שחרור שליחי האור מכבלי האגו

Posted by on יול 27, 2014 in תקשורים, תקשורים מאת איחוד האור | סגור לתגובות על שחרור שליחי האור מכבלי האגו

שחרור שליחי האור מכבלי האגו

27/01/2014

השלום והברכה אהובים,

ברצוננו להתייחס היום אל רמת האגו שבכם. דברים רבים כבר דוברו בנושא וברצוננו להוסיף עליהם רובדים חדשים ומאירים. אותו אגו אשר לכם, אותו מכשיר אשר הושם בגופכם על מנת לחבר אתכם לאותם הדחפים, אשר אמורים היו להובילכם אל עבר תסריט חייכם. אותו מכשיר אשר לקח על עצמו להכיל בתוכו את החיבור שלכם למהותכם המוארת. אותו מכשיר אשר איבד את דרכו והעולם הדחוס אשר לכם, עם כל האנרגיות הנמוכות שבו, השפיעו עליו וגרמו לו לסטות מדרכו. אותו המכשיר למעשה, הינו כמו תוכנה בעלת בינה מלאכותית בעולמכם, אשר לומדת את הנעשה ומתאימה עצמה. אותה למידה הביאה את אותו האגו למקום בו הוא פועל כיום נגדכם. כמו גולם הקם על יוצרו, אותו האגו, פועל מתוך שליטה ומניפולציה ומפעיל אותה עליכם, על מנת שתשמעו לו ותשאירו אתכם באותו מוכר וידוע.

שליחי אור רבים “נתקעים” שנים רבות במימוש שליחותם והבאת מלוא רמת הפוטנציאל שלהם לידי מימוש מתוך אותו מכשיר מדכא המצוי בכם. אותו מכשיר למעשה כשהוא אינו פועל מתוך המודע אשר לכם, משרת את הצד הלא מואר, הפאסיבי, הרוצה להשכיח מכם מי אתם. חשוב להבין כי אותו המכשיר מכיר אתכם באופן הקרוב ביותר, הוא יודע בדיוק על איזה כפתורים ללחוץ על מנת להפעיל אתכם או למנוע מכם פעולה והוא ילחש לכם בדיוק את מה שאתם צריכים לשמוע על מנת למנוע התפתחות והתקדמות בשליחותכם.

היחס בין אגו ארצי לאגו נשמתי

למעשה קיים יחס ישיר בין רמת האגו הארצי לבין רמת האגו הנשמתי. אגו נשמתי, הינו אגו אשר מביאים אתם עימכם מחיבור לנשמתכם. אותו אגו אשר יודעת בדיוק מי אתם, מה הם יכולותיכם איך מתפקדים אתם במלוא עוצמתכם. אגו נשמתי למעשה משקף את רמת ההכרה בערך שלכם ברמת הנשמה ומאפשר לכם להתחבר ליכולות שמעבר ולעוצמה שבכם. ככל שהנשמה גבוהה יותר, עוצמתית יותר ובעלת יכולות משמעותית יותר, כך האגו הנשמתי חזק יותר ובמקביל אותו אגו הארצי. אותו הפחד המשתק הנמצא בו המפחד מהעוצמה שלכם, המפחד שהשליחות תשתלט על חייכם, המפחד לפגוע באחר, המפחד ליפול ליוהרה, המפחד מהצלחה ועוד פחדים רבים ו”טובים” אשר משתקים אתכם ומונעים מכם להתחבר למלוא הפוטנציאלים שבכם.

אותו אגו ילחש לכם קולות שונים אשר ימנעו את התקדמותכם: “אתם לא צריכים את השטויות האלו”, “אתם יודעים לעשות את זה לבד”, “אין לכם זמן בשביל זה”, “מי הוא שהוא יכול ללמד אותי”, “אני יודע את הכול כבר לבד”, “אף אחד לא יכול לעזור לי”, “קטונתי מלעשות שינוי בעולם”, “מי אני שאומר לאנשים מה לעשות וידריך אותם” ועוד קולות רבים ומשמעותיים. אותם הקלות למעשה משתקים אתכם ומונעים מכם להניע את השליחות שלכם לפועל. אותו האגו הוא כה מתוחכם עד כי יודע לעשות עליכם מניפולציות רגשיות ולהפעיל אתכם מהמקום הפגיע שלכם. “מה יקרה אם כולם יצחקו עלי”, “מה יהיה אם אגיד דברים שיעשו נזק לאנשים”, “אין לי מספיק ניסיון שמישהו יקשיב לי” ועוד.

האגו המואר בתוכנו

חשוב לציין, כי אין אנו אומרים כי אותו האגו אין לו תפקיד בחייכם. אכן לעיתים הוא בא לשמור עליכם מלנוע מהר מדי בדרך ההתעלות, לעיתים הוא בא למנוע מכם לעשות נזק לאחרים או לכם, לעיתים הוא בא להתריע על נושא שאינו תואם לכם. עמוק בתוכו של אותו המכשיר, פועם אותו אגו מואר מקורי, אשר מנחה אתכם ומוביל אתכם בדרך המדויקת. 

הבעיה מתקבלת, כשאנו מונעים מתוך אותם שכבות שחורות אשר התלבשו על אותו אגו מואר. אותם שכבות שמונעות מתוך שליטה וכוחניות, מתוך רצון להוכיח שאני טוב יותר מכולם, מאותו מקום שרוצה שכולם יאהבו אותו אז מתאים עצמו למוסכמות ולמה שמקובל מתוך ביטול עצמי, מאותו המקום אשר רוצה לשמר אתכם קטנים וחלשים. 

לכן יקרים, יש חשיבות רבה ביותר כי תתחילו לזהות ולהבדיל בין המניעים המקוריים של הבחירות שלכם. התבוננו מה היא נקודות המוצא שלכם להחלטה וקבלו הבנה באיזה אופן היא משפיעה עליכם. אם התחושה הינה כיווץ והקטנה, סימן כי זהו אותו אגו שולט שמניע את התהליך, אם התחושה הינה התרחבות ושמחה אותו אגו מואר מנהל את המצב.

השפעות האגו על השליחות שלנו

אנו חברי המועצות העליונות, מודאגים מאד מרמת השליטה שיש לאגו עליכם ורואים אנו עוד ועוד שליחים אשר מאבדים את דרכם ונופלים למקומות מאד נמוכים, למחלות, לדיכאונות, לחרדות אשר מונעים מהם להביא את שליחותם לפועל. עוצמת ההשפעה של אותו האגו עליכם לא הוחשבה בצורה מספקת ולכן לא ניתן לכך מענה מספק. אנו רואים בקושי זה, נושא חשוב במעלה למצוא עבורו פתרון בכדי לאפשר לאנושות להמשיך את תהליך ההתעלות שלה במרחב ארץ. אותם שליחים המנוטרלים עדיין הם חלק חשוב מהמערך שאמור לסייע לתהליך זה ועל כן הוא מתעכב ונפגע.

בשל החשיבות הרבה של הנושא, גובשה לה תוכנית פעולה, אשר מאפשרת התערבות חיצונית על הנעשה ותיצור עקיפה של מערכי שליטה עליכם. אותה התערבות חיצונית אכן זקוקה לאישורם, אולם האישור יגיע מתוך רמת הנשמה הטהורה ולא היבטי האנוש אשר נגועים ברמות האגו. ניתן לומר שכמעט לכל אחד מכם יש השלכות כאלו ואחרות בנושא. יש נשמות אשר הצליחו לעקוף את המגבלות ולהתחיל לזהות את אופן הפעולה של המכשיר ולנטרל אותה באופן מודע ויש כאלו, אשר עדיין מנוהלים לחלוטין מתוך מקום זה.

כל נשמה אשר נתנה אישור לתהליך, תתחיל לחוות שינויים שונים ברמת הארצי. לעיתים כחלק מתהליך השחרור יהיו תופעות כגון עצבנות רבה, תחושות עצב המתאבלות על אותו היבט אשר משתחרר מתוככם, תופעות פיזיות שונות, כגון: סחרחורות וכאבי ראש עמומים. אם חווים אותם תופעות אלו, אל תלחמו בהם ותתנגדו אליהם. קבלו אותם בברכה והתייחסו לכך כאל מצב זמני לחלוטין של אנרגיה שמשתחררת מהגופים שלכם והתכווננו לחדש שנכנס במקום. התהליך אמור לקחת מספר בודד של ימים. ולעיתים, יתבצע לאורך תקופה כל פעם קצת, בהתאם לרמת ההכלה שלכם את התהליך על מנת לא לפגום בכל ולבצעו במינימום טלטלות.

כלי ה”אנטי מחיקון” ותופעת ה”מחיקון”

ניתן לבצע את התהליך גם באופן מודע מתוך הבעת כוונה להפעלת כלי הנקרא “אנטי מחיקון”. אותו כלי למעשה בא לתת לכם את האפשרות לנטרל את אותם היבטי אגו אשר אינם משרתים אתכם וניתן להשלים מכם. השם ניתן מתוך, תפקיד נוסף אשר האגו לקח על עצמו ופועל אצל רבים מכם על מנת להאט התפתחות. אותה תופעת “המחיקון”, אותה תופעה שיכולה ליצור מצב שעברתם תהליך מופלא, קיבלתם תובנות נהדרות, בחרתם לפעול ארחת מתוך קבלת פרספקטיבה חדשה ואז מופעל ה”מחיקון” בכם ומיד הספק והפקפוק מתחיל לפעפע בכם: “אולי סתם המצאתי זאת?”, “נו באמת, מה זה השטויות האלו?”, “אני לא מאמינה שזה אפשרי עבורי”, “אני כבר נפגעתי והתאכזבתי בעבר, לא מוכנה להיפגע שוב”, “אני לא מאמינה שזה אמיתי” ועוד רבים.

אותו “מחיקון” הינו כלי חזק ועוצמתי של האגו אשר מפעיל אתכם ומונע מכם לשמר לאורך זמן הצלחות התפתחותיות שלכם ויכולים אתם להרגיש תחושה של פול גז בניוטרל (כפי שאומרים אתם בעולמכם). המון מאמץ, והתקדמות איטית ביותר, וכל פעם חזרה אחורה מחדש לנקודת המוצא. 

על מנת לאפשר לכם להשתחרר מאותו “מחיקון” יש צורך בשילוב תהליכים, גם אנרגטי, אשר אותו נעביר במפגשנו הישיר הבא “שחרור שליחי האור מכבלי האגו”. התהליך השני שיש לבצעו, הינו ברמת המחשב אשר לכם, באותו רובד מודעותי שבכם.

חשוב להבין שאותם מערכי מחשבה שבכם, התרגלו לפעול מתוך השפעת האגו והם מזדהים עימו לחלוטין. מתוך ערות והתבוננות מלמעלה על הדברים, יש להתחיל לאמן עצמכם לזהות את אותם היבטי אגו הפורצים ומנהלים אתכם ומתוך מודעות לבחור לפעול אחרת. יש לכם שליטה לבחור באיזה אופן לפעול בחייכם, אם תוכלו לראות זאת! יש לאמן עצמכם להרגיש מה נכון עבורכם, לתת ללב להוביל את הבחירות ולבחון אותם מתוך התייחסות בהיבט על.

שאלות שיכולים אתם לשאול עצמכם ויסייעו בתהליך הפענוח:
• מה היא נקודת המוצא שלי לתהליך/בחירה? האם היא מגיעה ממקום נקי וישר?
• באיזה אופן דפוס זה/הימנעות זו משרתת אותי, מה היתרונות לעומת המחיר שאני משלם בחיי?
• האם הבחירה הזו מכווצת או מרחיבה את הלב שלי?
• מה הלמידה שלי מהתהליך? והאם הטמעתי אותה בחיי?

יקרים אהובים, תקופות ברוכות אלו של התעלות אל המימד החמישי, מצריכה מכל אחד ואחד מכם לעבור תהליכים אלו במלוא העוצמה ולהכשיר עצמכם לביצוע שליחותכם במלוא עוצמתה. חסמים אלו יכולים למנוע זאת מכם ואף לגרום לכישלון מלא של התוכנית ובכך הדבר יכול להתבטא אפילו הגעה לרמות אובדן ומימושו. תקופות אלו מצריכות את מלוא תשומת הלב אשר לכן, להישמע פנימה ולזהות את הקולות התומכים והמעצימים שבכם המובילים אתכם למימוש מלוא הפוטנציאל. לעיתים קולות אלו יובילו אתכם לקבלת עזרה חיצונית אם יש בכך צורך, בכדי לסייע לכם להתמודד עם הקושי הנ”ל בחייכם. הישמעו להם והסכימו לשתף פעולה. לא תמיד ניתן לטפל בהם בעצמכם.

היו קשובים, היו אמיצים, היו דרוכים לפעול במעלה שביל חייכם המואר. אנו נסייע בעדכם עד כמה שניתן לממש עצמכם בחומר. הסכימו לזהות את היבטי האגו המונעים זאת מכם ושחררו עצמכם לחופשי.

היו שלום יקירים ותהה דרככם סוגה בשושנים

אנו איחוד האור הועבר ע”י גלית בר-יוסף
050-2345347 קבוצת “קול הקריסטל” בפייסבוק
gali.crystli@gmail.com

תגובות

תגובות