מדיטציית משתלשלים – שחרור משיעורים עודפים

Posted by on יול 29, 2014 in תהליכים ומדיטציות | סגור לתגובות על מדיטציית משתלשלים – שחרור משיעורים עודפים

מדיטציית משתלשלים – שחרור משיעורים עודפים

מדיטציה זו מאפשר לנו לשחרר שיעורי חיים מיותרים שהנשמה שלנו בחרה לקחת איתה לגלגול חיים זה. הכוונה שברמת הנשמה כשאנו מתכננים את תסריט חיינו, אנו יכולים לבחור אילו חוויות ושיעורי חיים אנו בוחרים להביא. רבים מאיתנו הינם נשמות וירטואוזיות ופרפקציניסטיות ומעוניינים ליצור מצד של דף נקי מהגילגולים הקודמים שחווינו. וכך נוצר מצב שלעיתים ממקום זה אנו בוחרים לקחת על עצמנו שיעורים מיותרים שלא הצלחנו  או לא הספקנו ללמוד בגלגולים קודמים ולהביא את השיעורים לחיים הנוכחיים.

חשוב לציין ששיעורי חיים מגלגולים קודמים אין לנו מימון אנרגטי עבורם ורוב הסיכויים שאם לא הצלחנו לעשות זאת בפעם הקודמת למה שנצליח עכשיו.

ההדרכות לרוב מנסות לשכנע אותנו לא לקחת עלינו מעמסה מיותרת זו אולם לרוב אנו לא מקשיבים ומוצאים את עצמנו עוסקים בשיעורי מסובכים וכואבים מבלי להגיע אפילו למה שקבענו מראש לגלול נוכחי.

בעבר נשמה אשר בחרה שיעורי חיים לתסריט מרגע הירידה לחוויה לא ניתן היה לשנות את הבחירה. בשל תהליך חילוף העידנים והאתגרים הקשים שעומדים עלינו במילא בתקופה זו, ההדרכה בחרה להביא תהליך קצר ופשוט זה ולתת לכל מי שבוחר בכך לשחרר עצמו מהנטל המיותר של שיעורים עודפים.

דוגמא לשינוי משמעותי שקרה כתוצאה מהתהליך:
משהיא שהבת שלה הביאה ילדה מחוץ לנישואין וחיה איתה בבית, חוותה קושי עצום מול הבת. הם היו רבות ומתווכחות, היא ניצלה אותה ללא הפסק לשמור על הילדה והייתה אנרגיה מאד קשה בבית. האישה לא ראתה כל דרך הגיונית לסיים את המצב, כי לבת לא היה כסף לחיות בזכות עצמה והיא ראתה זאת כתקיעות מתמשכת.

באותו היום שעשתה את המדיטיציה, האישה חזרה הביתה ומוצאת את ביתה עם ארגזים עוסקת באריזה. מופתעת ביותר היא שאלה אותה למעשיה. והבת הודיעה לה בשמחה רבה, שהיא הייתה ברווחה של המועצה וארגנו לה ספסוד של דמי שכירות והיא מצאה דירה והיא עוברת לשם עוד שבוע.

האישה הייתה בהלם מוחלט והבינה שכנראה השיעורים שלה מול ביתה היו חלק מאותם שיעורים עודפים מגלגול קודם, וכשהיא שיחררה אותם, הבת יכלה לשחרר אותה מההתמודדות המיותרת בינהם.

אכן הכול אפשרי אם נאמין בכך….

לא תמיד נראה את התוצאה באופן ברור, אבל שימו לב לשינויים קטנים אפילו.

מוזמנים גם לצפות בסרטון מה המשמעות של גלגול נשמות עבורנו.

מדיטציית משתלשלים – שחרור משיעורים עודפים

תגובות

תגובות