הגיע העת להשיל המסכות

Posted by on יול 24, 2014 in תקשורים, תקשורים מאת איחוד האור | סגור לתגובות על הגיע העת להשיל המסכות

הגיע העת להשיל המסכות

20-03-11

השלום והברכה יקירים,

תקופות של אור אימתני נוחת על פני ארץ. זוהי אנרגיית המשיח יקרים. ייתכן כי חלקכם יתייחס לכך מהמובן הדתי, אולם כוונתנו כי ימים ברוכים אלו, אנרגיות המשיח באו לעשות שינוי עוצמתי על פני ארץ. השינויים הפיזיים אשר חווים אתם בפלנטה כמו כן בגופים אשר לכם הינם תוצאות של אנרגיה עוצמתית זו. אנרגיה זו קוראת לכל אחד ואחת מכם: להשיל את משיכות הפחד מפניהם, להסיר את מסיכות השקריות אשר אינם יכולות עוד לשרת אתכם. אנרגיית המשיח אינה מאפשר למסכות אלו לפעול עוד והמשתמשים בהם אט אט יחלו להיחשף בצורות שונות ולהראות את פרצופם האמיתי.

יקרים, עוצמת אלו באו להכין אתכם לשלב הכנה נוסף ומתקדם לקראת השינויים המתחוללים בעולמכם. אין מה לחשוש מתקופה זו. עליכם תמיד לזכור כי לא כל נשמה בחרה לעבור עידן זה בגופה הפיזי. רק האמיצים ביותר, הוירטואוזים ברוחם יצלחו לעבור את תהליך חילוף העידנים בגוף פיזי. היתר בוחרים הם לעלות מעלה ברמת הנשמה ולבצע את הכיוונונים ממעל ולרדת חזרה משודרגים ומותאמים לאנרגיות. הכול חלק מתצריף קוסמי מופלא של נשמותיכם. כל אחד יש לו חלק מתצריף זה ונשמות אשר יתכחשו לתפקידם ולמקומם בתצריף יגרמו קושי לשאר חברי קבוצת הנשמות שהם שייכים אליה. הכוונה: לפני רדתכם לכדור ארץ יצרתם קשרי גומלין בניכם, וחלוקת תפקידים ברורה, אשר מאפשרת תמיכה הדדית בניכם בזמנים לא פשוטים אלו. כל אחד ותפקידו הנעלה, משמש כמגדלור במיקומו ומתחבר לרשת המגדלורים המשולבת היוצרת מארג קסום ומופלא התומך בנשמות רבות אשר נעזרות במארג זה. ייתכן כי חלקכם עדיין אפילו אינו מודע לחלקו במארג והחיבור מתבצע במהלך השינה ברמת הנשמה שלכם.

קבוצות קבוצות נערכות יחדיו בתקופות אלו ותומכות אחת בשנייה ויוצרות מארגים אלו, כדי להכין את התשתית המופלאה להעלאת התדר הכוללת סביבכם. אכן נשמות רבות יעזבו את כדור ארץ בתקופתכם, אל פחד יקירים, ראו זאת כטרנספורמציה בלבד ומה שצריך לקרות יקרה. כל מי שתפקידו להישאר ולסייע לאחרים כבר התחיל לפעול בכך, אם כי לעיתים עדיין לא במודע מלא. יקירים, אין זמן להמשיך את ההססנות, המסכות יורדות והגיע העת להראות את פרצופכם האמיתי, ולהפיץ אורכם סביב. אין מה לחשוש עוד מתגובות הסביבה, רבים עדיין שומרים את סודם בסתר, תתפלאו עוד כמה שליחי אור מצויים סביבכם. ברגע שתאזרו עוז ו”תצאו מהארון”, כפי שניתן לומר בשפתכם, תופתעו מעוצמות התגובה החיובית, העניין של הסביבה והפתיחות המצויה מסביב.

אהובים, אל תיתנו לגורמי החושך יתרון, זהו רצונם להשאירכם רדומים בשנתכם, פאסיביים, קטנים באורכם. כל עוד אתם בוחרים בתרדמת, משרתים אתם אותם. עולמכם זקוק למסה קריטית של שליחי אור פעילים, אשר ישפיעו על התהליכים המתחוללים בעולמכם, בכדי שיתבצעו בקלות המרבית. ככל שיותר נשמות יצטרפו לחזון, ממש לראות את העולם החדש מתהווה, ללא פחד, ללא חרדה, מתוך אמונה מלאה ביקום ובהדרכה שיודעים הם את מלאכתם ומושפעים הם באופן ישיר ממחשבות תודעתכם. שימרו על מחשבה נקייה. הכוונה: אל תתנו למחשבות שליליות להיכנס בתוככם, אמנו עצמיכם לחשוב נקי. ניתן להיעזר בתרגיל קצר, אשר מאמן את מוחכם לחשוב חיובי.

תהליך חשיבה נקייה:

בכל עת בא עולה מחשבה שלילית יש להכניסה לבועה, לדמיין כיצד מפוצצים אתם אותה ומכניסים לתוככם שתי מחשבות חיוביות (יכול להיות זיכרון שמח שחוויתם). בצורה זו מאמנים אתם את מוחכם ליצור מצב של מסה קריטית חיובית וכך תוך אימון אינטנסיבי תוכלו להבחין כי כמות המחשבות השליליות מתמעטת בתוככם.

חשוב לציין כי יצירת המציאות ע”י מחשבותיכם תופסת תאוצה בתקופה זו, בני אנוש אשר ימשיכו לשקוע במחשבות שליליות ובתסריטי אימה יצרו עבורם את הגיהינום האישי שלהם. ולעומתם, נשמות אשר יצליחו להתמיד ולחשוב מחשבות ניקיון, יצרו את גן העדן עלי אדמות עבור עצמם. תהליך זה חשוב להעבירו גם לילדיכם. לצערנו גם ילדים בעולמכם, בגיל צעיר מאד מתחילים ליצור חרדות ומחשבות שלילה בשל החשיפה האדירה למידעים ברשתות התקשורות אשר לכם, שאינם תואמות את מוחם הצעיר. ילדים הינם בעלי עוצמה גבוהה של יצירת מציאות יותר מהמבוגרים, בשל חוסר העכבות בתוכם. על כן יש חשיבות גבוהה ללמדם את מלאכם מחשבת הניקיון.

שליחי האור פועלים בעוז בעולמכם בכל הרמות החברתיות, לחשוף את המסכות ולהוציא את האמת לאור. הינם לעיתים משמשים כ”דון קישוטים” מודרניים בעולמכם. זהו שליחותם ומבצעים הם אותו באומץ ובעוז, לעיתים כנגד מוסכמות קיימות ובקשיים רבים. אז אם הנכם מרגישים שאתם נמנים עם “דון קישוטים” אלו או יודעים אתם לזהותם, מחובתכם לסייע להם בתפקידם. ככל שיותר מסיכות יוסרו כך השינוי יתחולל מוקדם יותר.

אהובים, יודעים אנו כי שואלים אתם מהו המסר הקשור לתושבי יפן לגבי המאורעות המרחשים בארצם. אם כן יקרים, זה קורה !!! זהו חלק בלתי נפרד משינויי כדור הארץ כהכנה לכניסתו של העידן החדש, וככל שתצליחו לקבל זאת ממקום של חמלה מהול בהבנה שכך הדברים אמורים להיות, כך יהיה לכם קל יותר לקבל ההתרחשויות.

אלו נשמות אשר בחרו את נקודת היציאה שלהם מעולם החלום, באופן זה, ובכך יסייעו לכל העולם, להתחיל להבין שעידן חדש הגיע. עידן חדש שלא יסבול ניצול האדמה לרעה, עידן אשר לא יאפשר שחיתיות, צביעות ושקרים. שילחו אור לאדמה ולתושבי האזור ובצעו את תפקידכם האישי במערך הכולל.

זהו העת לשנס מותניים יקרים ולהוציא לפועל את אשר למדתם, ליישם ולהעביר הלאה, לכל מי שמוכן לשמוע. יש עדיין זמן לאפשר לכמה שיותר נשמות לעבור את התהליך בגופם הפיזי. אולם לשם כך עליהם להיפתח למידעים ולאפשר לאנרגיות להיטמע בתוכם, בכדי להכין את גופם למעבר.

יקירים המשיכו לפעול במרץ, כל אחד בעקבות הכוונת ליבו לשלב הבא בשליחותכם – הפיצו את האור הלאה.

היו שלום ותהה דרכיכם סוגה בשושנים.

תקשור מאת איחוד האור
הועבר ע”י גלית בר-יוסף

תגובות

תגובות