קול קורא לשליחי האור להתאחד – המהפכה התודעתית – שלב הפריצה לתודעה

Posted by on אוק 5, 2015 in מסרים מהפליאדות, תקשורים | 0 comments

קול קורא לשליחי האור להתאחד – המהפכה התודעתית – שלב הפריצה לתודעה

05/09/15

יקירים מופלאים,

מביאים אנו לכם על גבי מסר זה מילים של אור ואהבה למרחב שלכם. אכן התחושה שהאדמה בוערת, הרוע משתלט והאנרגיה הנמוכה פורצת מכל עבר. אולם יקרים זה בדיוק ההיפך, עומדים אתם כעת לפני פריצת דרך מופלאה אשר תתחיל בארצכם הקטנה וממנה תהדהד לעולם כולו. כולנו נדרשים כעת לשנס מותניים ולהצטרף יחדיו לשינוי המתהווה.

בשום אופן אל תתנו לאנרגיות הנמוכות למשוך אתכם מטה, אל הייאוש, הספק והפקפוק. זה בדיוק המטרה שלהם, עליכם בכל הכוח להחזיק את החזון הנעלה שלכם למרחב בתודעתכם ולא להיכנע אפילו לרגע לאשליה שמסביב.

פאמליה מופלאה של מאסטרים של אור הגיע בימים אלו לארצכם כשבראשה עומד מאסטר הרשת המגנטית קריון. הפאמליה באה בתקופה מדוייקת עבור האנושות והתהליכים אשר עברתם לסייע לכם, נציגי העם היהודי הנעלים, שליחי האור הרבים שנמצאים כאן לעזור למרחב להתעלות לדרגה הבאה והמשמעותית של ההתפתחות התודעתית. עברתם תהליכי טרנספורמציה משמעותיים בחודשים האחרונים ואתם מוכנים במאסה קריטית גדולה יותר מאי פעם ליצור את השינוי למרחב כולו.

יש חשיבות רבה כי תתמכו בגופים האנרגטיים שלכם ותכינו עצמכם ליום חמישי הקרב ה- 08/10/15 (ניתן לעשות את מדיטציית החיבור למאסטר). ביום זה יתכנסו המאסטרים יחד עם נציגים מועצמים ביותר מתוככם ויחד במהלך שלושה ימים יצרו ויבצעו תהליכי התמרה ושינוי משמעותיים במרחב כולו. זהו השלב שכולכם חיכיתם לו, זהו הצעד שהכשרתם עצמכם לקראתו, השלב בו המרחב אשר לכם עומד לעבור מבעד לצעיף ולהסיר חלק משמעותי וחשוב ממערכות ההסתרה בעולמכם ולאפשר ליותר מהאנושות להצטרף למהפכה, המהפכה התודעתית.

בכדי ששלב זה יתבצע במלוא עוצמתו, אנו זקוקים לעזרת כולכם ללא יוצא מהכלל, גם אלו העומדים להיות שם פיזית וגם אלו אשר נבחרו ליצור חיבורים מתוך המרחב עצמו. ייתכן וחלקכם התאכזבתם כי לי השגתם כרטיסים או כי נאלצתם לשחרר אותם. אולם זיכרו הכול מדוייק ורשת עוצמתית ומסועפת של שליחי אור נפרסה במרחב כולו על מנת להדהד ולהפיץ התדרים בצורה מדוייקת בנקודות מפתח במרחב. אנו מבקשים מכל אחד מכם להתחבר למקדש ההתעלות שייווצר באותו המבנה “הבימה” בתל-אביב ולהתכוונן להזרים אנרגיות של תמיכה ועוצמה אליו, כל אחד מהמקום האישי והגוון הייחודי שלו.

בשלב מסויים במהלך היום תוכלו להרגיש שתדר התמיכה סיים וכעת מתבקשים אתם להזרים אנרגיות מההיכל כלפי חוץ דרככם ואל המרחב עצמו. התכווננו בכך לכל איזור המזרח התיכון המלא. גם שם צרפו את הגוון האישי שלכם. זו עומדת להיות יצירת מופת של שילוב שמיים וארץ ואנו נרגשים עד מאד להיות חלק ממערך מבורך זה של יישויות אור ומאסטרים מרחבי הבריאה כולה אשר באו לסייע למין האנושי ליצור את פריצת הדרך התודעתית, אשר תאפשר את השינוי המתבקש.

אפילו אנו עדיין לא יודעים את ההשלכות והתוצאות של התהליך על המרחב ובאיזה אופן תחוו אותו. אנו מבקשים מכולם, בעת הזרמת האנרגיה, התכווננו שהתהליך יתבצע במתינות ובמינימום תופעות לוואי, ברמה שתאפשר לתושבי המרחב לקבל את השינוי לטובה הגבוהה ביותר.

זהו צו השעה לשליחי האור – “קול קורא” לשליחים מכל הפלנטה להתאחד ולהתחבר יחד למטרה נעלה זו. מוזמנים אתם להעביר מסר זה לכל מי שמכירים אתם בארץ ומחוצה לה בכדי שכמה שיותר שליחי אור יקחו חלק בתהליך מופלא זה.

אנו נרגשים, אנו מודים, אנו גאים

נציגי המועצות העליונות ואבותיכם הפליאדות
הועבר ע”י גלית בר יוסף
gali.crystali@gmail.com

050-2345347

רוצים להתחבר לתהליך שהועבר ב-06/06 שהחל את המהפכה התודעתית – הורידו את המפגש המלא בקישור הבא

תגובות

תגובות

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *