

השער אשר יפתח ב-10/11/12, הינו השער העוצמתי ביותר אשר היה עד כה בכדור ארץ. זימנו דרך הדוברת אותנו ליצור את “כנס איחוד האור” בשער זה, על מנת ליצור קריאה משותפת “קול קורא לשליחי האור” באשר הינם לשלב ידיים ולחבר עצמם יחדיו להכלת האור העצום אשר עומד להיכנס למרחבכם. זוהי התחלה של עליית מדרגה בהנחתת האור על המרחב ודרך הגופים אשר לכם. שיתוף הפעולה עמכם יאפשר לנו לתעל את האור בצורה הדרגתית יותר, אשר תאפשר קליטה מעודנת יותר על כל בני האנוש. כנסים מסוג זה יתקיימו ברחבי כל הפלנטה ופועלים אנו כעת במלוא העוצמה לעורר ביותר ויותר שליחי אור את הזיכרון הקדום אשר טמנתם בתוככם וחתמתם על שיתוף הפעולה בתקופה זו. תהליכי התעלות מואצים יבוצעו בכל אחד ואחד אשר יביע כוונה לקחת חלק בתהליך זה, ולא משנה לאיזו קבוצה משתייכים אתם. כל אחד ואחד מהמקום האישי שלו ירגיש מהו התדר התואם עבורו ביותר ולשם יתכוונן, אולם חשוב הדבר לחוש את האחדות בזמן זה. והכוונה ממש במפגש בנוכחות פיזית בו תוכלו לתת ידיים, לתמוך אחד בשני ולחוש באנרגיות עוברות דרככם.

יקירים, זהו זמן האחדות, זה הזמן לפעול יחדיו ולשלב את היחודיות האישית שכל אחד הביא עימו, זהו זמן בו כולם מתאחדים למטרה אחת נעלה – העלאת המרחב והאנושות כולה למימד תודעה מפותח יותר, לכניסה למימד החמישי.

אנו נרגשים יותר מאי פעם. גלים גלים של אהבה ללא תנאי נשלחים אליכם ישירות לליבכם אהובים.

אנו קרובים, אנו איתכם, יחד נצליח לבצע משימה מקודשת זו.

תהה דרככם סוגה בשושנים.

אנו איחוד האור
הועבר ע”י גלית בר-יוסף
050-2345347
קבוצת “קול הקריסטל” בפייסבוק

לחצו על הקישור לקבלת פרטים על הקלטה של מפגש בנושא – כנס איחוד האור 10-11-12

תגובות

תגובות