הפעמת לב הארגמן הקדום

Posted by on יול 27, 2014 in תקשורים, תקשורים מאת איחוד האור | סגור לתגובות על הפעמת לב הארגמן הקדום

הפעמת לב הארגמן הקדום

09/01/14

השלום והברכה יקירים,

ברצוננו לדבר עימכם היום על הלב אשר לכם, איבר זה אשר כה מוחשב ומוערך אצלכם ואתם עדיין לא מודעים אפילו לתפקידו המרכזי בחייכם. בני האדם בעידן אשר הסתיים בעולמכם, החשיבו את הלב כאיבר אשר מתאר את רמות הרגש בעולמכם. ואכן ברמה הבסיסית ביותר אכן זהו תפקידו של איבר מופלא וקסום זה. אולם תפקידיו המועצמים והמוגברים גדולים פי עשרות ומאות מונים מכפי שיכולים אתם לתאר בדמיונכם. אותו איבר מופלא הינו סוג של גנראטור בגופכם וממש יש באפשרותו לחולל אנרגיה בכם ולהפעימה לעולם החיצון. גם זו הינה רק יכולת אחת נוספת מיני רבים. במאמר זה עומדים אנו לפרט בפניכם מספר תפקידים של הלב הגבוהה אשר לכם ולהכיר לכם את אפשרויות החיבור הגבוהות הקיימות בתוככם לשימוש ביכולותיו המופלאים.

היכולת לתעל ולהתמיר רגשות

היכולת הראשונה אותה רוצים אנו לתאר בפניכם הינה היכולת של הלב לתעל והתמיר רגשות נמוכים, כגון: צער, כאב, עלבון, עצב ועוד. בתוך הלב אשר בכם קיים מנגנון משוכלל היודע לקחת אנרגיה של אותם רגשות נמוכים, להתמיר אותה ולשחרר אותה בכם ממקום גבוהה. כלומר הלב אשר לכם ממש יכול לפעום את הכאב אם רק תתנו לו. רבים מכם שנפגעו וחוו כאב לב, יוצרים על ליבם מגננות וחומות מגן בכדי שלא יחוו תחושות קשות אלו שוב. הם אינם מבינים שבאופן זה, נוצר מצב אשר נוגד את דרך הטבע ההרמונית ולמעשה במקום להתמיר את האנרגיה, הינכם מאכסנים אותה בגופים שלכם. בתאים, ברובדי השומן אשר לכם. מייצרים מאגרים של רגשות שאינם מעובדים מאוכסנים שם בתוככם מבלי שתדעו זאת כלל ואותם הרגשות מנהלים אתכם, שולטים בכם ביד רמה. 

מנגנון “אכילה רגשית” לדיכוי הרגש

כל אזכור הכי קטן לכאב המקורי שיצר אותם, יעורר אותם שוב לחיים ואז מנגנות מתוחכם נוסף יצרתם לעצמכם. מנגנון אשר תפקידו לסייע בכם להימנע מלהרגיש את אותם רגשות מאוכסנות ואז נוצרת הדחקה. חלקכם יתחברו לרמת האכילה, בכדי להדחיק את הרגש. ברגע שרגש מתחיל לחלחל למודע, תמצאו עצמכם מול אותו מכשיר קר בביתכם (המקרר) ותאביסו על קיבתכם מזונות אשר תפקידם לדכא את אותם הרגשות. מזונות כגון: קמח לבן, דברי חלב, סוכרים, פחמימות הינם מזונות מדכאי רגש. והתוצאה אכילה רגשית, השמנת יתר, רגשות אשם, מרמור ותסכול עצמי וכעס על עצמכם ועם חוסר השליטה שלכם ביצר, בדחף להאביס עצמכם. אכן אין לכם שליטה, אותן רגשות מאוכסנות אינם יניחו לכם ותאלצו כל העת לעמוד על המשמר להדחיק ולדכא את ניסיונם להרים ראש.

מנגנון אי השקט לדיכוי הרגש

טכניקת התמודדות נוספת, הינה אנשים אשר אינם יכולים לנוח לרגע, כל הזמן מוצאים את עצמם בתנועה תזזיתית שאינה נגמרת עד שהם למעשה מכלים את כוחותיהם ו”נופלים” למיטה תשושים. אותם אלו שדפוס זה הוא בתוכם, מפחדים פחד מוות ממש, לעצור לרגע, כי ברגע שזה קורה אותם הרגשות מתחילות לצוץ ואין להם כל יכולת להתמודד עם הרגשות הלא נעימות הללו. כלומר הם נמצאים במרוץ מתמיד סביב עצמם בכדי לברוח מעצמם, מכלים את כוחותיהם ומתישים עצמם.

שתי התופעות כולל אותו מצב של אכסון רגשות, יכול להוביל אותנו למצבי מחלה אשר יתחילו להתבטא בגוף הפיזי אשר לכם. מחלה אשר מביאה את עצמה לגוף הפיזי, עליכם להבין, שזהו השלב האחרון בתהליך, האנרגיה התחילה להצטבר בגופים הקודמים שלכם ולהתעצם ולעבור מגוף לגוף: האנרגטי, הרגשי, נפשי, מנטאלי ולמעשה בסוף הדרך מצליחים אתם לפגום בגוף הפיזי ואז כבר שלב הריפוי מסובך יותר לביצוע בחומר הדחוס.

תרגיל להפעמת הלב להתמרת הרגשות

אם רק הייתם נותנים ללב לבצע את תפקידו ולפעום ולהתמיר את אותן הרגשות כל זה היה נמנע מכם. שואלים אתם הכיצד? ובכן, זהו תרגול אשר עליכם להסכים לעשותו, יכולים אתם לעשות זאת בעצמכם או אם חשים אתם כי קשה לכם להכיל את הרגשות וזקוקים אתם לתמיכה חיצונים עשו זאת עם מטפל מוסמך אשר מכיר את העבודה עם שכבות הרגש (למשל :שיטת המסע של ברנדון בייס).

התהליך פועל בצורה זו: כשחשים אתם רגש מתחיל לעלות בכם, עוצרים אתם את הפעילות שלכם, נושמים פנימה ומקבלים אותו בברכה. מסכימים אתם להרגיש אותו ולהעביר אותו דרך הלב במלוא העוצמה שמסוגלים אתם. אל תתנו לפחד מקום, זהו מצב זמני ויעבור ברגע שתסכימו לשחרר את הרגש דרככם. התכוונו ללב והזרימו אנרגיה בצבע אשר מרגיש משלים לרגש שעולה. יש בכם יכולת אינטואיטיבית לעשות זאת ומסוגלים אתם להתחבר אליה, כל צבע שיעלה הסכימו לקבל את מקומו בתהליך והזרימו אותו לתמוך בלב שלכם. וממש כמו פס ייצור, הלב אשר לכם בשיתוף פעולה עם התדר של הצבע אשר מזרימים אתם אליו, יפרק ויעבד את האנרגיה של הרגש ויתמיר אותה לאנרגיה זמינה לכם לשימוש. אחרי דקות בודדות, תוכלו לחוש את ההקלה והבנות גבוהות יחלו לזרום אליכם, מה מטרתו של רגש זה ומה הוא בא להראות לכם בסיטואציה.

כל רגש נמוך אשר חשים אתם, הינו סוד של שיעור שעדיין לא נלמד ויש להפנים הלמידה בכדי לנטרל את הכפתור שאותו שיעור מפעיל. מתוך תהליך ניתוח ועיבוד מודעותי ניתן יהיה להבין הלמידה, להפנים השיעור ולבצע שינוי דפוסים בכם ובכך לנטרל את אותו הרגש מלפעול שוב בפעם הבאה שנושא מסוג זה יצוץ.

הלב כגנראטור לתיעול האנרגיה הייחודית שלנו

תפקיד נוסף של לבכם הינו לשמש כגנראטור אנרגטי אשר דרכו אתם מתעלים את האנרגיה הייחודית לכם לעולם. כלומר כל אחד ואחד מכם, הביא עימו אנרגיה ייחודית בגוון האישי שלכם מהמישור ממנו הגיע. אנרגיה זו באה לתמוך במרחב שלכם ולסייע לנשמות רבות סביבכם לבצע את השינוי הנדרש ולתמוך בגאיה להתמיר עצמה. אפשרות זו של שימוש בלבכם כגנראטור עדיין אינה מופעלת אצל רובכם ולכן אינה מוכרת לכם. בעברכם הקדום, איכות זו הייתה חלק בלתי נפרד מהיכולות הבסיסיות שלכם ופעלתם מתוך הרמוניה ושיתוף פעולה לתחזק את המרחב בו חייתם לתדר משולב, תומך ומכיל כל אחד מהפרטים שבתוכו. לכל גוון תפקיד משמעותי המשתלב עם היתר בצורה הרמונית. כיום בשלב מתקדם זה של תהליך ההתעלות אשר לכם, בשלה השעה לעורר יכולת זו בכם ולהזכיר לכם כיצד לפעום אותה לעולם. אזכורים נעשו בנושא כשהזכרנו את נושא ההתפעמות. היכולת שלכם להתלהב מיציר הבריאה ולהזרים אנרגיה טהורה מליבכם החוצה ולמלא עצמכם באושר. זוהי רק הדגמה קטנה וחלקית בלבד לרמת העוצמה שהלב יכול להגיע אליה. בתהליך שנעביר במפגשינו הקרוב “הפעמת לב הארגמן הקדום”, נחבר אתכם וניצור עירור של אותו זיכרון בכם אשר ידע להשתמש ביכולת זו והיא תפתח בפניכם במלוא עוצמתה. כל אחד ברמת ההכלה המתאפשרת לו בהתאם למצבו ההתפתחותי/מודעותי.

כשמפעילים אתם אנרגיה זו מתוך הגנראטור, נטענים אתם גם כן בעוצמות אנרגיה זו אשר מתועלות דרכיכם ובכך מחזקים אתם עד מאד את החיבור שלכם למהות הנשמתית ולשליחות שלכם על פני ארץ ומקרבים אתם את הרגע בו יותר ויותר חלקים של נשמתכם הגבוהה תוכל להכניס עצמה אל גופכם. זה מאפשר רמת התעלות גבוהה ביותר, מעצם העובדה שמסכימים אתם לתעל אנרגיה דרכיכם מתוך נתינה טהורה ורצון לסייע למטרה הכוללת העומדת בפני כל השליחים – לסייע כמה שיותר לתהליך ההתעלות הכולל בכדור ארץ. 

חיבור לרשת האנרגיה העולמית

הבינו יקרים, מחוברים אתם, מקושרים אתם ותומכים אחד בשני. כל עוד מישהו מהקבוצה שאתם שייכים אליה (קבוצת הנשמות, האשכול) עדיין לא התעורר ולא מקיים את חלקו בתוכנית הכוללת, יותר עומס נמצא על כל אחד מחברי הקבוצה. על כן ככל שתחברו יותר ויותר נשמות ותסייעו להם לעבור את תהליך ההתעוררות, כך כוח הקבוצה יגבר והקלות והפשטות תהפוך להיות חלק מעשייתכם.

תפקיד נוסף אשר הלב המופלא אשר לכם אמון עליו הינו, חיבור לרשת האנרגיה העולמית, אשר לבבות רבים מחוברים אליה וממש פועמים בה את האנרגיה הייחודית של כל אחד ואחד מכם ובכך מאפשרת שיתוף ותמיכה אנרגטית הדדית. רשת זו מחוברת באופן ישיר לרשת הקריסטל העולמית המקיפה את כדור ארץ ומעצימה אותה. כחלק מהשיתוף של האנרגיה שלכם ברשת זו, תרגישו את ההתעצמות האישית.

לב הארגמן הקדום

לב הארגמן הקדום למעשה מייצג איכות קדומה של רמת ניקיון בלבבות שלכם, רמת נתינה מול קבלה מאוזנת, רמה נטולת אגו שלילי, רמה של הכוונה לפעול מתוך אהבה ללא תנאי והכלת האחר וצרכיו. הבינו יקירים, עידן שלם חייתם בנפרדות, מתוך תחרותיות וביקורת, מתוך תפיסה שהשפע מוגבל ויש טובים יותר וטובים פחות, מתוך חוסר אמון באנשים סביבכם, שם הפחד שלט ולא אפשר לכם ליצור שיתופי פעולה. מתוך נבגדות ושמירה על עצמי, מתוך בדידות וחוסר. מצב זה למעשה מייצג את החברה המודרנית “החולה”, אשר ייצרה מלות רבות, כאב, סבל, עוני ומחסור.

תקופה ברוכה זו שנמצאים אתם כעת, באה להזכיר לכם ולעורר בכם מחדש את האחדות, את המקום אשר מסכים לפעול מתוך שיתוף פעולה הדדי, מתוך הסכמה לקבל את הייחודיות של האחר והבנה באיזה אופן זה תורם לי, לחיי, לאושר שלי. תקופה אשר בה אנו נדרשים ליצור שינוי עמוק של המוסכמות והאמונות הבסיסיות אשר חונכנו עליהם אשר פעלו ממקום מעוות וחסר הרמוניה.

לב הארגמן ישוב לפעום בחזה בני האדם בתקופת כניסת האור לכדור ארץ, כל אחד ואחד מכם, יעורר זיכרון קדום זה בתוכו בשלב שונה של ההתפתחות שלכם ויזכיר לכם איך לפעול בחיים מתוך החיבור לאחדות ולשיתוף הפעולה. האנושות באה לעורר מחדש את האחדות בתוכה וזהו תהליך מאתגר וחשוב מעין כמהו שלכל אחד ואחד מכם יש תפקיד נכבד לסייע לו. מתוך שיתוף הפעולה של שמיים וארץ ניתן יהיה להפעים את לב הארגמן בתוככם ולסנכרן אותו עם הפעימה של גאיה ופעימת הבריאה. סנכרון זה יאפשר לכל אחד מכם חיבור עמוק ומשמעותי, למהות הנשמתית שלו ובכך לאפשר לו לפעול מעבר לאשלית המימד השלישי.

בשלה השעה יקירים לעורר את לב הארגמן הקדום בתוככם ולהזכיר לכם את עוצמת הלב הטהור. 

היו שלום יקירים ותהה דרככם סוגה בשושנים

אנו איחוד האור הועבר ע”י גלית בר-יוסף
050-2345347 קבוצת “קול הקריסטל” בפייסבוק
gali.crystli@gmail.com

תגובות

תגובות