צופני האור מתעוררים

Posted by on יול 24, 2014 in תקשורים, תקשורים מאת איחוד האור | סגור לתגובות על צופני האור מתעוררים

צופני האור מתעוררים

18/06/2012

השלום והברכה חברים ותיקים,

בשלה העת לפתוח הצוהר אל צפנים עתיקים, אשר נושאים אתם בחובכם. צפנים אשר הבאתם עמכם לצורך מימוש שליחותכם. צפנים אשר זהו המועד המדויק לעוררם, בכדי לפתוח את אוצרות נשמותיכם. לכל אחד ואחת מכם חבוי עמוק בתוככם ידע עצום, יכולות, כישורים אשר הבאתם עמכם לתקופה מופלאה זו על כדור ארץ, בכדי להזכיר לכם את עוצמתכם. מידע זה היה חבוי מכם עד כה ולא ניתנה הגישה אליו בכדי לאפשר לכם למידת השיעורים והשלמת ההכשרות.

כעת יקירים הספירה לאחור החלה, האישור ניתן וצפני ההתעוררות מתחילים לנחות עליכם ממעל. תדרים רבי עוצמה אשר החלו מונחתים בשער ה-06/06/12 וימשיכו לנחות עליכם גם בהמשך – מחברים כל אחד ואחת מכם לעוצמות שליחותכם.

דיוק באש היצירה

בכל אחד מכם בוערת אש היצירה, כל אחד בהתאם לרמת התפתחותו מצליח להתמיר אש זו לידי מימוש. אכן שליחים רבים בעולמכם, בשל סטיות תקן וקשיי החומר הדחוס, עדיין לא התחברו למהות שליחותם. רמות האש הגדולות המונחתות ממעל יוצרות תוספות אנרגטיות, אשר מאפשרות לעוסקים במלאכם לפעול ביתר שאת. אלו אשר עדיין מדשדשים מאחור ונמנעים מלפעול, נמנעים מלהקשיב לקול הפנימי אשר להם, קול הפועם בעוצמה רבה בתקופה זו. הם יחוו קושי רב ברמות האש בגופם וזאת בשל תיעול קלוקל של רמות האש בתוכם. במקום להביא ליצירה ולמימוש שורפת האש את גופם. מצב זה יבוא לידי ביטוי בדלקות שונות בגוף הפיזי אשר לכם, למשל: דלקות בשלפוחית השתן, דלקות פרקים, פריחות משונות, גירודים, דלקות גרון ועוד. אש זו אשר משתוללת בתוככם, אינה מוצאת את כיוונה ומכלה עצמה בגופים אשר לכם.

בכדי ליצור מצב מדוייק של שימוש באש היצירה, יש לפעול לאיזון צ’קרת המין אשר לכם, לנקות החסימות שעוד נותרו בתוככם לביצוע השליחות ולהתחיל לצעוד בדרך המימוש. דרשו מההדרכה הכוונה מדוייקת וברורה לכוון אתכם למימוש היצירה בחייכם – כל אחד מהמקום הנכון לו, כל אחד והדיוק של שליחותו. סימנים לכך יכולים לבוא בדחפים עמוקים ליצור דברים. עליכם להבין שרבים מכם באו לממש שליחותכם מתוך יצירת הלב, אשר תעביר את תדריה ותהדהד אותם לעולם מתוך יצירות ברוכות אלו. כגון: כתיבה, שירה, ציור, פיסול, נגינה, תכשיטים, מנדלות ועוד. כל אחד מתחום התמחותו הקוסמי. יתכן כי במהות היכרותכם את עצמכם מעולם לא עסקתם בדבר, אולם אם תתנו לכך את ההזדמנות, תאפשרו לעצמכם חיבור עמוק ומהותי עם הווייתכם הקוסמית היוצרת, המחכה לצאת לידי מימוש ותגלו בהפתעה רבה יכולות שלא שיערתם שנושאים אתם בקרבכם. אפשרו יקירים לאש היצירה להובילכם בחייכם והחלו לממש אותה בשליחותכם.

מתנד התקשורת

נושא נוסף אשר רוצים אנו להביא לידיעתכם וחשוב הוא ביותר עבור מימוש שליחותכם, הינו מתנד התקשורת אשר לכם. כל אחד מכם, מעצם היותו שליח של אור הבא להפיץ את ידיעותיו בין הבריות, לעורר את הלבבות ולהזכיר את הנשכחות, הביא עימו לכדור ארץ מערך תקשורת משוכלל, אשר כולל בתוכו רמות שונות של תדרים אשר יכולים אתם להתאים עצמכם אליהם. תדרים אלו למעשה יאפשרו לכם לדבר עם ערב רב של אנשים ולאפשר להם להבין בצורה האופטימאלית את המסרים אשר ברצונכם להעביר.

טעות שגורה ביותר בקרב השליחים היא תחושה שלא מבינים אותם, שהעולם פשוט לא מוכן עדיין לקבל את משנתם, מדברים הם גבוהה גבוהה ולא מבינים מדוע מתייחסים אליהם בהרמת גבה, לא מצליחים לשמוע אותם כלל, או מביטים בהם כמשוגעים או מתנשאים. כל אלו הינם שיבושים שנוצרים מחוסר התאמת תדר אל מול אותם אלו אשר רוצים אתם לדבר איתם. חשוב להבין שכל אחד בכדור ארץ מגיע ממישורים שונים, נמצא ברמות התפתחות שונות ודובר בשפות מודעות משתנים. השליחים הביאו עימם כלי עוצמתי אשר יכול לאפשר להם לכוונן את התדר המדויק בו עומדים הם לדבר, בהתאם לעומדים מולם ובצורה זו לאפשר להם להיות מובנים ולמידע להיקלט בתצורה אופטימאלית.

אל לכם לחשוב על זה כ”ירידה לעם”, כהנמכה מערככם, ולתת לאגו למנוע מכם את יצירת ההתאמה הזו. אלא ראו זאת כמיומנות חשובה ביותר, אשר מאפשרת לכם לממש את שליחותכם מול קהל רב ומגוון. זוהי מטרתכם, זוהי שליחותכם להשפיע על כמה שיותר נשמות שונות ומגוונות וככל שכלי תיאום זה יהיה שגור יותר בתוככם, כך תצלח יותר משימתכם.

הפעלת מתנד תקשורת תדרית

בכל פעם שעומדים אתם ליצור תקשורת מול גורם נוסף, אם זה אדם בודד או קבוצה, יש צורך ליצור תיאום תדר בינכם לבין העומד למולכם ברמת התקשורת.

1. התכווננו להוצאת קרן מתוך העין שלישית אשר לכם וכוונו אותה אל העין השלישית של העומד מולכם תוך הבעת כוונה ליצירת תיאום תדר. 

2. במידה ועומדים אתם מול קבוצה – יש לסרוק את הקבוצה כולה עם אותה הקרן והתוצאה תהיה תדר משוקלל התואם את הקבוצה כולה. 

3. אותה דגימה אשר ביצעה הקרן מכניסה את הנתונים חזרה אליכם ויוצרת כיוונון במרכז הגרון אשר לכם. 

4. יכולים אתם לראות זאת כמסננת בעלת חורים רבים במרכז גרונכם, אשר קוטר החורים מותאם בהתאם לרמת הדגימה של התדר שברצונכם להשמיע. חורים קטנים – תדר גבוהה ומדויק, חורים גדולים יותר, תדר נמוך יותר ונרחב. 

5. אין צורך להתעמק בכך, עצם הבעת הכוונה מפעילה את המנגנון באופן אוטומטי וכך יוצרים אתם תיאום מלא מול העומדים מולכם ויכולים אתם כעת לשאת את דבריכם באופן] אשר יוכל להתקבל בצורה האופטימאלית. לעיתים ממש יהיה שימוש במילים מסויימות אשר לא שגורות בפיכם, אולם תואמות הן את העומדים מולכם. 

6. אפשרו לתקשורת לזרום באופן חלק. ככל שתשחררו יותר שליטה כך המתנד יוכל לבצע משימתו באופן מדויק יותר.

חוסר מימון אנרגטי

אהובים יקרים, החודשים הקרובים הבאים עלינו לטובה הינם קריטיים בשליחותכם. חודשים אלו עד סוף השנה הזו הינם אלו אשר חיכיתם להם זמן כה רב, הינם אלו אשר הכשרתם עצמכם אליהם זה עידן ועידנים, הינם הסיבה לשמה באתם אל כדור ארץ. זהו אינו זמן להתמהמה יותר, זהו אינו הזמן להתלבט יותר, זה אינו הזמן לפקפק יותר – זה הזמן לחיבור מלא ועוצמתי למהות אשר לכם, לשליחות אשר לכם, לעוצמה אשר בכם. התדרים הנוחתים על פני הארץ מעוררים בכם את הזכרונות הקדומים לחיבור עמוק למהות הפנימית. אל תילחמו בדחף, אל תיתנו לשכל ולהיגיון את

הכוח להמשיך לפקפק, להמשיך בסקפטיות, להמשיך לתת חשבון ל”מה יגידו?”. כל אלו, אהובים, ימנע מכם לממש את תפקידכם הנעלה. כל אחד ואחת מכם נדרשים להיקרא לדגל כעת, כל אחד ממקומו המדוייק, כל אחד הוא חלק מהשרשרת הפועמת, אשר נקבעה לה מראש.

נשמות אשר ימשיכו להתנגד לקריאה הפנימית העמוקה יתחילו לחוות חוסר מימון אנרגטי, הנובע מהתרחקותם מהתסריט אשר נקבע עבורן ע”י נשמתם. ככל שסוטים אתם מהדרך, הגיאומטריה האישית אשר לכם מתעוותת ונוצר שיבוש בזיהוי. אותה הגיאומטריה, המשמשת מעין תעודת זיהוי קוסמית, אשר בעזרתה מזוהים אתם ע”י הבריאה לצורת מתן המימון האנרגטי למשחקכם, אינה תואמת לכם יותר והמימון מופסק. יכולים אתם לחוות זאת כעייפות פיזית, יכולים אתם לחוות זאת כקשיים כלכליים גדולים, כבעיות בריאות או בכל צורה אחרת המתממשת כחוסר אנרגיה בעולמכם. ככל שתשכילו להיות קשובים יותר ולהחזיר עצמכם להקשבה פנימה ולחיבור נכון ומדויק עם מהותכם הפנימית, כך הגיאומטריה אשר לכם תחזור למצבה המקורי ורמות המימון האנרגטי ישובו על כנם.

בשלה העת, נפתח השער זהו הזמן להפעלת מהותכם הקוסמית במלוא המרץ. כל נשמה אשר תצליחו לגעת, לעורר, להפעים, הינה נשמה נוספת אשר תצלח דרכה לעבור את השינוי הבא עלינו לטובה בקלות יותר.

צורכי האנוש קטנים

יקירים, אנו נפעמים, אנו נרגשים, אנו נלהבים לראות את המסירות המדהימה של כל אלו אשר כבר פועלים במרץ במימוש שליחותם. יודעים אנו את הלחצים אשר חשים אתם בתוככם: “אין זמן !!!”, יודעים אנו את הדחפים האדירים שמתמודדים אתם איתם, יודעים אנו את העומסים הרבים שחווים אתם. אנו עושים כמיטב יכולתנו לסייע לכם, יותר מאי פעם, רמת המימון אשר אלו ההולכים בתלם גברה עד מאד ותמשיך לגבור בהתאמה ככל שהזמנים מתקצרים. אתם זקוקים לפחות שינה, אתם זקוקים לפחות מזון. ככל שרמות האור אשר מכילים אתם גדלות, צורכי האנוש קטנים הם ומה שנותר הינו סוג של הרגל, אמונה, תפיסה שיש, לאט-לאט, להשילה ולהסתגל למקום החדש בהתמרתכם.

למשל האמונה “שזקוק אני לשינה כדי שיהיה לי כוח”, אינה נכונה תמיד ויש לבדוק כל מצב לגופו. אכן לעיתים, כחלק מתהליכי ההתמרות אשר עוברים אתם, יש שלבים אשר דורשים מהגוף מנוחה לצורך התאמות. שימו תשומת ליבכם על הבנות אלו ותוכלו ליצור יעילות גבוהה יותר בחייכם.

דאגו לאזן עצמכם, לישמור את מרכזי האנרגיה שלכם פתוחים ולהטעין עצמכם באור ישיר. נושא זה הינו בעל חשיבות קריטית בשלב זה בתהליך ההתעלות. האיזון יאפשר לכם למלא את שליחותכם באופן אופטימאלי ללא טלטלות מיותרות וישמור עליכם בהירי מחשבה ודיוק.

חיבור להדרכה

יותר ויותר שליחי אור מתחברים ביתר שאת להדרכות אשר לכם. קבעתם מראש שלב זה בתזמון מדוייק עם ההדרכות, בכדי שתוכלו לקבל את הסיוע המקסימאלי למימוש. אפשרו להדרכות להוביל אתכם, היו קשובים, תנו אמון בדרך, תנו אמון בעצמכם, תנו אמון במערך המופלא הזה אשר נבנה על פני ארץ, הבא להכין אתכם לקראת כניסתכם למימד החמישי.

ברוכים אתם בדרככם, ברוכים אתם בעשייתכם, ברוכים אתם בעוצמתכם.

אנו קרובים יותר מאי פעם היעזרו בנו, היו קשובים לסימנים בדרך.

אנו “איחוד האור” בהתרגשות אין קץ נפרדים כעת.
הועבר באדיבותה של גלית בר-יוסף
050-2345347
Gali.cystali@gmail.com
קבוצת “קול הקריסטל” בפייסבוק

תגובות

תגובות