חיבור מועצם לקול שליחותינו

Posted by on יול 26, 2014 in תקשורים, תקשורים מאת איחוד האור | סגור לתגובות על חיבור מועצם לקול שליחותינו

05/05/13

יקרים אהובים,

כפי שרובכם כבר יודעים – טמונים בכם מרכזים אנרגטיים באמצעותם קולטים אתם אנרגיה פנימה. בהתאם לתפקידיהם השונים של מרכזי אנרגיה אלו, מופניית אנרגיה זו אותה אתם קולטים, לשם הפעלת הנושא הספציפי עליו אחראי כל מרכז אנרגטי (צ’אקרה).

אנו נתמקד הפעם במרכז הגרון אשר לכם. מרכז הצ’קרה החמישית אשר צבעה כחול. צ’קרה זו אמונה על רמות התקשורת בעולמכם בכל הרבדים והיא הכלי שלכם להביא את עצמכם ואת בשורתכם לעולם. ע”י הקול אשר לכם אתם מביאים לידי מימוש את שליחותכם ומוציאים אותה אל הפועל.

רבים מכם מגיעים ממישורים אשר צורת התקשורת המוכרת שם הינה טלפתית בלבד ואותה היכולת להשמיע קול לא הייתה מופעלת. רבים מכם רגילים שמבינים אותם ללא מילים ואכן המצב יוצר בכם המון תסכולים, כאשר כאן על פני ארץ לא כך הוא הדבר. רבים מכם מרגישים בלתי מובנים, שונים ומוזרים ולא מצליחים לתת ביטוי לידע העצום החבוי בתוככם, אשר הבאתם עמכם למרחב זה. לעיתים אנשים יסתכלו עליכם כאילו מתנשאים אתם ויתרחקו מכם, כי אותו המצב של חוסר תקשורת עם הסביבה מעורר תגובה טבעית זו. הבינו יקרים, כשאינכם משמיעים קולכם, אתם לא מביאים את הנוכחות שלכם לידי ביטוי, אתם לא באמת כאן והסביבה שלכם אינה יכולה לדעת מי אתם, אז ההשערות והאוטומטים של אחרים יוצאים נגדכם והם שמים עליכם תוויות.

הבינו יקרים, זהו אחד מכללי המשחק המשמעותיים של כדור ארץ שלא יכולים אתם להתעלם ממנו. השמעת קולכם ותרגול יצירת התקשורת המילולית היא חלק נכבד ומשמעותי להביא את שליחותכם לידי ביטוי בפועל ולהורידה לחומר. אם לא תוכלו לעשות זאת ותימנעו מכך – התסכול יגבר, החוסר יגדל ומצבי דכאון ודכדוך ואולי אף חרדות והימנעות מהסביבה יהיו נחלתכם. ישנה חשיבות רבה לנושא התקשורת בעולמכם ועליכם ללמד את עצמכם להתאים אתכם אליה.

חקירה תאורטית לעומת תקשורת פתוחה

בנוסף, יש לציין כי רבים מכם באים מרמות נשמה מעולמות בהם מורגלים אתם להתעסק בפן התיאורטי בלבד של החקירה. ברמת המחשבה בלבד מבלי להתנסות בה בפועל ומבלי להורידה אל החומר, על כן הנטיה ליצור שיחות בראשכם, בינכם לבין אחרים ולהחליט מראש מה התשובה שתתקבל מהאחר ולנהל דיון מלא, היא אחת מהנטיות החזקות שלכם. יקירים, הבינו שכאן בכדור ארץ באתם לבחון ולחקור את הנושאים שאתם אמונים עליהם בפועל, בחומר, בפיזי, כאן ועכשיו. נושא התאוריה בא לידי ביטוי בחקירה שלכם. המישור כולו תולה בכם את תקוותיו ועוקב מקרוב אחר החקירה שלכם כאן בכדור ארץ. יש חשיבות רבת לחקירות אשר לכם כאן בתור נציגי אותם מישורים ומידע רב מועבר מכם מעלה, יש לכם השפעה מופלאה וגדולה מכדי שתוכלו לתפוס במוחכם הארצי. 

חשוב להבין שבכל פעם שאתם עורכים דיון בינכם לבין עצמכם – אין בו אמת !!! משבשים אתם את המחקר אשר לכם ופוגמים אתם ביכולת המחקר שלכם. הדרך אשר מתבקשים אתם לבצע את החקירות שלכם היא להעז ולשאול את האחר את מה שאתם לא בטוחים בו, להעז להביע את מה שהבנתם ולשאול אם אכן צדקתם. לחקור ולהתנסות בתקשורת פתוחה ככל האפשר עם האחר, היא זו שתביא לכם את תוצאות המחקר המדוייקות ביותר. רוצים אנו לומר לכם כי תופתעו לגלות, שרבות מהשיחות אשר הייתם מורגלים לבצע בראשכם שקר הם והתוצאות בפועל שונות לחלוטין ממה ששיערתם. זהו ההבדל המשמעותי בין תאוריה לבין ניסוי בפועל, הנותן תוצאה ממשית. הסכימו להיות במקום זה, גם אם קשה לכם, לא נוח, מוזר, מפחיד, משונה ועוד… הימנעויות אלו לא מאפשרות לכם לממש את שליחותכם במלוא עוצמתכם.

מתנד תקשורת תדרית – כלי ליצירת תיאום תדר עם האחר

צ’קרת הגרון הינה צ’קרה משוכללת ביותר, ואמנם הזכרנו זאת בעבר, אולם נזכיר זאת שוב בהקשר הנוכחי. יש בכל אחד מהשליחים אשר ירדו לכדור ארץ (הכוונה לכל אלו אשר נושא המודעות, הרוחניות וההתפתחות האישית מרגיש להם טבעי וזורם) כלי עוצמתי אשר יכול לשמש אתכם ליצור רמת תקשורת משמעותית יותר עם הסביבה. כלי זה נקרא “מתנד תקשורת תדרית” ומטרתו לעזור לכם ליצור תיאום תדר עם העומדים מולכם. (פרטים נוספים ראו בתקשור “צופני האור מתעוררים” – יוני 2012). 

צורת העבודה עמו פשוטה היא ביותר: עליכם להוציא קרן מתוך העין השלישית אשר לכם אל העין השלישית של העומד מולכם ולתת פקודה ליצירת תיאום תדר. אותה קרן למעשה יוצרת דגימת תדר של העומד מולכם ויוצרת כיוונון במערך התקשורת שלכם שיתאים לעומד מולכם. תיאום התדר משפיע על כל סוגי התקשורת: המילים שתבחרו לדבר, האינטונציה ושפת הגוף. בצורה זו האדם שמולכם יצליח להבין אתכם ולשמוע את מה שיש לכם לומר. תהליך דומה ניתן לעשות מול קבוצה ושם הקרן מופנית למרכז החדר ויוצרת דגימה משולבת ממוצעת של הנוכחים בחדר. היעזרו בכלי זה בכל הזדמנות אפשרית ובכך תשפרו עד מאד את יכולת הביטוי אשר לכם והדרך בה מעבירים אתם מידע לסביבה שלכם.

השימוש בקול לצורך ריפוי

נושא נוסף ומשמעותי ביותר לצ’קרה זו הינו השימוש בקול לצורך ריפוי. בתקופות קדומות מימי אטלנטיס, למוריה, מצרים העתיקה ועוד, כוהנים רבים היו משתמשים בקולם, בתדרים אשר היו מפיקים מגרונם לצורך ריפוי ופתיחת חסימות בגופים פיזיים ובנוסף לצורך הטענה ופתיחת צפנים. לקול האנושי יש עוצמה רבה ביותר על הגופים אשר לכם. התדרים אשר יכולים אתם להשמיע דרך גרונכם הם בעלי משמעויות מרחיקות לכת, אשר עדיין אינכם מכירים אותן. כוח אדיר טמון שם בגרון אשר לכם. בתקופות ברוכות אלו, יותר ויותר שליחי אור מופלאים יתעוררו להיזכר ביכולות הריפוי אשר להם דרך קולם. הכוונה אינה לשירה של מילים, כפי שמכירים אתם, למרום שחשיבות רבה גם להם, אלא להשמעת צלילים שונים המגיעים ישירות מהחיבור הגבוה שלכם ועוברים דרככם אל העולם. כל אחד והגוון היחודי של קולו, אשר תומך ותואם ומשתלב בצורה מדוייקת עם תדרים נוספים של שליחים סביבכם. כל אחד מכם אשר תורם את גוונו המיוחד להרמוניה של צלילים הקיימת בעולמכם, מסייע להעלאת התדר הכללי של גאיה והמרחב כולו. 

ממליצים אנו מאד שתתרגלו זאת בכל זמן אפשרי. פשוט אזנו עצמכם, התחברו והתחילו להשמיע את קול נשמתכם היחודי. יתכן כי בתחילה ישמע הוא צורמני ומזייף, אולם התמידו והסכימו לתרגל ואט אט, מתוך שחרור שליטה וחיבור עמוק תצליחו להביא את קולכם המדוייק. התדר העוצמתי של נשמתכם ישמע מכם ותוכלו לזהותו כשצמרמורת תעבור בכם. זהו הסימן שהתדר המדוייק הופיע. הסכימו לשחק, להשתעשע, ליהנות מהלמידה. עוצמה רבה טמונה ביכולת זו – הסכימו להתחבר אליה ולהיזכר ביכולותכם המועצמות.

תקשורת פנימית – ביטוי רגשי

צ’קרת הגרון שלכם אמונה גם על התקשורת הפנימית בינכם לבין עצמכם – זהו חלק חשוב ביותר של תקשורת, המשקף את האופן בו אתם מסכימים לבטא את רצונותיכם ואת רגשותיכם מול העולם. באיזה אופן אתם קשובים מספיק פנימה ומעיזים להביא לידי ביטוי את אשר מצוי בתוככם. נושא התקשורת הרגשית חסום אצל רבים מכם מאחר ואתם לא נותנים לו ביטוי בשל טראומות או פחדים שהצטברו בכם. סגרתם מקום זה בגרונכם והחיבור ללב התנתק לו, לכן רבים כל כך מרגישים תחושות של דכדוך ובדידות. 

כשמנותקים אתם מהלב ולא מצליחים לבטא אותו מול האהובים שלכם, בסופו של דבר תמצאו את עצמכם לבד. חלק בלתי נפרד מהחקירה של העידן החדש, זה שלב אשר בו אתם לומדים לפתוח את ליבכם, לרכוש כלים ותובנות אשר ימנעו מכם להיעלב ולהיפגע מתוך חוסן ועצמאות פנימית ואז ניתן יהיה להשמיע את קולכם ישירות מהלב. יש כאלו שכבר עשו את התהליך הזה, אולם עדיין אינם יודעים כיצד ליצור את החיבור.

הדמיה פשוטה יכולה לסייע לכם בכך ברמה האנרגטית:

דמו קרן כחולה הנכנסת מהחלק הקדמי של הצוואר, יוצאת מחלקו האחורי ונכנסת לחלקה האחורי של צ’קרת הלב. יוצאת מהחלק הקידמי וחזרה לגרון. בצורה זו נוצרת לולאה המאחדת את צ’קרת הלב והגרון ומשלבת אנרגטית את האנרגיה שלהם. לולאה זו תסייע לכם לדבר את הלב – השתמשו בה.

כלי לאיזון והטענת הצ’קרות

יש חשיבות רבה לתחזוקה שוטפת של הצ’קרות אשר לכם. עליכם לדאוג לכך שהזרימה בהן תנוע בחופשיות ושהצ’קרות תאפשרנה לאנרגיה התואמת לבצע את משימתה. איזון הצ’קרות יכול להתבצע בצורות שונות. אנו נתאר פה אחת מהן: דמיינו עצמכם שוכבים בתוך פירמידה קריסטלית יפיפייה. זמנו מקדקוד הפירמידה קרניים בכל צבעי הצ’קרות וראו כיצד כל קרן מתחברת לצ’קרה התואמת לה ומתחילה לפלס את דרכה לרוחב גופכם עד שיוצאת היא מצדו האחורי של הגוף ושוטפת החוצה מכם את כל אותם משקעים מיותרים ופסולת שאינכם זקוקים לה ובנוסף מטעינה ומכווננת את אותה הצ’קרה. תנו הוראה לקרניים להמשיך את הפעולה כל עוד יש צורך הכך.

צבעי הצ’קרות הינם:
צ’קרת הבסיס (חלק תחתון של הגוף באגן) אדום
צ’קרת המין (מעט מתחת לטבור) כתום
מקלעת השמש (סרעפת) צהוב
מקלעת הלב (במפתח הלב) מג’נטה (ורוד בזוקה)
צ’קרת הלב (מרכז החזה) ורוד (פוקסיה) או ירוק בהיר
צ’קרת הגרון (מרכז הצוואר) כחול אינדיגו
העין השלישית (במרכז המצח) סגול
צ’קרת הכתר (קודקוד הראש) לבן או זהב

בשלה השעה שכל אחד מכם ישמיע קולו. באתם לעולם זה עם ידע עצום ורב. אלו הם הזמנים אשר ידע זה הגיע זמנו לצאת לאור ולסייע לכל אותם אלו אשר חתמו מולכם, שתסייעו להם להתמודד עם שינוי התודעה המתרחש בעולמכם וזהו הזמן לסייע למרחב כולו להעלות תדר ביחד.

אנו עמכם בכל שלב בדרך

היו שלום ותהה דרככם סוגה בשושנים

אנו איחוד האור
הועבר ע”י גלית בר-יוסף
050-2345347
קבוצת “קול הקריסטל” בפייסבוק
Gali.crystali@gmail.com

תגובות

תגובות