הפעלת הלהבה הכחולה – חיבור לצ’קרת הפיווט ולצופני האדמה

Posted by on יול 27, 2014 in תקשורים, תקשורים מאת איחוד האור | סגור לתגובות על הפעלת הלהבה הכחולה – חיבור לצ’קרת הפיווט ולצופני האדמה

הפעלת הלהבה הכחולה – חיבור לצ’קרת הפיווט ולצופני האדמה

28/10/2013

השלום והברכה יקרים,

אנו מבקשים לתאר עבורכם את הצ’קרה החדשה המתהווה בגופכם בימים אלה – צ’קרת הפיווט. תפקידה של צ’קרה זו היא להיות אחראית על תהליך יצירת המציאות שלכם והורדה שלו מהרוח לחומר. צ’קרת הפיווט באה ליצור חיבור משמעותי וגבוה לרמת האדמה מתוך חיבור מאוחד ומועצם עם הישות של גאיה – כדור הארץ.

במשך עידן שלם – העידן הישן, שימשה גאיה מקום בטוח עבורכם למימוש חקירת יסוד האדמה והמים. גאיה התמסרה לחלוטין לטובת הצרכים שלכם מתוך ידיעה והבנה על המחיר וההקרבה שתאלץ לעשות, אך היא עשתה זאת מתוך אהבה ובחירה מלאה.

עידן חדש זה, שהתחיל בתקופת חייכם, מייצג שלב חדש במערכת היחסים שלכן עם גאיה – שלב אשר מצריך מכם להתחיל להתייחס בכבוד אל המרחב בו אתם חיים ולסייע לגאיה, לתמוך בשיקום הנזקים הרבים אשר נעשו במהלך העידן הקודם ובמקביל ליצור חיבורים גבוהים ומועצמים לידע ולכלים אשר גאיה מעמידה לרשותכם.

גאיה עומדת לשמש עבורכם שותפה פעילה לתהליך ההתעלות של המין האנושי. היא הסכימה לתרום את חלקה לתהליך ולפעול בשיתוף פעולה עם ישויות רבות נוספות ולהיות חלק פעיל מאותו ניסוי פורץ גבולות שאתם מהווים חלק נכבד ממנו.

צ’אקרת הפיווט – צ’קרה חדשה זו המתהווה בגופכם, עומדת ליצור חיבור עוצמתי ומועצם לידע ולכלים אליהם לא הייתה לכם גישה לפני כן במשך עידנים רבים. עד עתה לא הייתה צ’קרה כזו בגופכם שעשתה זאת – היינו יוצרים מציאות ברמות נמוכות ולכן זה לא ממש הצליח לנו תמיד… צ’קרת הפיווט – ממוקמת כ-10 ס”מ מתחת לצ’קרת הבסיס וצבעה חום בהיר.היא אחראית על קליטת אנרגיה ליצירת המציאות אשר לכם הוצאה אל הפועל בחומר. צ’קרה זו נמצאת בתהליכי התהוות וכשהיא תתחיל לפעול במלא עוצמתה, תוכלו בקלות ובפשטות להביא את יצירותיכם המחשבתיות לידי מימוש מיידי בחומר.

כעת גאיה עומדת לשחרר את החסימה בפני “ספריות ידע” אשר ברשותה ולאפשר גישה אליהן לאותן נשמות אשר יחוו את תהליך ההתפתחות ויגיעו לדרגה מתקדמת.אותן ספריות טמונות עמוק בתוך גאיה בקריסטליים אשר שמרו על הידע והגנו עליו עד לשלב זה בו הגעתם לבשלות ואתם יכולים להתחיל להתחבר לידע זה. מיידעים אלו מכילים סודות רבים וכלי אלכימיה, אשר מאפשרים עיבוד של האדמה עם יסודות נוספים והתוצאות נוגדות את חוקי הטבע כפי שהם מוכרים לכם. הם מאפשרים לצאת מגבולות המגבלות שהצבתם לעצמכם בעידן האדמה ולאפשר לכם ליצור קסמים כפי שכיום זה נתפס בעולמכם. 

זהו כוח עצום ומשמעותי ביותר והוא יינתן אך ורק לטהורי הלב ונטולי האגו, אשר יוכלו לעשות בו שימוש ממקום נקי וטהור לטובת האנושות כולה. חלק בלתי נפרד מההתעלות אשר עושים אתם, הינה במטרה לקרב אתכם לדרגת טוהר זו. צ’קרת הפיווט באה ליצור חיבורים מועצמים לרמות החומר ולאפשר לכם לקבל ידע וכלים אשר יקדמו את דרככם לקראת אותה דרגת התפתחות.

חלק בלתי נפרד מהבורא שבכם צריך להיזכר כיצד לשלב את איכויות האדמה הגבוהות בבריאות שלכם ובכך לתת להן תוקף ומימוש מועצם בחומר כאן ועכשיו.זהו מרכיב חשוב ביותר שהיה חסר לכם לצורך בריאת המציאות בחייכם ואותו חלק יאפשר לכם להוריד את חוקי הרוח אל רמת החומר באופן מוחשי ומיידי יותר מאי פעם.

חלק חשוב ונכבד בחיבור זה יתאפשר לאחר שחרור טראומות שונות אשר נושאים אתם בתוככם מזמנים שונים בעברכם. במשך גלגולים רבים ראיתם באדמה אויבת ובוגדת אשר פגעה בכם וביקירכם. זה נבע מתוך מצבים שבהם האדמה אכזבה אותנו מסיבות שונות בגלגולים שונים: בצורת, רעידות אדמה, שטפונות… רבים מאיתנו סמכו על אמא אדמה שתציל אותם ממצבי קיצון, אולם לא תמיד זה היה חלק מהתסריט. מאז נושאים רבים מכם את אותם המכאובים ואת אותם הנדרים אשר נדרתם – מה שלא מאפשר לכם ליצור את אותו הקשר המועצם עם גאיה.

רבים נוספים מגיעים ממישורים רחוקים אשר אינם מכירים את החיבור לחומר והשימוש בחומר זר להם. אותם אלו באו בהמוניהם בתקופות ברוכות של חילוף העידנים, בכדי לסייע ולעזור לאנושות ליצור את הטרנספורמציה. ישויות אלה הביאו עימן מבעוד מועד צופנים וקודים, אשר בבוא הזמן יוכלו להפעיל ברמות הדנ”א שלהן ולייצר את החיבור לקודים ולתוכנות אשר יחברו אותם לידע זה. כלומר: יש נשמות שהתגלמו בפיזי כאן, אשר שהגיעו ממישורים גבוהים מאד שלא חוו את החומר לפני כן בפועל ולכן החוקיות שלו זרה להם. ואותם אלו הביאו איתם בדנ”א שלהם תוכנות אשר בשלב מסויים יופעלו ויחברו אותם לידע הזה. כנראה בשלב ראשון הם צריכים לחקור את זה לבד ולנסות להגיע להבנות בעצמם, חלק מהחקירה.

הדולפינים והלווייתנים גם הם קשורים קשר ישיר למערך זה והם נושאים בתוכם חיבור אל אותם הקודיםעליהם הם שמרו לאורך העידן כולו עבורכם.

בשלה השעה יקרים להתחיל להיזכר ולהתחבר ליכולות ולידע זה וללמוד כיצד ליצור את גן העדן על פני ארץ. 

זוהי התשורה שאתם עומדים לתת לגאיה על כל אותן השנים של הקרבה, בה העמידה היא לרשותכם את כל אוצרותיה ומשאביה. כעת הזמן להחזיר לה טובה. היכולת שלכם לברוא בחומר תסייע לגאיה להחלים ולהחזיר אליה את מלוא עוצמתה ובכך היא תאפשר לכם לחיות על פני ארץ מתוך הרמוניה ושילוב מאוזן ונפלא,חיים מתוך כבוד אל כל יצור חי וצומח על פני ארץ,אשר יעניק לכם סביבת מחייה נפלאה, בריאה ומותאמת באופן מדוייק יותר לצורככם המקוריים. 

שנים של חיים ממקום לא מחובר לעצמו ולאדמה הובילו אתכם לכאוס, למחלות התוקפות אתכם ולקשיים שחווים אתם על פני ארץ – שלב זה סיים את ייעודו בחייכם!

הלהבה הכחולה– כלי לבריאת מציאות חדשה
ושחרור טראומות קיומיות 

ברצוננו להעמיד לרשותכם כלי נוסף לבריאת מציאות חדשה, אשר בא לסייע לכם לשחרר את כל אותןהטראומות הקיומיות אשר לכם, את כל אותם המקומות אשר מתוכם אתם פועלים ברמה של הישרדות תמידית,מאחר ולמעשה אינכם יודעים להתקיים אחרת. לאורך כל עידן האדמה חקרתם את רמות ההישרדות ברובדים השונים ופעלתם בחשכה מוחלטת בהתחשב ביכולותכם ובחיבור שלכם למהותכם. זו הייתה “חקירה של עיוורים” כפי שאנו קוראים לה. חקירה אותה יצרה הבריאה לצורך בדיקה ולמידה של אספקטים שונים של איכויות האדמה, אשר לא נוסו עד לזמן זה, ואכן חקירה זו היוותה אתגר עצום ומופלא לנשמות. הצורך להגביל את עצמן בבועה הביולוגית, לשכוח כל מה שהן יודעות ולנתק עצמן מהבורא, היוו מרכיב מקשה מאד, אשר הוביל לסבל רב לאורך החקירה.

אותה חקירה הסתיימה עם סיום העידן וכעת עומד בפניכם אתגר מופלא – כיצד אתם משילים את כל אותן המגבלות אשר בניתם לאורך אותה התקופה ?! אותן מגבלות אשר נלמדו מתוך התנסויות לאורך שנים כה רבות, אשר למעשה הביאו אתכם שוב ושוב לפעול מתוך רמות הישרדות בסיסיות – מתוכן נולדה החקירה העוצמתית ביותר. אותן חוויות טראומטיות של מצבי קיצון הישרדותיים פיצלו את נשמותיכם ויצרו חסימות משמעותיות ביותר הן ברמת צ’קרת הבסיס והן ברמת צ’קרת מקלעת השמש. הנשמה המפוצלת לא מסוגלת להתחבר באופן מלא לרמות בטחון קיומי, שחרור שליטה מלא וגם לא אל תודעת שפע.

אנו נעביר אליכם ידע באשר לכלי מהותי שיכול לעמוד לרשותכם, כלי אשר בא לפוגג חסימות עוצמתיות – הלהבה הכחולה. כלי זה בא לעזור לבני האדם לשחרר עצמם מהמגבלות שיצרו החסימות ולאפשר להם להתחבר אל מי שהם וזאת מתוך מקום הבטוח בעצמו ופועל מתוך תודעת השפע והיש. אותה להבה כחולה הייתה בשימוש על פני ארץ בתקופות עתיקות יותר בהן חיו הלמורינים והאטלנטיים על פני האדמה והיא שימשה אותם באופנים שונים ומרובים, בין השאר לפתיחת חסימות ברמות החומר ושילוב רמת החומר עם רמות המחשבה הגבוהות, היוצרות את המציאות בחומר. כלי זה מובא בשנית על פני ארץ בכדי לסייע לכם בתהליכי הניקוי אותם אתם חווים בימים אלה ובכך לאפשר לכם להגיע לרמת זיכוך גבוהה יותר.

אותם אלו אשר יוכלו להפעיל כלי זה יצליחו לפתוח בתוכם את אותם הקודים והצפנים ברמת צ’קרת הפיווט מתוך שילוב ושיתוף המידעים בצ’קרת הבסיס. בנוסף, שילוב של השמעת תדרים מדוייקים ומכווננים ותהליכי שחרור של היבטי האגו ושל טראומות הקשורות לנושא, יאפשרו לאותם אלו אשר חתמו מבעוד מועד חוזה,להיזכר באיזה אופן פועלים הם עם אותה להבה כחולה על עצמם ועל הסובבים אותם. 

זהו תפקיד חשוב והוא מחייב אחריות רבה ואכן האישור לשימושו יהיה באופן אישי מול כל אחד ואחת מכם. במידה ומידע זה מובא אליכם, סימן שיש בכם את הפוטנציאל להתחבר אל כלי זה ולהיות הכוהנים אשר מביאים לאחרים. אנו מתכוונים בתקופה הקרובה להכשיר מאות כוהני להבה כחולה ולהזכיר להם מחדש את תפקידם, בכדי לאפשר לכם גישה לאותו משאב משמעותי אשר יסייע לכם לפרוץ לשלב חדש בהתפתחותכם.

יקירים, אותם הכוהנים יוכשרו ברמות שונות, בקצב התואם לכל אחד ובשלבים מסויימים, אשר על כל אחד מהם לעבור. אותם אלו אשר חתמו על כך מראש יוכלו לחוש את ההתרגשות בקרבם בזמן שהם קוראים מילים אלו.

ובכן אהובים, אותו חיבור מועצם הנוצר כעת בכל אחד ואחת מכם לאותה צ’קרה חדשה, יאפשר לכם לשדרג את חייכם באלפי מונים ולאפשר לכם לברוא את חייכם בעצמכם. זהו הזמן אהובים להתחיל להאמין שהכול אפשרי, שהחוויות וצירופי המקרים שעוברים אתם בחודשים האחרונים אינם לשווא והם באים לכוון אתכם ולהוכיח לכם את הימצאותו של העולם החדש, העולם שמעבר, העולם שהשכל וההיגיון מנסים לבטלו ולהשתיקו.

לא עוד יקרים, אותו עולם הולך ונחשף, הולך ונפתח ומציג לראווה יותר ויותר הוכחות שהדברים אכן קורים ואפשריים בעולמכם. הסכימו להאמין, היו קשובים, חברו עצמכם לידיעת הלב אשר לכם שתוביל אתכם אל עבר הפוטנציאלים הגבוהים של נשמתכם.

היו שלום יקרים ותהה דרככם שוגה בשושנים

אנו איחוד האור
הועבר ע”י גלית בר-יוסף
050-2345347
קבוצת “קול הקריסטל” בפייסבוק
gali.crystali@gmail.com

תגובות

תגובות