חיבור לעץ תודעתכם

Posted by on יול 24, 2014 in תקשורים, תקשורים מאת איחוד האור | סגור לתגובות על חיבור לעץ תודעתכם

חיבור לעץ תודעתכם

03-03-13

השלום והברכה יקירים,

תדר השלוש הינו התדר הנוחת על עולמכם בחודש, השנה הקרובה. תדר זה מהווה את השילוש הקדוש בין רוח לחומר לתודעה האנוש. שילוש זה מתהווה לו ומאפשר לכם לפעול בשיתוף פעולה בצורה עוצמתית ביותר בתקופה ברוכה זו של כניסת עידן חדש, אשר תאפשר לעץ תודעתכם לפרוץ ולהתעצם לו.

יקירים בתקופה זו, שאנרגיות עוצמתיות מאי פעם מונחתות על המרחב אשר לכם, בכדי להעלות את תודעת האנוש לסף חדש שלא היה ידוע עד כה במרחבכם. סף תודעה שיאפשר לבוראים שבכם להתחבר מחדש ליכולותיהם ולהיזכר בעוצמותיכם הברוכות אחרי תרדמה של עידנים רבים. זו התקופה המרגשת ביותר על פני הפלנטה ונשמות רבות מדרגות גבוהות ביותר בחרו לרדת בתקופה זו לאחר זמן רב שנמנעו מירידה למרחב דחוס ובוצי זה אשר לכם.

אותם נשמות אשר אינן מורגלות לתנאי כדור ארץ, מתקשות ביותר בעיקר כעת בשל החילוף, כי זוכרות הן בצורה ברורה, ברמת ידיעה את יכולותיהם, אולם עדיין אין להם גישה אליהם והדבר מתסכל הוא עד מאד. הבינו יקירים המעבר מתבצע בהדרגה על מנת לאפשר לליבות המישור לבצעו במינימום טלטלות ולכן היכולות אשר לכם יוחזרו בהדרגה בכדי לא ליצור זעזוע גדול מדי בסביבה. אולם לא רחוק היום שבו תוכלו בקלות ובפשטות להפעיל קסמיכם ולהשתמש ביכולותיכם הקסומות כבוראים על פני ארץ.

החיבור ליסוד האדמה

ברצוננו להרחיב את היריעה הפעם על החיבור ליסוד האדמה בעולמכם. רבים מכם ראו ביסוד זה, יסוד שהסתיימה החקירה בו, ששייך לעידן ישן ונעלם ושעבד עליו הקלח. אולם טעות היא זו יקרים. יסוד האדמה אשר ביצע התאמות וממשיך לבצע אותם מתעדן והולך לו ומתאים עצמו לאנרגיות עידן חדש. מבלי שתתחברו ליסוד זה לא ניתן יהיה לשהות במרחב כדור ארץ, מכיוון שעדיין דחוס הוא יחסית ותמשיכו לשהות בו על פני האדמה גם בזמן המעבר המלא לתדרי המימד החמישי. תדרי האדמה הגבוהים, מעודנים הם ואווריריים ומותאמים לעבודה עם תדרי האש והאוויר הגבוה. 

יסוד האדמה הוא היסוד אשר מאפשר לכם חיבור ליצירת המציאות בעולמכם מתוך החומר. כלומר האדמה היא כחומר ביד היוצר, אשר מאפשרת לכם ליצור כל אשר תחפצו בכך, ברגע שמיומנות היצירה תחזור לבינתכם ותודעתכם, תשתחררו מכבלי המגבלות של מימד שלוש אשר שמתם עליכם ותסכים להכיר בעובדה שהכול אפשרי !

רבים מכם, עברו טראומות שונות בגלגולים אחורה בהם חוויתם קושי בחייכם ע”פ האדמה. רבים מכם הטילו את האשמה באדמה עצמה ומתוך תפיסות, נדרים, אמונות שונות התנתקתם ממנה ורואים אתם בה נחותה מכם. רבים מכם מתחברים ביתר קלות מעלה, לתדרי הרוח ולממדים הגבוהים מהם באתם. הם המוכר והידוע עבורכם ובקלות עפים אתם מעלה ומשייטים לכם שם מנותקים מכל חיבור ארצי. הבינו יקירים שזו היא התחושה אשר נשמתכם חווה כשהיא מחוץ לגוף הפיזי ולכן כה כמהים אתם לחוותה שוב. אולם, בזמן רדתכם למרחב ארץ, בחרתם לחוות את החוויה בגוף פיזי במגבלות המרחב וכפופים לחוקיו. וכשקורה המצב ובכל הזדמנות מתנתקים אתם ועולים מעלה, זו היא מעין בריחה שלכם מלהתמודד עם הכאן והעכשיו. באתם להביא את הרוח לחומר. לממש את התאוריות אשר הבאתם מהממדים הגבוהים ולחקור אותם על פני האדמה. באתם לחוות, באתם להרגיש ולחוש, באתם להתנסות ולנסות, באתם להיות!

החיבור לאדמה יאפשר לכם יכולת קירקוע עוצמתית אשר תאפשר לכם לעוף גבוה יותר מאי פעם, כי תרגישו מעוגנים והפחד להיעלם לא יהיה קיים בכם. 

ניתן עבורכם תרגיל קרקוע אשר יסייע לכם לבצע זאת:

• היכנסו למצב מדדיטטיבי. 

• דמיינו כיצד מוציאים אתם שורשים קריסטליים מתוך צ’קרת הבסיס אשר לכם, הנמצאת ממש במרכז האגן. דמיינו כיצד שורשים אלו עושים דרכם מטה לתוך האדמה, מתעבים, מתפצלים, מתחזקים ומגיעים עד לליבת כדור הארץ, אל מערות הקריסטל. 

• דמו כיצד כל שורש מתחבר לקריסטל עוצמתי התואם לו ומתחיל להזרים האנרגיה מעלה כלפי הגוף ולמלא אותו אנרגיות אלו. אנרגיות של מימוש והוצאה לפועל, אנרגיות של קירקוע ועיגון. 

מומלץ לבצע תהליך זה כחלק מתהליך איזו הבוקר שלכם ובצורה זו תוכלו לצאת למהלך יומכם בצורה מעוגנת יותר ולאפשר לכם מימוש מועצם בחייכם.

עץ תודעתכם מתעורר לו

בתקופות נפלאות אלו כחלק מתהליכי התעלות תודעתכם, עץ נשמותיכם מתחיל להתעורר לו. כל אחד ואחת מכם נושא הוא בחובו זיכרון עתיק יומין שבו הייתם ישויות ייחודיות ביותר אשר חוו את כדור ארץ מתוך עוצמת העצים. עצים עבותים, בעלי תבוניות גבוהה, אשר אפשרו תקשורת אחד עם השני דרך רשת אנרגטית של שורשים מסועפים. אכן אותו סרט בעולמכם הקרוי “אווטר” מדגים זאת בצורה נפלאה.

זיכרון עוצמת העץ שבכם, מתעוררת בתקופות אלו ביתר שאת ומאפשרת לכם להתחבר לחוכמה ולעוצמות הנפלאות של ישויות אלו. יכולים אתם לדמות את תודעתכם בשלב לפני ההתעוררות, כשטח חשוף אשר לא גודל עליו דבר. כשנזרעו בתוככם זרעי התודעה הראשונים, ע”י שליחים אשר זהו תפקידים, אותם זרעים החלו את דרכם לראשונה בתודעתכם. הזנתם אותם באנרגיות ההתפתחות אשר לכם, פילסתם להם דרך בכל תהליך ובכל תובנה אשר קיבלתם. נתתם להם אנרגיה וכעת בשלים הם לפרוץ החוצה ולעורר בכם זיכרון רדום זה.

כל אחד ואחד מכם, קיים בו עץ תודעה מופלא, המכיל את הידע של כל העידנים אחורה, של כל היכולות, של כל ההבנות. גזע נשמתכם עוצמתי הוא ונפלא, רחב וחסון. שורשיו נעוצים עמוק פנימה באדמה הברוכה, ניזונים ומטעינים את העץ מאנרגיית בריאה של גאיה. ענפיו מתנוססים מעלה ברוב גאון וענווה וניזונים מאנרגיות ממעל. ובצורה זו משלבים אתם בתוככם את שילוב האנרגיות של מעלה ומטה יחדיו ומביאים אתם את הרוח לחומר.

מחזוריות עצי התודעה

עצי התודעה אשר לכם פועלים הם במחזוריות חיים מופלאה, אשר מאפשרת את צמיחתכם התודעתית.

עונת הסתיו – מאפשר השלת העלים, השלת התוצרים העודפים שאין בהם צורך יותר, אמונות, תפיסות קיבעונות. ומאפשרות לעץ להיכנס לתקופה של התכנסות פנימה, להפניית אנרגיות כלפי פנים.

עונת החורף – מאפשרת לעץ להטעין עצמו לקראת הבאות. פעולות ניקיון פנימי מתבצעות, העמקת השורשים, הטענת המחסנים באנרגיה, פעילות פנימית של גדילה וניקוי המיותר והכנת השטח ללידה מחדש.

עונת האביב – מאפשרת את אותה פריחה מחודשת, ממקום חדש ונפלא של צמיחה והתעוררות. עלים חדשים ורעננים מרימים את ראשם ומברכים את העולם לשלום. המערך כולו נמצא בתהליך התעלות חדש מתוך בסיס יציב וחזק.

עונת הקיץ – זמן הבשלת הפירות, שזמן כה רב עמלנו על יצירתם. פירות עסיסיים מופלאים שמאפשרים לנו ליהנות מעמלינו ולאפשר המשכיות מחודשת גם במקומות נוספים. כל אותם אלו אשר יבחרו לאכול מפירותינו, הזרעים אשר לנו יוטמנו בתוכם ויצרו עצי תודעה נוספים.

וכך, המחזוריות חוזרת על עצמה בכל תהליך צמיחה מחדש, כל שלב והקסם שלו, כל שלב והחשיבות אשר לו. ולכן חשוב ביותר אהובים לא לבצע קיצורי דרך מיותרים, כי לעיתים השורשים לא יהיו חזקים מספיק ונתמוטט, או הפירות יהיו פירות בוסר אשלייתיים. הסכימו אהובים לתת לתהליך צמיחת תודעתכם את הזמן והסבלנות אשר לו.

חיבור לעץ תודעתכם, יאפשר לכם, ביצוע תהליך התפתחות מועצם ביותר מתוך שורשים עמוקים, יציבים ועוצמה מדהימה של הכרה בערככם. 

בשלו הזמנים יקירים, לעורר עץ זה לחיים בתוככם ולהיזכר במהותכם.

היו שלום אהובים ותהה דרככם סוגה בשושנים.

תקשור מאת קבוצת “איחוד האור”
הועבר ע”י גלית בר-יוסף 050-2345347
הערות/הארות/שיתופים יתקבלו בברכה במייל gali.crystali@gmail.com
קבוצת “קול הקריסטל” בפייסבוק

לחצו על הקישור לקבלת פרטים על הקלטה של מפגש בנושא – שער “פריחת הדובדבן” – חיזוק הצד הגברי/נקבי בתוכנו וחניכה לכוהני קריסטל הקשת

תגובות

תגובות