הפעלת להבת האזמרגד- חיבור ללב הגבוה

Posted by on יול 27, 2014 in תקשורים, תקשורים מאת איחוד האור | סגור לתגובות על הפעלת להבת האזמרגד- חיבור ללב הגבוה

הפעלת להבת האזמרגד- חיבור ללב הגבוה

04/07/13

חיבור ללב הגבוה

השלום והברכה אהובים,

אנרגיות נפלאות יורדות בתקופה זו ממעל ונוחתות ברכות עליכם, אנרגיות נפלאות של אהבה טהורה שבאה לעורר לבבות ולעודד את החיבור אל הלב הגבוה בכם.

אנרגיות ברוכות אלו מתאפיינות בגווני הוורוד על כל טווח התדר, הם באו להרחיב את תחושת הרגש הגבוהה בכם. והכוונה בכך: לעורר תחושת התאהבות, התפעמות, הודיה, חמלה, אהבה ללא תנאי, שמחה, אושר וכל אותם רגשות נעלים אשר מכירים אתם אותם מה”בית”. כמהים אתם לחוש אותם שוב בחייכם על פני ארץ ואכן כשמופיעים הם בחייכם התענוג גדול הוא.

שלב חדש בהתפתחות – לעורר את הלב הגבוה, חיבור לאנרגיית הלב

שלב חדש הגיע, שלב בו נדרשים אתם להיזכר להרגיש, להסכים להיות שם. שנים כה רבות, עידנים, סגרתם את ליבכם ולא אפשרת לו לחוש. פגיעות, סבל, כאב גרמו לכם לחסום את הגישה לליבכם, לסגור, לשמור, להגן על איבר כה חשוב זה, כה רגיש זה בתוככם. ואכן רובכם, שכח מה משמעות הרגש באמת. אמנם חשים אתם, נעלבים, נפגעים, אוהבים. אולם יקרים זהו רק קצה הקרחון, אינכם מודעים אפילו לעוצמתו של הלב, לכוח המופלא הטמון בפעימת הלב.

ככל שמזככים אתם את נשמותיכם, מנקים חסימות, לומדים שיעורים, מתפתחים בתודעה, כך אותם שכבות נוקשות מתחילות להתרכך להן אט אט ומתחילה להיווצר גישה לעוצמתו האמתית של הלב. עליכם להבין יקרים, כי הלב אשר לכם הינו סוג של גנרטור עוצמתי, שבנוסף לפעילות הפיזית המכירים אתם, מייצר הוא אנרגיה אשר תפקיד חשוב לה ביותר, גם עבור עצמכם וגם עבור הסובבים אתכם. כל עוד החיבור ללב חסום הוא, אותה אנרגיה מיוצרת ברמות הישרדות בלבד ואינה מאפשרת פעילות מעבר בנושא.

אותם מנגנוני הגנה יצירתיים אשר שמתם על עצמכם, על ליבכם לאורך העידנים, למעשה ניוונו כמעט כליל את יכולת יצירת האנרגיה בליבכם. מנגנונים אשר מקיפים את האזור בהתניות, אמונות, שליטה, אגו, פחדים, חששות, דפוסים מקבעים וכדומה. כל אלו מונעים מליבכם לפעום את קשת הרגשות הארצית, מונעים ממנו לעורר את רמות יצירת האנרגיה הגבוהות, מונעים ממנו לפעום את פעימת הבריאה המשולבת עם כדור ארץ.

חיבור ללב הגבוה

בשלה השעה יקרים, לעורר מחדש את הלב ולהזכיר לו את עוצמותיו המופלאות. אותם אנרגיות הנוחתות על המרחב אשר לכם מסייעות לתהליך וייתכן כי חלקכם אפילו יחוו כאבים פיזיים באזור, בזמן שהתהליכים מתהווים להם. צ’קרת הלב המוכרת לכם, הנמצאת במרכז בית החזה, משודרגת ומתעצמת ומתעוררת לתדרים חדשים ולשיתוף פעולה עם צ’קרת מקלעת הלב, הנמצאת במרכז התחתון של בית החזה. השילוב המופלא יוצר חיבור ללב הגבוה.

הלב הגבוה יקרים, הינו חיבור לידיעת הלב, לעוצמות החיבור לנשמתכם אשר יוביל אתכם בדרך נפלאה למימוש ייעודכם בקלות ובפשטות בעולם ארץ, אשר ילמד אתכם שניתן אחרת, שלא חייבים לסבול בכדי להתפתח, שיכולים אתם לחוש את כל קשת הרגשות כאן על פני ארץ, גם הנפלאות ביותר וגם הפחות טובות. הלב יודע לפעום את הכאב ולפוגג אותו בצורה יחסית מהירה אם רק תתנו לו. רובכם מרוב פחד מהכאב, מרוב זיכרונות קשים של כאב בעבר, מכווצים את ליבכם ומגנים עליו. בכך אהובים, רק יוצרים כאב גדול יותר עבורכם. הבינו אותו מכשיר מופלא הנקרא ליבכם, תוכנן ועוצב בין היתר לאפשר לכם לחוש, להרגיש ולהיות. אלו הם יכולות אשר לא קיימות כאן למעלה. אלו הם יכולות ייחודיות לכדור ארץ, חלק מהניסוי הנפלא המתרחש כאן מתוך חקירת יסוד המים = רגש. 

חקירת המים הנמוכים – כאב, עצב, קושי, דיכאון, אובדן ועוד מיצתה את עצמה בעידן הישן. וכעת בתחילתו של עידן חדש יש לרפא את הפצעים, לעורר את הצפנים והיכולות ולהזכיר שוב ללב את תפקודיו המקוריים המופלאים.

“תוכנית הבראה” – הפעלת להבת האיזמרגד

שואלים אתם באיזה אופן? כיצד ניתן לעשת זאת? זה כל כך מפחיד להסכים להרגיש. אכן, יודעים אנו את הקושי הרב בשינוי זה. על כן, הכשרנו עבורכם “תוכנית הבראה” ייחודית התואמת את מקומכם וחוקי המרחב אשר לכם. תוכנית זו משלבת את להבת האיזמרגד הקדושה, אשר בוצע בה שימוש בתרבות למוריה העתיקה. להבה מופלאה זו יש בה את היכולת לרפא לב כואב, לשחרר את חסימותיו ולעורר אותו חזרה לפעילותו המקורים באופן הדרגתי אשר יהיה תואם למקום בו נמצאים אתם.

תרגיל הפעלת להבת האיזמרגד

ראשית יקרים, עליכם להביע כוונה עמוקה ביותר, שמוכנים אתם ומסכימים אתם לשחרר מעליכם את כל אותם קשיים, כאבים, שריטות, טראומות ישנות. ייתכן כי לחלקכם חלק זה לא פשוט הוא, קיימת אמונה בכם שאם אשחרר את הזיכרון, אשכח מה הוא בא ללמד אותי. ובכן אהובים, אין הדבר הוא כך, היאחזות בזיכרון, למעשה יוצרת מצב, אשר גורם לכם לחיות את אותה הטראומה מחדש בכל פעם שמשהו מזכיר לכם אותה. ודבר זה פוגם בהתפתחות שלכם ומשמר את מצב הקורבן בכם. הבינו כי המסקנות, התובנות, הלמידות מופנמות ברמות הדנ”א שלכם ומאוכסנות במאגרי המוח ולא ישכחו משם. האפשרות להסכים לשחרר את אותם הטראומות יאפשרו לכם לשחרר עצמכם לחופשי באמת, להשיל את שאריות הלמידה ולהמשיך הלאה ממקום נקי. כמו הפרפר המשיל את הגולם ויוצא לאוויר העולם ממקום טהור ונקי, כך גם אתם יכולים לבחור בקלות, בשחרור, בזרימה. הסכימו להעז לפרוץ דרך המגבלות המחשבתיות שהורגלתם לחשוב, הסכימו לשבור התבניות והדפוסים המוכרים, כי עידן חדש הגיע ועמו מיליוני אפשריות חדישות ומעניינות לרשותכם, אם רק תסכימו לראותם.

שלב שני, חושו את פעימת ליבכם והתחברו אליה, התיידדו עמה, היו קשובים. התכווננו ליצור חיבור בין צ’קרת הלב לצ’קרת מקלעת הלב. בין הצבעים של הוורוד/ירוק למג’נטה (ורוד פוקסיה/בזוקה). ראו ממש נוצרת לולאה אנרגטית בין השניים המזרימה ומשלבת את האנרגיות בניהן.

שלב שלישי, שימו ידכם על האדמה והתכוונו להתחבר לפעימה של אמא אדמה. הרגישו אותה בתוככם, חושו את עוצמתה. גאיה היא ישות לכל דבר ומחוברת היא אליכם בנימי נשמתכם. אולם כחלק מסגירת הלב, החיבור התנוון לו ונתק נוצר. זו השעה לעורר מחדש את אותו החיבור, הביעו כוונה לסנכרן בין פעימת לבכם לפעימת גאיה. והתבוננו במתרחש.

שלב רביעי, זמנו ממעל את מסטר להבת האזמרגד וראו אותו עומד למולכם אוחז בידי את קריסטל האזמרגד. בקשו ממנו להפעיל עליכם את להבת האזמרגד לצורך יצירת שחרור וריפוי הישן וחיבור ועירור החדש. התמסרו לתהליך, ייתכן כי תרגישו צורך להשמיע קולכם, הסכימו לכך.

ובכן יקרים, זהו תחילתו של התהליך, בכדי לאפשר לכם לעבור אותו במינימום תופעות לוואי וטלטלות מיותרות, הוא יתבצע באופן הדרגתי ביותר לאורך תקופה של שבוע. יכולים אתם לזמן את מסטר האזמרגד לפני השינה ולתת לתהליך להיות במהלך שנת הלילה.

תאריך ה-07/07 מייצג שער אשר יפתח את הפתח ללהבת האזמרגד לחזור למרחבכם ולסייע לכל מי שחפץ בכך לחבר עצמו חזרה לפעימת הלב הגבוה.

חיבור לאנרגית הבורא שבכם

הזדמנות פז עומדת בפניכם, אפשרו לה לפעול והמתנות יופיעו בדרככם יקרים. ההסכמה להרגיש בעולמכם היא נעלה ועוצמת ההנאה שתוכלו להפיק מכך לא תסולא בפז. העזו להרגיש, לאהוב, לדבר את זה, להתנסות בחוויות אשר לא הרשיתם לכם בעבר ואפשרו ללב שלכם לפעום את אנרגיית הבורא שבכם. אנרגיה זכה וטהורה שכל אחד מכם נושא בחובו ומתוך הפעמתו המחודשת של הלב, בשלה השעה להדהד מתוככם את אנרגיות הבורא שבכם. אתם תרגישו אותם כפרץ של אהבה מדהימה שלא חשתם בימי חייכם, פורצת ובוקעת מלבבכם. מהדהדת אדוות אדוות אל הסביבה שלכם ו”מדביקה” את שאר הסובבים אתכם.

ברוכה השעה וברוכים אתם בדרככם אהובים.

היו שלום ותהה דרככם סוגה בשושנים.

אנו איחוד האור
הועבר ע”י גלית בר-יוסף
050-2345347, gali.crystali@gmail.com
קבוצת “קול הקריסטל” בפייסבוק

תגובות

תגובות