המציאות שלכם בידיכם

Posted by on מאי 27, 2015 in מסרים מהפליאדות | 0 comments

המציאות שלכם בידיכם

27-05-15

אהובים יקרים, חווים אתם כעת תקופות של התפרצויות החושך והשחיתות ברמות השלטון אשר לכם במלוא העוצמה. לא עוד שיחות במסדרונות אפלים, לא עוד מעשים בחדרי חדרים, המעשים מתגלים ונעשים באופן מוצהר וגלוי. האמת יוצאת לאור במלוא כיעורה ואתם עומדים חסרי אונים ומשתהים לנוכח העוצמה של הפרשיות, הקומבינות והשחיתות שפושטת ותופסת כל חלקה טובה.

עליכם להבין יקרים שזהו שלב מכריע במערכה כעת, הג’יפה כפי שקוראים אתם לה צפה ועולה על מנת שתראו אותה ותעשו מעשה בנידון. כל עוד היו הדברים בנסתר, היה לכם פחות כוח להשפיע ולשנות, הכול מתחיל להפוך גלוי וכאן הגיע תורכם לפעול.

כל עוד עומדים אתם בחוסר האונים שלכם, נשאבים אתם לרמות הייאוש “מי אני שאשנה משהו”, “זה מה יש ואין לי מה לעשות בנידון”, “עדיף כבר לעזוב את הארץ” ועוד. כל עוד נופלים אתם לאותה קורבנות מוכרת ולאותה שליליות מופגנת, רצון לנטוש, לברוח, להתעלם – השינוי לא יופיע, החושך יגבר והסבל בו חיים אתם יגדל, עד שתחליטו לעשות משהו בנידון!

יקרים הבינו כי הכוח בידיכם! גם אם אתם לא ממש מאמינים, וגם אם אתם מפקפקים או ספקנים, מעודדים אנו אתכם להעיז ולהאמין, לעשות ניסוי קטן איתנו ולבחון את השפעת המסה הקריטית של כוח בריאת המציאות שלכם על המדינה ומוסדותיה. עליכם להבין שכל עוד רק תדברו על הדברים ברמת התיאוריה ולא תפעלו באופן אקטיבי לשינוי המצב לא יוצרים אתם את השינוי בחומר.

אנו בתקופה מופלאה של הבאת הרוח לחומר, של יצירת בריאה מועצמת, של הפיכתכם לבוראים בגוף אנוש. אם אתם לא תאמינו שאפשרי השינוי, תסחפו אחר הפחדות האשליה ותתייאשו מהמצב, כל ההתפתחות אשר השגתם אינה מספקת. עכשיו הזמן לפעול, ליזום, ליצור, להניע כל אחד בדרכו שלו, כל אחד בהתאם ליכולותיו ולייחודיות שלו.

השמיעו קולכם יקרים, פעלו ברובדים שונים על מנת להשפיע, הצהירו הדברים בקול רם, היעזרו ברשת הנפלאה שיצרתם, אותם רשתות חברתיות והדהדו הקריאה, שלא עוד!!! לא עוד שחיתות, לא עוד חושך, לא עוד מקורבים המקבלים ג’ובים, לא עוד טייקונים שמנהלים אתכם, לא עוד בצע כסף…

יודעים אנו שרבים מכם מאוכזבים עד מאד מהבחירות שנעשו, עליכם להבין שהכול מדויק הוא ונדרשת מהפכה חברתית מאסיבית על מנת ליצור שינוי אמיתי כאן בארצכם מתוך אחדות משולבת בכל הרובדים. לצערנו על מנת לגרום לכם לפעול ולצאת ממרחב הנוחות אשר לכם, המצב צריך להיהפך לבלתי נסבל ואקוטי בכדי שתתחילו לנוע, כך התרגלתם לפעול. ככל שתעיזו לפעול לפני הקשיים הגדולים כך תחסכו מכם סבל נוסף.

כל הקורה בארצכם הקטנטונת הוא מייצג למתרחש בעולם וכל הצלחה שלכם תשפיע על תהליכים משמעותיים גדולים הרבה יותר, שאפילו לא יכולים אתם לדמיין את רמת ההשפעה שיש לכך על העולם כולו. לא סתם נקראתם “העם הנבחר” – אתם חלוצים אהובים, אתם חוד החנית של הצדק והאור, אתם באתם להביא שינוי ולהכניס אנרגיית עידן חדש למערכות הארכאיות והמקובעות וכעת זה הזמן לעשות זאת במלוא העוצמה.

כל עוד כועסים אתם, שונאים אתם, מתקרבנים ובוכים על מר גורלכם ועל נפילתה של ארצכם האהובה לשחיתויות, לא תורמים אתם כהו זה לשינוי אלא בדיוק ההיפך, מזינים אתם את החושך, הפחד והאנרגיות של השליטה בהמונים הרוצים לשמר אתכם כך. היאחזו בכל כוחכם באמונה מלאה ושלמה שהטוב ינצח, שהצדק יצא לאור ויהיה לו את הכוח לשנות ולהפוך את הנעשה. האמונה שלכם כעת היא מחוייבת במציאות ובלעדיה אין לכם סיכוי במערכה חשובה זו. האמינו שהכול אפשרי, וכשמתאחדים אתם יחדיו, משלבים אנרגיות ופועלים בלב מלא אמונה בצדק, הוא יתחיל להתממש במציאות החומר, בכאן ועכשיו בחייכם. אל תסכימו ליפול בשום אופן לייאוש ולאשליית השקרים והשחיתויות החזיקו תדר גבוהה של אור ואהבה ופעלו ללא עוררין על כוחכם. רבים אתם מכפי שיכולים אתם להאמין  ויוצרים אתם מסה קריטית שיכולה, בקלות רבה, יש לציין, שינוי מהותי ומדהים במדינתכם. האחדות קריטית כאן ומה שלא אפשר לצדק לעלות זה הפילוג שהיה בין פלגים שכבר מזמן לא רלוונטיים יותר ושייכים לאנרגיית עידן ישן.

אז מה ניתן לעשות שואלים אתם?

  • הפיצו מסר זה לכמה שיותר גורמים שונים בכל רחבי הארץ והעולם, על מנת שתדר ההתעוררות לשינוי יחל לנוע ולפעום.
  • התחילו להיות פעילים אקטיביים בקבוצות, עמותות וארגונים (או תרמו להם כספים שיעזרו להם להניע את גלגלי הצדק) אשר פועלים עדיין בנושא גילוי השחיתויות ומיגורם, כגון “התנועה לאיכות השלטון”, “ניצחון 2015”, “מועצת יראו-שלם” ועוד רבים נוספים שצצים כל העת.
  • הוסיפו את הצד האנרגטי לנושא

    כל יום מהיום בשעה 21:00 כל שליחי האור ברחבי הפלנטה מתחילים לשלוח אנרגיה של “יושרה, טוהר, אמת, דיוק, אחריות, ציונות, אהבת האדם, הרמוניה…” וכל מה שעוד עולה בדעתכם. אנרגיות אלו מוזרמות ישירות לבית הנבחרים שלכם, הכנסת,  אשר הושם בתוך כיפה אנרגטית שיש לתחזקה בכל עת, כדי שתשמר את אותם האנרגיות בתוכה וממנה נשלחת האנרגיה ישירות לכל נבחרי הציבור בכל אשר הינם.

  • יצירת מציאות חלופית – החזיקו בדמיונכם איך המדינה שלכם נראית ומתנהלת מתוך אמת וטוהר, העיזו לדמיין איך הממסדים העתיקים מפנים את מקומם לחדש והוא מופלא והרמוני. הסכימו להאמין שאפשרי הדבר, כי למעשה אין לכם כל כך אופצייות אחרות!
  • פעלו בכל תחום או דרך נוספת שרואים אתם לנכון, העיקר שתפעלו באופן אקטיבי בעשייה.

השינוי בידכם יקרים ורק אתם תוכלו להעלות את עצמכם לאותו מימד נכסף, אותו מרחב מופלא של עידן חדש – עולם הזהב המופלא, זה אפשרי וניתן למימוש…

אנו עימכם משחר הימים, אנו רואים בכם את בני טיפוחינו המופלאים, אנו גאים ומאמינים בכם לחלוטין, אנו כאן איתכם במהפכה תודעתית זו המתפתחת לה. אנו נסייע לכם לברוא מציאות חדשה בעולמכם, הסכימו לצעוד יחד איתנו לעולם חדש וקסום.

אנו נציגי האור ממרחב הפליאדות מצהירים על תחילתה של תקופה חדשה במרחב ארץ.מתרגשים ומחכים לבאות

היו שלום

הועבר ע”י גלית בר-יוסף
gali.crystali@gmail.com
www/crystallight.co.il
קבוצת קול הקריסטל בפייסבוק

 

תגובות

תגובות

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *